Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās infrastruktūras izbūve Alūksnes novadā
Alūksnes Novada Pašvaldība
Ēku nojaukšanas, pārbūves un jaunas infrastruktūras izbūves būvdarbi Parka ielā 2A un Dzirnavu ielā 7, Alūksnē, Alūksnes novadā, atbilstoši SIA “NAMS” 2025. gadā izstrādātajiem būvprojektiem “Vidi degradējošo būvju nojaukšana, visu inženierkomunikāciju pievadu un piekļuves izbūve uzņēmējdarbības teritorijai”, “Vidi degradējošo ēkas daļu nojaukšana” un “Fasādes atjaunošana Parka ielā 2A, Alūksnē”
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-11-25. Iepirkums tika publicēts 2025-10-21.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko?- • Būvlaukuma sagatavošanas un tīrīšanas darbi › Sagatavošanas darbi gāzes un ūdens apgādes ierīkošanai › Būvlaukuma labiekārtošanas darbi
- • Cauruļvadu un kabeļu ierīkošanas palīgdarbi › Ūdensapgādes cauruļvadu ierīkošanas palīgdarbi
- • Citi ēku celtniecības pabeigšanas darbi › Pārbūves darbi
- • Dažādi ceļu seguma būvdarbi › Ceļu seguma būvdarbi › Pievedceļa būvdarbi
- • Kanalizācijas ierīkošanas būvdarbi › Kanalizācijas darbi
- • Krāsošanas darbi un stiklinieku darbi › Fasādes darbi
- • Pilnīgas vai daļējas izbūves darbi un inženiertehniskie darbi › Ēku celtniecības darbi
- • Ēku instalācijas darbi › Elektrības vadu instalācijas darbi
- • Ēku instalācijas darbi › Sanitārtehnikas darbi
- • Extra-Regio NUTS 2 › Extra-Regio NUTS 3
- • Latvija › Rīga
- • Latvija › Vidzeme
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2025-10-21 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-07-31 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
| 2026-07-31 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
| 2026-08-27 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2025-10-21)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās infrastruktūras izbūve Alūksnes novadā
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Celtniecības darbi 📦
Apraksts
Papildu produkti/pakalpojumi:
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Parka ielā 2A un Dzirnavu ielā 7, Alūksne, Alūksnes novads, LV-4301
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 18 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 80
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): K2 - Sociāli mazaizsargāto personu, personu no noteiktām grupām un/vai Ukrainas civiliedzīvotāju nodarbināšana ar līguma izpildi saistītos būvdarbos 1 (vienā) mēnesī ne mazāk par 20 stundām nedēļā, t.sk. pieļaujot summēto darba laiku.
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-11-25 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-11-25 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2025-11-25 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Departaments: Alūksnes novada pašvaldība
Pasta adrese: Dārza ielā 11
Pasta indekss: LV-4301
Pasta pilsēta: Alūksne, Alūksnes novads
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Alūksnes novada pašvaldība
E-pasts: aleksandra.tabolkina@aluksne.lv 📧
Tālrunis: +37126385501 📞
URL: https://www.aluksne.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/158447 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/158447 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 689869-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 18/11/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 203-696550 (2025-10-21)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās infrastruktūras izbūve Alūksnes novadā
Atsauces numurs:
ANP2025/31
Īss apraksts:
Ēku nojaukšanas, pārbūves un jaunas infrastruktūras izbūves būvdarbi Parka ielā 2A un Dzirnavu ielā 7, Alūksnē, Alūksnes novadā, atbilstoši SIA “NAMS” 2025. gadā izstrādātajiem būvprojektiem “Vidi degradējošo būvju nojaukšana, visu inženierkomunikāciju pievadu un piekļuves izbūve uzņēmējdarbības teritorijai”, “Vidi degradējošo ēkas daļu nojaukšana” un “Fasādes atjaunošana Parka ielā 2A, Alūksnē”
Rādīt vairāk
Produkti/pakalpojumi: Celtniecības darbi 📦
Apraksts
Papildu produkti/pakalpojumi:
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 18 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 80
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): K2 - Sociāli mazaizsargāto personu, personu no noteiktām grupām un/vai Ukrainas civiliedzīvotāju nodarbināšana ar līguma izpildi saistītos būvdarbos 1 (vienā) mēnesī ne mazāk par 20 stundām nedēļā, t.sk. pieļaujot summēto darba laiku.
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-11-25 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-11-25 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2025-11-25 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
90000018622
Departaments: Alūksnes novada pašvaldība
Pasta adrese: Dārza ielā 11
Pasta indekss: LV-4301
Pasta pilsēta: Alūksne, Alūksnes novads
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Alūksnes novada pašvaldība
E-pasts: aleksandra.tabolkina@aluksne.lv 📧
Tālrunis: +37126385501 📞
URL: https://www.aluksne.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/158447 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/158447 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 689869-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 18/11/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 203-696550 (2025-10-21)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-31)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 3144752.82 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators:
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-02-13 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/158447 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3116871.56 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "Rubate"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Hipokrāta iela 2D
Pasta indekss: LV-1079
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Vidzeme 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līgumcenas izmaiņas
Galvenais izmaiņu iemesls: Grozījumu pamatā ir pārskatīšanas iemesli vai fakultatīvas iespējas.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Avots: OJS 2026/S 147-534765 (2026-07-31)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
ANP 2025/31
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 3144752.82 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators:
ANP 2025/31
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
LOT-0001
Līguma numurs:
CON-0001
Līguma noslēgšanas datums: 2026-02-13 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/158447 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3116871.56 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "Rubate"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003291605
Pasta adrese: Hipokrāta iela 2D
Pasta indekss: LV-1079
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Vidzeme 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līgumcenas izmaiņas
Galvenais izmaiņu iemesls: Grozījumu pamatā ir pārskatīšanas iemesli vai fakultatīvas iespējas.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Atzīt par spēkā neesošu 2026.gada 7.jūlija vienošanos Nr. ANP/1.45.1/26/262. Atzīstot par pamatotu fakta konstatācijas aktu Nr.1 (līguma dokumenti, kas saistoši līdzējiem, bet netiek pievienoti kā vienošanās pielikumi), pamatojoties uz līguma 8.1. - 8.5. punktu, līdzēji vienojas izdarīt grozījumus 2026.gada 13.februāra būvdarbu līgumā Nr. ANP/1.45.1/26/62.
Rādīt vairāk
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-31)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 3144752.82 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3116871.56 EUR 💰
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līgumcenas izmaiņas
Galvenais izmaiņu iemesls: Grozījumu pamatā ir pārskatīšanas iemesli vai fakultatīvas iespējas.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: Veikt būvdarbu apjomu izmaiņas saskaņā ar darbu daudzumu un izmaksu izmaiņu aktu
Avots: OJS 2026/S 147-536041 (2026-07-31)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 3144752.82 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3116871.56 EUR 💰
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līgumcenas izmaiņas
Galvenais izmaiņu iemesls: Grozījumu pamatā ir pārskatīšanas iemesli vai fakultatīvas iespējas.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: Veikt būvdarbu apjomu izmaiņas saskaņā ar darbu daudzumu un izmaksu izmaiņu aktu
Avots: OJS 2026/S 147-536041 (2026-07-31)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 3144752.82 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3107911.64 EUR 💰
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līgumcenas izmaiņas
Galvenais izmaiņu iemesls: Grozījumu pamatā ir pārskatīšanas iemesli vai fakultatīvas iespējas.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 3144752.82 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3107911.64 EUR 💰
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līgumcenas izmaiņas
Galvenais izmaiņu iemesls: Grozījumu pamatā ir pārskatīšanas iemesli vai fakultatīvas iespējas.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Pēc faktisko darbu apjomu konstatācijas, pamatojoties uz līguma 8.1. - 8.5. punktu
Avots: OJS 2026/S 166-594557 (2026-08-27)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Celtniecības darbi (>20 jauni iepirkumi)