Suņu barības piegāde (2 gadi)
Valsts robežsardzes koledža
Suņu barības piegāde (2 gadi)
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-05-26. Iepirkums tika publicēts 2025-04-22.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko? Kur?- • Extra-Regio NUTS 2 › Extra-Regio NUTS 3
- • Latvija › Latgale
- • Latvija › Rīga
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2025-04-22 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-04-14 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
| 2026-07-17 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2025-04-22)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Suņu barības piegāde (2 gadi)
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Suņu barības piegāde (2 gadi)
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Mājdzīvnieku barība 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 241 500 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-05-26 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-05-26 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2025-05-26 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts robežsardzes koledža
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Zavoloko iela 8
Pasta indekss: LV-4601
Pasta pilsēta: Rēzekne
Reģions: Latgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Valsts robežsardzes koledža
E-pasts: gita.kalnina@rs.gov.lv 📧
Tālrunis: +37164603697 📞
URL: https://www.vrk.rs.gov.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Izglītība
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/134511 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/134511 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 248108-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 19/05/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 080-263931 (2025-04-22)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Suņu barības piegāde (2 gadi)
Atsauces numurs:
VRK2024/07-01
Īss apraksts: Suņu barības piegāde (2 gadi)
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Mājdzīvnieku barība 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 241 500 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
VRS Rīgas pārvalde, Rīga, Rūdolfa iela 5; VRS Ventspils pārvalde, Liepāja, Zemnieku iela 6/8 / Ventspils, Ostas iela 33; VRS Viļakas pārvalde, Viļaka, Garnizona iela 19; VRS Ludzas pārvalde, Ludza, Liepājas iela 2 b; VRS Daugavpils pārvalde, Daugavpils, A.Pumpura iela 105 b; VRS Aviācijas un speciālo operāciju pārvalde, Ludzas novads, Isnaudas pagasts, “Jaunsmilgas”; Valsts robežsardzes koledža, Rēzekne, Zavoloko iela 8
Rādīt vairāk
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-05-26 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-05-26 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2025-05-26 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts robežsardzes koledža
Valsts reģistrācijas numurs:
90000014387
Pasta adrese: Zavoloko iela 8
Pasta indekss: LV-4601
Pasta pilsēta: Rēzekne
Reģions: Latgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Valsts robežsardzes koledža
E-pasts: gita.kalnina@rs.gov.lv 📧
Tālrunis: +37164603697 📞
URL: https://www.vrk.rs.gov.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Izglītība
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/134511 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/134511 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 248108-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 19/05/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 080-263931 (2025-04-22)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-04-14)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 209 815 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators:
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2025-09-05 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/134511 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 209 815 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "Beaphar Latvija"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Mārupes nov., "Kalniņi"
Pasta indekss: LV-2167
Pasta pilsēta: Mārupes pag.
Reģions: Pierīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: Noteiktā piegādājamo preču pozīcija aizstāta ar citu prasībām atbilstošu preci
Avots: OJS 2026/S 073-255270 (2026-04-14)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 209 815 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators:
VRK 2024/07-01
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
LOT-0001
Līguma numurs:
CON-0001
Līguma noslēgšanas datums: 2025-09-05 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/134511 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 209 815 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "Beaphar Latvija"
Valsts reģistrācijas numurs:
50003550391
Pasta adrese: Mārupes nov., "Kalniņi"
Pasta indekss: LV-2167
Pasta pilsēta: Mārupes pag.
Reģions: Pierīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Sakarā ar ražotāja veiktaktajām izmaiņām ražošanas procesā, noteikta piegādājamo preču pozīcija vairs nav atbilstoša noteiktajām prasībām
Galvenais izmaiņu iemesls: Ir vajadzīgi grozījumi tādu apstākļu dēļ, kurus rūpīgs pircējs nevarēja paredzēt.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: Noteiktā piegādājamo preču pozīcija aizstāta ar citu prasībām atbilstošu preci
Avots: OJS 2026/S 073-255270 (2026-04-14)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 209 815 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 209 815 EUR 💰
Izpildītāja nosaukums un adrese
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Ražotājs ir veicis produktu līnijas un receptūras atjaunošanu
Galvenais izmaiņu iemesls: Ir vajadzīgi grozījumi tādu apstākļu dēļ, kurus rūpīgs pircējs nevarēja paredzēt.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Avots: OJS 2026/S 137-498763 (2026-07-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
VRK 2024/07-01
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 209 815 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 209 815 EUR 💰
Izpildītāja nosaukums un adrese
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Ražotājs ir veicis produktu līnijas un receptūras atjaunošanu
Galvenais izmaiņu iemesls: Ir vajadzīgi grozījumi tādu apstākļu dēļ, kurus rūpīgs pircējs nevarēja paredzēt.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Sakarā ar receptūtas atjaunošanu, barības specifikācija atšķirās no sākotnējās, taču, vienlaikus, atjaunotā produkta analītiskais sastāvs pilnībā atbilst iepirkuma tehniskajā specifikācijā noteiktajām prasībām attiecīgajai barības kategorijai. Veikti grozījumi Līguma 1.pielikumā "Tehniskā specifikācija" atbilstoši aktuālajam barības sastāvam.
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕