Sociālo mājokļu ēku pārbūves Rīgā: Lielupes ielā 1 k-10, Dolomīta ielā 1 un Prūšu ielā 25A, būvuzraudzība

Rīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde

Sociālo mājokļu ēku pārbūves Rīgā: Lielupes ielā 1 k-10, Dolomīta ielā 1 un Prūšu ielā 25A, būvuzraudzība

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-10-03. Iepirkums tika publicēts 2025-09-17.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2025-09-17 Paziņojums par līgumu
2026-07-02 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2025-09-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Sociālo mājokļu ēku pārbūves Rīgā: Lielupes ielā 1 k-10, Dolomīta ielā 1 un Prūšu ielā 25A, būvuzraudzība
Atsauces numurs: CAIP2025/121
Īss apraksts:
Sociālo mājokļu ēku pārbūves Rīgā: Lielupes ielā 1 k-10, Dolomīta ielā 1 un Prūšu ielā 25A, būvuzraudzība
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Būvdarbu uzraudzība 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 3
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 3

1️⃣
Nosaukums: Dzīvojamās ēkas Lielupes ielā 1 k-10, Rīgā, pārbūves par pašvaldības daudzdzīvokļu īres dzīvojamo māju būvuzraudzība
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Konkursa 1. daļa – “Dzīvojamās ēkas Lielupes ielā 1 k-10, Rīgā, pārbūves par pašvaldības daudzdzīvokļu īres dzīvojamo māju būvuzraudzība”
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 20 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: Sociālās dzīvojamās mājas Dolomīta ielā 1, Rīgā, 1/2 ēkas pārbūves būvuzraudzība
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Sociālās dzīvojamās mājas Dolomīta ielā 1, Rīgā, 1/2 ēkas pārbūves būvuzraudzība
Ilgums: 18 mēneši
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

3️⃣
Nosaukums: Dažādu sociālo grupu kopdzīvojamās mājas Prūšu ielā 25A, Rīgā, pārbūves būvuzraudzība
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Dažādu sociālo grupu kopdzīvojamās mājas Prūšu ielā 25A, Rīgā, pārbūves būvuzraudzība
Ilgums: 22 mēneši
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Paātrināta procedūra:
Ministru kabineta 28.02.2017. noteikumu Nr.107 “Iepirkuma procedūru un metu konkursu norises kārtība” 4.punkts
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-10-03 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-10-03 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 20 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2025-10-03 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Rīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde
Valsts reģistrācijas numurs: 40900039849
Pasta adrese: Rātslaukums 1
Pasta indekss: LV-1539
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Rīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde
E-pasts: ca.ip@riga.lv 📧
Tālrunis: +37167026773 📞
URL: https://www.riga.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/156471 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/156471 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 754906-2024
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 26/09/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 180-613171 (2025-09-17)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: CAIP 2025/121
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 61 000 EUR 💰
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) (2014/2020)
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana

1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma numurs: 1
Līguma noslēgšanas datums: 2026-06-15 📅
Nosaukums: 1.daļa
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/156471 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 32 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Prokrial"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103604449
Pasta adrese: Kaivas iela 48B - 71
Pasta indekss: LV-1021
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums

2️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 29 000 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0002

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️

Papildu informācija
Papildu informācija
Līgumu izpildes termiņi norādīti, ieskaitot iesniegtu izpilddokumentāciju (konkrēti lūdzam skatīt nolikuma 2.2.1.apakkšpunktu). Saīsināts piedāvājumu iesniegšanas termiņs noteikts t.sk. ņemot vērā atbilstoši publicēto iepriekšējo informatīvo paziņojumu saskaņā ar Ministru kabineta 28.02.2017. noteikumu Nr.107 “Iepirkuma procedūru un metu konkursu norises kārtība” 4.punktu.Atklāta konkursa rezultātā īstenojamo darbu izmaksas plānots līdzfinansēt arī no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (projekta Nr. 4.3.1.3/1/24/A/008 “Sociālo mājokļu ēku pārbūve, 1. kārta” ietvaros).
Rādīt vairāk
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 126-459629 (2026-07-02)