“Slimnīca mājās” klīnisko zināšanu pārnese, organizācijas modeļa ieviešana un nodrošinājums, pilotprojekts

SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”

“Slimnīca mājās” klīnisko zināšanu pārnese, organizācijas modeļa ieviešana un nodrošinājums, pilotprojekts

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-04-29. Iepirkums tika publicēts 2025-04-17.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2025-04-17 Paziņojums par līgumu
2025-04-23 Paziņojums par līgumu
2025-04-30 Paziņojums par līgumu
2025-05-09 Paziņojums par līgumu
2025-05-20 Paziņojums par līgumu
2025-05-28 Paziņojums par līgumu
2025-06-04 Paziņojums par līgumu
2026-08-06 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-08-06 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2025-04-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: “Slimnīca mājās” klīnisko zināšanu pārnese, organizācijas modeļa ieviešana un nodrošinājums, pilotprojekts
Atsauces numurs: RAKUS2025/47B
Īss apraksts:
“Slimnīca mājās” klīnisko zināšanu pārnese, organizācijas modeļa ieviešana un nodrošinājums, pilotprojekts
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Slimnīcu un saistītie pakalpojumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 295 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Medicīniskā personāla nodrošināšana 📦
Pasta adrese: Hipokrāta ielā 2
Pasta indekss: LV-1079
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 60
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Pieredze
Kvalitātes kritērijs (svērums): 30
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Paaugstināta kvalitāte
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Iepirkuma darbības joma
Papildu produkti/pakalpojumi:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Procedūras galvenās iezīmes: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-04-29 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-04-29 17:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-04-29 17:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”
Valsts reģistrācijas numurs: 40003951628
Departaments: Juridiskā un iepirkumu daļa
Pasta adrese: Hipokrāta ielā 2
Pasta indekss: LV-1079
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”
E-pasts: iepirkumi@aslimnica.lv 📧
Tālrunis: +37167042336 📞
URL: https://aslimnica.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/145957 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/145957 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: a30e2e0d-6ac9-4b03-b6a4-54a87df6dabf-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 25/04/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 077-255294 (2025-04-17)
Paziņojums par līgumu (2025-04-23)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 295 000 EUR 💰

Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-05-09 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-05-09 17:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-05-09 17:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 07/05/2025

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Cita papildu informācija
Tiek atjaunoti/pagarināti pieteikumu/piedāvājumu iesniegšanas termiņi
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 2c87f114-fb96-4329-a8fe-04661a98ca22-01
Avots: OJS 2025/S 081-267039 (2025-04-23)
Paziņojums par līgumu (2025-04-30)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 295 000 EUR 💰

Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-05-12 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-05-12 17:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-05-12 17:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 08/05/2025

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-04-30 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 9e0387ba-0805-46c1-b987-f4ebfbb27ddf-01
Avots: OJS 2025/S 085-283140 (2025-04-30)
Paziņojums par līgumu (2025-05-09)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 295 000 EUR 💰

Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-05-21 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-05-21 17:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-05-21 17:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 19/05/2025

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-05-09 📅
Cita papildu informācija
Tehnisku kļūdu labojumi publicētajā paziņojumā
Galvenais izmaiņu iemesls: Pircēja kļūdas izlabošana
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: f8a0db1c-bd8d-4565-912f-5d8abeba5394-01
Avots: OJS 2025/S 091-304537 (2025-05-09)
Paziņojums par līgumu (2025-05-20)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 295 000 EUR 💰

Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-05-28 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-05-28 17:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-05-28 17:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 26/05/2025

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Cita papildu informācija
Tiek atjaunoti/pagarināti pieteikumu/piedāvājumu iesniegšanas termiņi
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: a57e9a5d-c666-454c-9e9f-2d05adca6fd0-01
Avots: OJS 2025/S 098-331147 (2025-05-20)
Paziņojums par līgumu (2025-05-28)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 295 000 EUR 💰

Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-06-05 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-06-05 17:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-06-05 17:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 03/06/2025

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Cita papildu informācija
Tiek atjaunoti/pagarināti pieteikumu/piedāvājumu iesniegšanas termiņi
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 1e5cd9f0-39ee-4176-bf74-b18347a632c0-01
Avots: OJS 2025/S 103-347913 (2025-05-28)
Paziņojums par līgumu (2025-06-04)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 295 000 EUR 💰

Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-06-12 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-06-12 17:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-06-12 17:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 10/06/2025

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Cita papildu informācija
Grozījumi nolikumā.
Galvenais izmaiņu iemesls: Pircēja kļūdas izlabošana
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 7a2e2334-bfb4-44b1-82e0-11ca6b615a1e-01
Avots: OJS 2025/S 107-365140 (2025-06-04)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-06)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: RAKUS 2025/47B
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 260 000 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators: RAKUS 2025/47B

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma numurs: CON-0001
Līguma noslēgšanas datums: 2025-08-12 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/145957 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 260 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Medoma AB
Valsts reģistrācijas numurs: 559328-9738
Pasta adrese: Birger Jarlsgatan 57C
Pasta indekss: 113 56
Pasta pilsēta: Stokholma
Reģions: Stockholms län 🏙️
Valsts: Zviedrija 🇸🇪

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Kontaktpunkts: Stacionārs_Gaiļezers, Hipokrāta iela 2, Rīga

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️

Izmaiņas
Cita papildu informācija
Pasūtītājam ir nepieciešami papildu pakalpojumi, kas saistīti ar esošās platformas nodrošināšanu, uzturēšanu un atbalstu pārejas periodā, un piegādātāja maiņa šajā posmā ekonomisku un tehnisku iemeslu dēļ radītu būtisku izmaksu pieaugumu vai ievērojamas grūtības.
Rādīt vairāk
Galvenais izmaiņu iemesls: Nepieciešamība pēc sākotnējā darbuzņēmēja veiktiem papildu būvdarbiem, pakalpojumiem vai piegādēm.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Puses vienojas, ka Izpildītājs nodrošina esošās platformas darbību, uzturēšanas un atbalsta pakalpojumu sniegšanu līdz 2026. gada 31. decembrim vai līdz jauna līguma noslēgšanai iepirkuma procedūras rezultātā, atkarībā no tā, kurš apstāklis iestājas agrāk.Izpildītājs nodrošina platformas darbību atbilstoši Līguma priekšmetam un tehniskajā piedāvājumā ietvertajai funkcionalitātei, tai skaitā pacienta aplikāciju, ārstniecības personāla aplikāciju un koordinācijas centra jeb vadības un plānošanas risinājumu, kā arī ar platformas darbību saistīto uzturēšanu un atbalstu.Puses vienojas palielināt Līguma summu par ne vairāk kā 90 000,00 EUR (deviņdesmit tūkstoši euro un 0 centi) bez PVN, attiecīgi nosakot, ka Līguma kopējā summa nepārsniedz 375 974,00 EUR (trīs simti septiņdesmit pieci tūkstoši deviņi simti septiņdesmit četri euro un 00 centi) bez PVN.
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 151-549538 (2026-08-06)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-06)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 260 000 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 260 000 EUR 💰

Izmaiņas
Cita papildu informācija
Pagarināts līguma termiņš.
Galvenais izmaiņu iemesls: Nepieciešamība pēc sākotnējā darbuzņēmēja veiktiem papildu būvdarbiem, pakalpojumiem vai piegādēm.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Puses vienojas pagarināt Līgumā noteikto Pakalpojuma īstenošanas termiņu līdz 2026. gada 30. jūnijam.Puses vienojas, ka Līguma summa tiek palielināta par 25 974,00 EUR bez PVN, kas nepārsniedz 9,99 % no sākotnējās Līguma summas, attiecīgi nosakot, ka Līguma kopējā summa ir 285 974,00 EUR bez PVN.
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 151-549655 (2026-08-06)