Saules tilta pārbūve klimata pārmaiņu izraisītu katastrofu riska mazināšanai
Alūksnes Novada Pašvaldība
Saules tilta pārbūve Tempļakalna parkā saskaņā ar Tehnisko specifikāciju (skatīt 1.pielikumā), Alūksnē, Alūksnes novadā.
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-03-31. Iepirkums tika publicēts 2025-02-27.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2025-02-27 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-07-31 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2025-02-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Saules tilta pārbūve klimata pārmaiņu izraisītu katastrofu riska mazināšanai
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Tiltu būvdarbi 📦
Apraksts
Iekšējais identifikators:
Pasta adrese: Tempļakalna parks
Pasta indekss: LV-4301
Pilsēta: Alūksne
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 6 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 60
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): K2
Kvalitātes kritērijs (svērums): 40
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-03-31 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-03-31 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2025-03-31 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nosacījumu saraksts un īss apraksts: Saskaņā ar iepirkuma dokumentiem
Tehniskās un profesionālās spējas
Atlases kritēriju saraksts un īss apraksts: Saskaņā ar iepirkuma dokumentiem
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Informācija par rezervētajiem līgumiem
Līgums ir paredzēts aizsargātajām darbnīcām un uzņēmējiem, kuru mērķis ir invalīdu vai nelabvēlīgā situācijā esošu personu sociālā un profesionālā integrācija
Dalības nosacījumi
Izslēgšanas pamats: Tikai valsts tiesību normās paredzēti izslēgšanas iemesli
Izslēgšanas iemeslu apraksts: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 42.pantu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Departaments: Alūksnes novada pašvaldība
Pasta adrese: Dārza ielā 11
Pasta indekss: LV-4301
Pasta pilsēta: Alūksne, Alūksnes novads
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Alūksnes novada pašvaldība
E-pasts: kaiva.augstkalne@aluksne.lv 📧
Tālrunis: +37126385501 📞
URL: https://www.aluksne.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/139396 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/139396 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 115568-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 24/03/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 043-136854 (2025-02-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Saules tilta pārbūve klimata pārmaiņu izraisītu katastrofu riska mazināšanai
Atsauces numurs:
ANP 2025/2
Īss apraksts:
Saules tilta pārbūve Tempļakalna parkā saskaņā ar Tehnisko specifikāciju (skatīt 1.pielikumā), Alūksnē, Alūksnes novadā.
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Tiltu būvdarbi 📦
Apraksts
Iekšējais identifikators:
ANP 2025/2
Pasta adrese: Tempļakalna parks
Pasta indekss: LV-4301
Pilsēta: Alūksne
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 6 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 60
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): K2
Kvalitātes kritērijs (svērums): 40
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-03-31 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-03-31 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2025-03-31 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nosacījumu saraksts un īss apraksts: Saskaņā ar iepirkuma dokumentiem
Tehniskās un profesionālās spējas
Atlases kritēriju saraksts un īss apraksts: Saskaņā ar iepirkuma dokumentiem
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Informācija par rezervētajiem līgumiem
Līgums ir paredzēts aizsargātajām darbnīcām un uzņēmējiem, kuru mērķis ir invalīdu vai nelabvēlīgā situācijā esošu personu sociālā un profesionālā integrācija
Dalības nosacījumi
Izslēgšanas pamats: Tikai valsts tiesību normās paredzēti izslēgšanas iemesli
Izslēgšanas iemeslu apraksts: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 42.pantu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
90000018622
Departaments: Alūksnes novada pašvaldība
Pasta adrese: Dārza ielā 11
Pasta indekss: LV-4301
Pasta pilsēta: Alūksne, Alūksnes novads
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Alūksnes novada pašvaldība
E-pasts: kaiva.augstkalne@aluksne.lv 📧
Tālrunis: +37126385501 📞
URL: https://www.aluksne.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/139396 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/139396 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 115568-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 24/03/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 043-136854 (2025-02-27)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-31)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 151862.71 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-02-16 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/139396 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 157567.31 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "CEĻINIEKS 2010"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smiltenes nov., Blome, Cēsu iela 14A
Pasta indekss: LV-4707
Pasta pilsēta: Blomes pag.
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Vidzeme 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līguma termiņa pagarinājums, līgumcenas izmaiņas
Galvenais izmaiņu iemesls: Grozījumu pamatā ir pārskatīšanas iemesli vai fakultatīvas iespējas.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 151862.71 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
LOT-0001
Līguma numurs:
CON-0001
Līguma noslēgšanas datums: 2026-02-16 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/139396 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 157567.31 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "CEĻINIEKS 2010"
Valsts reģistrācijas numurs:
44103059132
Pasta adrese: Smiltenes nov., Blome, Cēsu iela 14A
Pasta indekss: LV-4707
Pasta pilsēta: Blomes pag.
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Vidzeme 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līguma termiņa pagarinājums, līgumcenas izmaiņas
Galvenais izmaiņu iemesls: Grozījumu pamatā ir pārskatīšanas iemesli vai fakultatīvas iespējas.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Pagarināts līguma 1.3. punktā noteiktais būvdarbu izpildes termiņš par 1,5 (pusotru) mēnesi, nosakot, ka būvdarbu izpildes beigu termiņš ir 2026. gada 30. septembris.Līgumcenas izmaiņas, saskaņā ar līguma būvdarbu apjomu izmaiņām.
Avots: OJS 2026/S 147-536595 (2026-07-31)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕