Rīgas valstspilsētas ielu seguma periodiskās atjaunošanas darbi
Rīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde
Rīgas valstspilsētas ielu seguma periodiskās atjaunošanas darbi
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-06-12. Iepirkums tika publicēts 2025-05-26.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2025-05-26 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-08 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
| 2026-08-08 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
| 2026-08-11 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2025-05-26)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Rīgas valstspilsētas ielu seguma periodiskās atjaunošanas darbi
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Rīgas valstspilsētas ielu seguma periodiskās atjaunošanas darbi
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Ceļu būvdarbi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 8
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 8
1️⃣
Nosaukums: 1.daļa
Papildu produkti/pakalpojumi: Celtniecības darbi 📦
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 6 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: 2.daļa
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Ilgums: 5 mēneši
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: 3.daļa
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Partijas identifikācijas numurs:
4️⃣
Nosaukums: 4.daļa
Galvenā vieta vai izpildes vieta: - “Aristida Briāna ielas seguma atjaunošana”.
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
5️⃣
Nosaukums: 5.daļa
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Partijas identifikācijas numurs:
6️⃣
Nosaukums: 6.daļa
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
7️⃣
Nosaukums: 7.daļa
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Partijas identifikācijas numurs:
8️⃣
Nosaukums: 8.daļa
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Paātrināta procedūra:
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-06-12 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-06-12 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums ✅
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2025-06-12 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Rīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Rātslaukums 1
Pasta indekss: LV-1539
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Rīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde
E-pasts: ca.ip@riga.lv 📧
Tālrunis: +37167026773 📞
URL: https://www.riga.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/147136 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/147136 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 299674-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 05/06/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 102-344773 (2025-05-26)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Rīgas valstspilsētas ielu seguma periodiskās atjaunošanas darbi
Atsauces numurs:
CAIP2025/64
Īss apraksts: Rīgas valstspilsētas ielu seguma periodiskās atjaunošanas darbi
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Ceļu būvdarbi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 8
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 8
1️⃣
Nosaukums: 1.daļa
Papildu produkti/pakalpojumi: Celtniecības darbi 📦
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
- “Seguma atjaunošana Roberta Feldmaņa ielas posmā no Ezermalas ielas līdz Briges ielai”;- “Seguma atjaunošana Kārļa Vatsona ielas, Klaipēdas ielas, Poruka ielas, Glika ielas un Stokholmas ielas posmos”;- “Siguldas prospekta seguma atjaunošana”;- “Gaujas ielas posma no Gustava Zemgala gatves līdz Rusova ielai seguma atjaunošana”.
Rādīt vairāk
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 6 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: 2.daļa
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
- “Seguma atjaunošana Stūrmaņu ielas posmā no Gobas ielas līdz Lielupes ielai”;- “Seguma atjaunošana Daugavgrīvas ielas posmā no Kuldīgas ielas līdz Daugavgrīvas ielai 53”;- “Jaunsaules ielas, Morica ielas un Usmas ielas seguma atjaunošana”;- “Seguma atjaunošana Vecumnieku ielas posmā no Progresa ielas līdz Imantas ielai”.
Rādīt vairāk
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: 3.daļa
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
- “Vaiņodes ielas posma no Ģimnastikas ielas līdz Kārļa Ulmaņa gatvei seguma atjaunošana”;- “Tadaiķu ielas posma no Valdeķu ielas līdz Vaiņodes ielai seguma atjaunošana”;- “Ventspils ielas seguma atjaunošana no Kalnciema ielas līdz Krūzes ielai”.
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Nosaukums: 4.daļa
Galvenā vieta vai izpildes vieta: - “Aristida Briāna ielas seguma atjaunošana”.
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
5️⃣
Nosaukums: 5.daļa
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
- “Zolitūdes ielas posma no Priedaines ielas līdz Akāciju ielai seguma atjaunošana”;- “Baldones ielas posma no Slokas ielas līdz Gregora ielai seguma atjaunošana”;- “Stendes ielas seguma atjaunošana”.
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
6️⃣
Nosaukums: 6.daļa
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
- “Dārziņu ielas posma no Dārziņu 51. līnijas līdz Latgales ielai seguma atjaunošana”;- “Jāņogu ielas seguma atjaunošana”.
Ilgums: 4 mēneši Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0006
7️⃣
Nosaukums: 7.daļa
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
- “Seguma atjaunošana Gustava Zemgala gatvē, zem Gustava Zemgala pārvada, gar Jauno Teiku”.
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0007
8️⃣
Nosaukums: 8.daļa
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
- “Laimdotas ielas posma no Bajāru ielas līdz Biķernieku ielai seguma atjaunošana”;- “Lēdmanes ielas seguma atjaunošana”.
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0008
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Paātrināta procedūra:
Ministru kabineta 28.02.2017. noteikumu Nr.107 “Iepirkuma procedūru un metu konkursu norises kārtība” 5.punkts
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-06-12 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-06-12 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums ✅
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2025-06-12 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Kredītiestādes vai apdrošināšanas sabiedrības izsniegts piedāvājuma nodrošinājums; Piedāvājuma nodrošinājuma iemaksa Pasūtītāja norēķinu kontā.
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Rīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde
Valsts reģistrācijas numurs:
40900039849
Pasta adrese: Rātslaukums 1
Pasta indekss: LV-1539
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Rīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde
E-pasts: ca.ip@riga.lv 📧
Tālrunis: +37167026773 📞
URL: https://www.riga.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/147136 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/147136 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 299674-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 05/06/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 102-344773 (2025-05-26)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-08)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 991157.78 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators:
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2025-08-29 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/147136 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 1001309.46 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia sc grupa
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Saldus nov., Brīvības iela 11A
Pasta indekss: LV-3801
Pasta pilsēta: Saldus
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Kontaktpunkts: Rīgas valstspilsētas Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde
E-pasts: rdpi@riga.lv 📧
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: līgumcenas indeksācija un būvdarbu uzsākšanas datuma noteikšana
Avots: OJS 2026/S 153-554804 (2026-08-08)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
CAIP 2025/64
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 991157.78 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators:
CAIP 2025/64
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
Līguma numurs:
CON-0001
Līguma noslēgšanas datums: 2025-08-29 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/147136 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 1001309.46 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0005
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia sc grupa
Valsts reģistrācijas numurs:
48503000026
Pasta adrese: Saldus nov., Brīvības iela 11A
Pasta indekss: LV-3801
Pasta pilsēta: Saldus
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Kontaktpunkts: Rīgas valstspilsētas Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde
E-pasts: rdpi@riga.lv 📧
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Rīgas valstspilsētas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departamenta direktora rīkojums un pasūtītāja Tehniskās komisijas lēmums
Galvenais izmaiņu iemesls: Ir vajadzīgi grozījumi tādu apstākļu dēļ, kurus rūpīgs pircējs nevarēja paredzēt.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: līgumcenas indeksācija un būvdarbu uzsākšanas datuma noteikšana
Avots: OJS 2026/S 153-554804 (2026-08-08)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-08)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 971418.99 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 971418.99 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: līgumcenas indeksācija un būvdarbu uzsākšanas datuma noteikšana
Avots: OJS 2026/S 153-555085 (2026-08-08)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 971418.99 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 971418.99 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0003
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Rīgas valstspilsētas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departamenta direktora rīkojums un pasūtītāja Tehniskās komisijas lēmums
Galvenais izmaiņu iemesls: Ir vajadzīgi grozījumi tādu apstākļu dēļ, kurus rūpīgs pircējs nevarēja paredzēt.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: līgumcenas indeksācija un būvdarbu uzsākšanas datuma noteikšana
Avots: OJS 2026/S 153-555085 (2026-08-08)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-11)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 198239.09 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2025-09-22 📅
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 198239.09 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "via"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Starta iela 5
Pasta indekss: LV-1026
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
E-pasts: ca.ip@riga.lv 📧
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: par līgumcenas indeksāciju
Avots: OJS 2026/S 155-561771 (2026-08-11)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 198239.09 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0007
Līguma noslēgšanas datums: 2025-09-22 📅
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 198239.09 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0007
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "via"
Valsts reģistrācijas numurs:
41203000663
Pasta adrese: Starta iela 5
Pasta indekss: LV-1026
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
E-pasts: ca.ip@riga.lv 📧
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Rīgas valstspilsētas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departamenta direktora rīkojums un pasūtītāja Tehniskās komisijas lēmums
Galvenais izmaiņu iemesls: Ir vajadzīgi grozījumi tādu apstākļu dēļ, kurus rūpīgs pircējs nevarēja paredzēt.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: par līgumcenas indeksāciju
Avots: OJS 2026/S 155-561771 (2026-08-11)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕