Redzes korekcijas līdzekļi bērniem
Nacionālais veselības dienests
Redzes korekcijas līdzekļi bērniem
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-12-12. Iepirkums tika publicēts 2025-11-11.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko?- • Acu kopšanas līdzekļi un koriģējošās lēcas › Brilles
- • Acu kopšanas līdzekļi un koriģējošās lēcas › Kontaktlēcas
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2025-11-11 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-07-28 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
| 2026-07-28 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
| 2026-07-28 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2025-11-11)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Redzes korekcijas līdzekļi bērniem
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Redzes korekcijas līdzekļi bērniem
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Acu kopšanas līdzekļi un koriģējošās lēcas 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 5
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 5
1️⃣
Nosaukums: Briļļu ietvari un plastikāta briļļu lēcas
Papildu produkti/pakalpojumi:
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: 1 mēneša nomaiņas kontaktlēcas
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: 3 mēnešu nomaiņas kontaktlēcas
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
4️⃣
Nosaukums: Cietās gāzu caurlaidīgās kontaktlēcas
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
5️⃣
Nosaukums: Speciālās kontaktlēcas
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-12-12 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-12-12 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2025-12-12 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Nacionālais veselības dienests
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Cēsu iela 31 k-3
Pasta indekss: LV-1012
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: iepirkumi@vmnvd.gov.lv
E-pasts: nvd@vmnvd.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167043731 📞
URL: https://www.vmnvd.gov.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Veselība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/154469 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/154469 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 05/12/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 219-753310 (2025-11-11)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Redzes korekcijas līdzekļi bērniem
Atsauces numurs:
VMNVD2025/21
Īss apraksts: Redzes korekcijas līdzekļi bērniem
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Acu kopšanas līdzekļi un koriģējošās lēcas 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 5
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 5
1️⃣
Nosaukums: Briļļu ietvari un plastikāta briļļu lēcas
Papildu produkti/pakalpojumi:
Brilles
📦
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: 1 mēneša nomaiņas kontaktlēcas
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: 3 mēnešu nomaiņas kontaktlēcas
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Nosaukums: Cietās gāzu caurlaidīgās kontaktlēcas
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
5️⃣
Nosaukums: Speciālās kontaktlēcas
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-12-12 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-12-12 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2025-12-12 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Nacionālais veselības dienests
Valsts reģistrācijas numurs:
90009649337
Pasta adrese: Cēsu iela 31 k-3
Pasta indekss: LV-1012
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: iepirkumi@vmnvd.gov.lv
E-pasts: nvd@vmnvd.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167043731 📞
URL: https://www.vmnvd.gov.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Veselība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/154469 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/154469 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 05/12/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 219-753310 (2025-11-11)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 111288.17 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators:
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-01-07 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/154469 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 113928.65 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "oc vision"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Ulbrokas iela 34
Pasta indekss: LV-1021
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līguma kopējās summas izmaiņas
Galvenais izmaiņu iemesls: Nepieciešamība pēc sākotnējā darbuzņēmēja veiktiem papildu būvdarbiem, pakalpojumiem vai piegādēm.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: Līguma summa grozīta no 78337,05 EUR uz 113928,65 EUR.
Avots: OJS 2026/S 144-523276 (2026-07-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
VM NVD 2025/21
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 111288.17 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators:
VM NVD 2025/21
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma numurs:
CON-0001
Līguma noslēgšanas datums: 2026-01-07 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/154469 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 113928.65 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "oc vision"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003105710
Pasta adrese: Ulbrokas iela 34
Pasta indekss: LV-1021
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līguma kopējās summas izmaiņas
Galvenais izmaiņu iemesls: Nepieciešamība pēc sākotnējā darbuzņēmēja veiktiem papildu būvdarbiem, pakalpojumiem vai piegādēm.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: Līguma summa grozīta no 78337,05 EUR uz 113928,65 EUR.
Avots: OJS 2026/S 144-523276 (2026-07-28)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 111288.17 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 33 915 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līguma kopējās summas izmaiņas
Galvenais izmaiņu iemesls: Nepieciešamība pēc sākotnējā darbuzņēmēja veiktiem papildu būvdarbiem, pakalpojumiem vai piegādēm.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: Līguma summa grozīta no 19315,00 EUR uz 33915,00 EUR
Avots: OJS 2026/S 144-525292 (2026-07-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 111288.17 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
Līguma numurs:
CON-0005
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 33 915 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0005
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līguma kopējās summas izmaiņas
Galvenais izmaiņu iemesls: Nepieciešamība pēc sākotnējā darbuzņēmēja veiktiem papildu būvdarbiem, pakalpojumiem vai piegādēm.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: Līguma summa grozīta no 19315,00 EUR uz 33915,00 EUR
Avots: OJS 2026/S 144-525292 (2026-07-28)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 111288.17 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 9 345 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līguma kopējās summas izmaiņas
Galvenais izmaiņu iemesls: Nepieciešamība pēc sākotnējā darbuzņēmēja veiktiem papildu būvdarbiem, pakalpojumiem vai piegādēm.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: Līguma summa grozīta no 4005,00 EUR uz 9345,00 EUR.
Avots: OJS 2026/S 144-525869 (2026-07-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 111288.17 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
Līguma numurs:
CON-0003
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 9 345 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0003
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līguma kopējās summas izmaiņas
Galvenais izmaiņu iemesls: Nepieciešamība pēc sākotnējā darbuzņēmēja veiktiem papildu būvdarbiem, pakalpojumiem vai piegādēm.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: Līguma summa grozīta no 4005,00 EUR uz 9345,00 EUR.
Avots: OJS 2026/S 144-525869 (2026-07-28)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕