Radioloģijas centra nodaļas stacionārā “Gaiļezers” pārbūve Hipokrāta ielā 2, Rīga. 2. kārtas būvdarbi
SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”
Radioloģijas centra nodaļas stacionārā “Gaiļezers” pārbūve Hipokrāta ielā 2, Rīga. 2. kārtas būvdarbi
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-04-28. Iepirkums tika publicēts 2025-03-26.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko?- • Ar veselības un sociālajiem pakalpojumiem saistītu ēku, krematoriju un publisko tualešu celtniecības darbi › Ar veselības pakalpojumiem saistītu ēku celtniecības darbi
- • Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi › Inženiertehniskie pakalpojumi
- • Celtniecības darbi › Ēku celtniecības pabeigšanas darbi
- • Celtniecības darbi › Ēku instalācijas darbi
- • Dažādas iekārtas › Ūdensapgādes sistēmu iekārtas
- • Pacēlāji un pārvietošanas iekārtas un to detaļas › Pacēlāji un pārvietošanas iekārtas
- • Ražošanas iekārtas › Dzesēšanas un ventilācijas iekārtas
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2025-03-26 | Paziņojums par līgumu |
| 2025-04-10 | Paziņojums par līgumu |
| 2025-04-22 | Paziņojums par līgumu |
| 2025-04-24 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-12 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2025-03-26)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Radioloģijas centra nodaļas stacionārā “Gaiļezers” pārbūve Hipokrāta ielā 2, Rīga. 2. kārtas būvdarbi
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Celtniecības darbi 📦
Līguma papildveids: Piegādes
Apraksts
Papildu produkti/pakalpojumi:
Pasta adrese: Hipokrāta ielā 2
Pasta indekss: LV-1079
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 9 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 95
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Speciālistu pieredze
Kvalitātes kritērijs (svērums): 2
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Būvdarbu garantijas termiņš
Kvalitātes kritērijs (svērums): 3
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-04-28 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-04-28 17:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2025-04-28 17:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Fiksēta skaitļa veids: Fiksētā vērtība (kopā)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”
Valsts reģistrācijas numurs:
Departaments: Juridiskā un iepirkumu daļa
Pasta adrese: Hipokrāta ielā 2
Pasta indekss: LV-1079
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Aija Jēkabsone-Lasenberga, vecākā juriste
E-pasts: aija.jekabsone@aslimnica.lv 📧
Tālrunis: +37129326258 📞
URL: https://aslimnica.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Veselība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/143910 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/143910 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 118319-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 21/04/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 061-198609 (2025-03-26)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Radioloģijas centra nodaļas stacionārā “Gaiļezers” pārbūve Hipokrāta ielā 2, Rīga. 2. kārtas būvdarbi
Atsauces numurs:
RAKUS2025/4K/ERAF
Īss apraksts:
Radioloģijas centra nodaļas stacionārā “Gaiļezers” pārbūve Hipokrāta ielā 2, Rīga. 2. kārtas būvdarbi
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Celtniecības darbi 📦
Līguma papildveids: Piegādes
Apraksts
Papildu produkti/pakalpojumi:
Pasta indekss: LV-1079
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 9 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 95
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Speciālistu pieredze
Kvalitātes kritērijs (svērums): 2
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Būvdarbu garantijas termiņš
Kvalitātes kritērijs (svērums): 3
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-04-28 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-04-28 17:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2025-04-28 17:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Fiksēta skaitļa veids: Fiksētā vērtība (kopā)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”
Valsts reģistrācijas numurs:
40003951628
Departaments: Juridiskā un iepirkumu daļa
Pasta adrese: Hipokrāta ielā 2
Pasta indekss: LV-1079
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Aija Jēkabsone-Lasenberga, vecākā juriste
E-pasts: aija.jekabsone@aslimnica.lv 📧
Tālrunis: +37129326258 📞
URL: https://aslimnica.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Veselība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/143910 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/143910 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 118319-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 21/04/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 061-198609 (2025-03-26)
Paziņojums par līgumu (2025-04-10)
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-04-10 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 198609-2025
Avots: OJS 2025/S 072-235475 (2025-04-10)
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-04-10 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 198609-2025
Avots: OJS 2025/S 072-235475 (2025-04-10)
Paziņojums par līgumu (2025-04-22)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-05-06 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-05-06 17:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Tiek prasīts nodrošinājums ✅
Atvēršanas datums: 2025-05-06 17:00:00 📅
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 29/04/2025
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-04-22 📅
Cita papildu informācija
Tiek atjaunoti/pagarināti pieteikumu/piedāvājumu iesniegšanas termiņi
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 235475-2025
Avots: OJS 2025/S 080-263681 (2025-04-22)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-05-06 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-05-06 17:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Tiek prasīts nodrošinājums ✅
Atvēršanas datums: 2025-05-06 17:00:00 📅
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 29/04/2025
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-04-22 📅
Cita papildu informācija
Tiek atjaunoti/pagarināti pieteikumu/piedāvājumu iesniegšanas termiņi
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 235475-2025
Avots: OJS 2025/S 080-263681 (2025-04-22)
Paziņojums par līgumu (2025-04-24)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-05-12 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-05-12 17:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-05-12 17:00:00 📅
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 05/05/2025
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-04-24 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 263681-2025
Avots: OJS 2025/S 081-269042 (2025-04-24)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-05-12 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-05-12 17:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-05-12 17:00:00 📅
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 05/05/2025
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-04-24 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 263681-2025
Avots: OJS 2025/S 081-269042 (2025-04-24)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-12)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 1977213.24 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators:
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2025-08-05 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/143910 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 1977213.24 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "LC būve"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Jēkabpils nov., Zvanītāju iela 72
Pasta indekss: LV-5201
Pasta pilsēta: Jēkabpils
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Kontaktpunkts: Stacionārs_Gaiļezers, Hipokrāta iela 2, Rīga
E-pasts: iepirkumi@aslimnica.lv 📧
Tālrunis: +37167042336 📞
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Papildu būvdarbu apjomu nepieciešamība.
Galvenais izmaiņu iemesls: Ir vajadzīgi grozījumi tādu apstākļu dēļ, kurus rūpīgs pircējs nevarēja paredzēt.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Avots: OJS 2026/S 155-560456 (2026-08-12)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
RAKUS 2025/4K/ERAF
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 1977213.24 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators:
RAKUS 2025/4K/ERAF
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
LOT-0001
Līguma numurs:
CON-0001
Līguma noslēgšanas datums: 2025-08-05 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/143910 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 1977213.24 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "LC būve"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003038782
Pasta adrese: Jēkabpils nov., Zvanītāju iela 72
Pasta indekss: LV-5201
Pasta pilsēta: Jēkabpils
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Kontaktpunkts: Stacionārs_Gaiļezers, Hipokrāta iela 2, Rīga
E-pasts: iepirkumi@aslimnica.lv 📧
Tālrunis: +37167042336 📞
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Papildu būvdarbu apjomu nepieciešamība.
Galvenais izmaiņu iemesls: Ir vajadzīgi grozījumi tādu apstākļu dēļ, kurus rūpīgs pircējs nevarēja paredzēt.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Puses vienojas Līgumā papildu iekļaut būvdarbus 464 753,50 EUR (četri simti sešdesmit četri tūkstoši septiņi simti piecdesmit trīs euro un 50 centi) bez PVN apmērā un no Līguma izslēgt būvdarbus 269 995,80 EUR (divi simti sešdesmit deviņi tūkstoši deviņi simti deviņdesmit pieci euro un 80 centi) bez PVN apmērā.Puses vienojas pagarināt Līguma 3.1.punktā noteikto Būvdarbu izpildes un Objekta ekspluatācijā nodošanas termiņu jeb Izpildes Termiņu līdz 2026.gada 26.jūnijam.
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Celtniecības darbi (>20 jauni iepirkumi)