Provision of interim workers services to the Agency for Support for BEREC (BEREC Office)

Agency for Support for BEREC (BEREC Office)

The objective of this call for tenders is the conclusion of a framework contract in cascade with up to 3 (three) contractors for the provision of interim workers services to the BEREC Office. The overall objective of the framework contract(s) is to provide the BEREC Office with the necessary interim workers services in a timely fashion and in line with the profiles requested. The BEREC Office may need interim workers as a complement to its staff under the following, indicative but not limited, circumstances: a. Temporary replacement of BEREC Office staff member(s) in the event of (long-term) absences or leave; b. Periods of heavy workload, which require additional workforce for a fixed period of time; c. Specific projects and/or tasks, to be performed on a temporary basis, which require specific competences.

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-01-14. Iepirkums tika publicēts 2025-11-21.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
  • Latvija
  • • Luxembourg › Luxembourg
  • • Région de Bruxelles-Capitale/ Brussels Hoofdstedelijk Gewest › Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
  • Rīga
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2025-11-21 Paziņojums par līgumu
2026-07-24 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2025-11-21)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Provision of interim workers services to the Agency for Support for BEREC (BEREC Office)
Atsauces numurs: BEREC/2025/OP/0006
Īss apraksts:
The objective of this call for tenders is the conclusion of a framework contract in cascade with up to 3 (three) contractors for the provision of interim workers services to the BEREC Office. The overall objective of the framework contract(s) is to provide the BEREC Office with the necessary interim workers services in a timely fashion and in line with the profiles requested. The BEREC Office may need interim workers as a complement to its staff under the following, indicative but not limited, circumstances: a. Temporary replacement of BEREC Office staff member(s) in the event of (long-term) absences or leave; b. Periods of heavy workload, which require additional workforce for a fixed period of time; c. Specific projects and/or tasks, to be performed on a temporary basis, which require specific competences.
Rādīt vairāk
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Biroja personāla nodrošināšanas pakalpojumi 📦
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 2 000 000 EUR 💰
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Šis iepirkums ir piemērots arī maziem un vidējiem uzņēmumiem (MVU)
Apraksts
Iekšējais identifikators: BEREC/2025/OP/0006
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Please consult the procurement documents.
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ilgums: 48 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 3
Cita informācija par pārjaunojumiem:
The framework contract is concluded for an initial period of 12 (twelve) months, renewable 3 (three) time(s). Please consult the draft framework contract in the procurement documents.
Informācija par iespējām
Iespējas
Iespēju apraksts:
provided they are in conformity with the basic project, new services or works consisting in the repetition of similar services or works, may be entrusted up to 50 % of the initial contract to the initial contractor by negotiated procedure without prior publication of a contract notice.
Rādīt vairāk
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Please consult the procurement documents.
Kvalitātes kritērijs (svērums): 50
Cena
Cena (svērums): 50
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Regula (ES, Euratom) 2024/2509
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-01-14 16:00:59 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-01-15 15:00:00 📅
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: bulgāru 🗣️
čehu 🗣️
+ vēl 22 dāņu 🗣️
vācu 🗣️
grieķu 🗣️
angļu 🗣️
spāņu 🗣️
igauņu 🗣️
somu 🗣️
franču 🗣️
īru 🗣️
horvātu 🗣️
ungāru 🗣️
itāļu 🗣️
lietuviešu 🗣️
latviešu 🗣️
maltiešu 🗣️
holandiešu 🗣️
poļu 🗣️
portugāļu 🗣️
rumāņu 🗣️
slovāku 🗣️
slovēņu 🗣️
zviedru 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem
Maksimālais dalībnieku skaits: 3
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-01-15 15:00:00 📅
Elektroniskie rēķini: Atļauts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Termiņš papildu informācijas pieprasīšanai: 2026-01-06 📅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Agency for Support for BEREC (BEREC Office)
Valsts reģistrācijas numurs: BEREC_OFFICE
Departaments: BEREC OFFICE.AACC - AACC,BEREC OFFICE.AACC.AGDIR - Head of Agency,BEREC OFFICE.AACC.AGDIR.AF - Administration and Finance
Pasta adrese: Z.A. Meierovica Bulvaris 14, BEREC Office
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Riga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
E-pasts: procurement@berec.europa.eu 📧
Tālrunis: +371 6611 7590 📞
URL: https://berec.europa.eu/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Europos institucija arba agentūra ar tarptautinė organizacija
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/opportunities/tender-details/30581715-04a6-407e-a003-4c63694294f1-CN?#anchorDocuments 🌏
Dalības URL: https://webgate.ec.europa.eu/digit/opsys/esubmission?cftUuid=30581715-04a6-407e-a003-4c63694294f1 🌏
Iepirkuma rīka URL: https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/opportunities/tender-details/30581715-04a6-407e-a003-4c63694294f1-CN?#anchorDocuments 🌏
Nosaukums: Funding and Tenders Portal
Iepirkuma dokumenta valoda: angļu 🗣️
Elektroniskā iesniegšana: Prasīts

Papildu informācija
Papildu informācija
SUBMISSION DEADLINE: In case of unavailability or disruptions in the functioning of the electronic means of communication provided in Section 5.1.11 in the last 5 calendar days before the time limit for receipt indicated in Section 5.1.12, the contracting authority reserves the right to extend this time limit and publish the extension at the Internet address provided in Section 5.1.11, without a preceding publication of a corrigendum to this notice. Economic operators interested in this procurement are invited to subscribe to the call for tenders at the address in Section 5.1.11 in order to get notified when new information or documents are published.
Rādīt vairāk
Pārskata struktūra
Nosaukums: Court of Justice of the European Union
Valsts reģistrācijas numurs: CURIA
Pasta adrese: Rue du Fort Niedergrünewald
Pasta indekss: L-2925
Pasta pilsēta: Luxembourg
Reģions: Luxembourg 🏙️
Valsts: Luksemburga 🇱🇺
E-pasts: gc.registry@curia.europa.eu 📧
Tālrunis: +352 4303-1 📞
URL: http://curia.europa.eu 🌏
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Nosaukums un adreses
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 227-780131 (2025-11-21)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 2 000 000 EUR 💰
Šajā paziņojumā piešķiramo pamatnolīgumu maksimālā vērtība: 2 000 000 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma numurs: BEREC/26/084
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-20 📅
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 3
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 2 000 000 EUR 💰
Piedāvājums ticis sarindots
Vieta uzvarētāju sarakstā: 1
Piedāvājuma identifikators: 300152357
Konkursa dalībnieku vadītājorganizācija
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Informācija par konkursiem
Līgums ir piešķirts uzņēmēju grupai
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Intrawork OÜ
Valsts reģistrācijas numurs: EE102589843
Pasta adrese: Pirita linnaosa, Supluse pst 1-W203
Pasta indekss: 10143
Pasta pilsēta: Tallinn
Reģions: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Valsts: Igaunija 🇪🇪
E-pasts: info@intrawork.eu 📧
Tālrunis: +3725115975 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums
Nosaukums: Grafton Latvia SIA
Valsts reģistrācijas numurs: LV40003835251
Pasta adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 33 - 35
Pasta indekss: LV-1010
Pasta pilsēta: Riga
Reģions: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +371 26 54 83 62 📞
Vieta uzvarētāju sarakstā: 2
Piedāvājuma identifikators: 300152408
Nosaukums: Wd latvia sia
Valsts reģistrācijas numurs: LV40103309532
Pasta adrese: Terbatas iela 53-10
Pasta indekss: LV-1011
E-pasts: tomass.barilo@workingday.lv 📧
Tālrunis: +37167803366 📞
Vieta uzvarētāju sarakstā: 3
Piedāvājuma identifikators: 300152366
Nosaukums: Infeurope
Valsts reģistrācijas numurs: LU15292018
Pasta adrese: RUE ADOLPHE FISCHER 113
Pasta indekss: 1521
Pasta pilsēta: Luxembourg
Reģions: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Valsts: Luksemburga 🇱🇺
E-pasts: tender@infeurope.lu 📧
Tālrunis: +3522522331 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums, mazais vai vidējais uzņēmums
Nosaukums: Manpower Latvia
Valsts reģistrācijas numurs: LV40003865148
Pasta adrese: Krisjana Valdemara street 33 - 17
Tālrunis: +37167852920 📞
Avots: OJS 2026/S 143-519364 (2026-07-24)