Medikamentu piegāde

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zemgales veselības centrs"

Medikamentu piegāde

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-05-30. Iepirkums tika publicēts 2025-04-25.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2025-04-25 Paziņojums par līgumu
2026-08-04 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2025-04-25)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Medikamentu piegāde
Atsauces numurs: ZVC2025/7
Īss apraksts: Medikamentu piegāde
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 149 000 EUR 💰
Pasta adrese: Zemgales prospekts 15
Pasta indekss: LV-3001
Pilsēta: Jelgava
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-05-30 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-05-30 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem
Maksimālais dalībnieku skaits: 999
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2025-05-30 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zemgales veselības centrs"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003321647
Departaments: SIA "Zemgales veselības centrs"
Pasta adrese: Zemgales prospekts 15
Pasta indekss: LV-3001
Pasta pilsēta: Jelgava
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: SIA "Zemgales veselības centrs"
E-pasts: inguna.muizniece@zvc.lv 📧
Tālrunis: +37126002090 📞
URL: https://www.zvc.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Veselība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/146438 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/146438 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 177760-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 23/05/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 082-271058 (2025-04-25)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-04)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: ZVC 2025/7
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 149 000 EUR (framework approximate) 💰
Šajā paziņojumā piešķiramo pamatnolīgumu maksimālā vērtība: 149 000 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Līguma numurs: ZVC 9-7/2026/23
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-03 📅
Nosaukums: Medikamentu piegāde
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/146438 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 8
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 8
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 6
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 149 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 149 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0000
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "a.medical"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103599415
Pasta adrese: Varkaļu iela 13A
Pasta indekss: LV-1067
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
Piedāvājuma identifikators: 2
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ELPIS"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103114438
Pasta adrese: Rāmuļu iela 15
Pasta indekss: LV-1005
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
Piedāvājuma identifikators: 3
Nosaukums: Sia "jelgavfarm"
Valsts reģistrācijas numurs: 41703004826
Pasta adrese: Zemgales prospekts 3
Pasta indekss: LV-3001
Pasta pilsēta: Jelgava
Reģions: Zemgale 🏙️
Piedāvājuma identifikators: 4
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAGNUM MEDICAL"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003060393
Pasta adrese: Ulbrokas iela 23
Pasta indekss: LV-1021
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums
Piedāvājuma identifikators: 5
Nosaukums: SIA "Oribalt Rīga"
Valsts reģistrācijas numurs: 50003199991
Pasta adrese: Mārupes nov., Dzirnieku iela 26
Pasta indekss: LV-2167
Pasta pilsēta: Mārupe
Reģions: Vidzeme 🏙️
Piedāvājuma identifikators: 6
Nosaukums: As "recipe plus"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003234547
Pasta adrese: Mūkusalas iela 41B
Pasta indekss: LV-1004
Piedāvājuma identifikators: 7
Nosaukums: Sia "unifarma"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003472521
Pasta adrese: Vangažu iela 23
Pasta indekss: LV-1024
Piedāvājuma identifikators: 8
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vakcīna"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003551465
Pasta adrese: Ķekavas nov., Valdlauči, Meistaru iela 7
Pasta indekss: LV-1076
Pasta pilsēta: Ķekavas pag.

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Zemgale 🏙️
Kontaktpunkts: Inguna Muižniece

Papildu informācija
Papildu informācija
Ligumi tiek slēgti par piedāvātajām vienas vienības cenām līdz vispārīgās vienošanās summas sasniegšanai
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 149-541120 (2026-08-04)