Mediju aģentūras pakalpojumi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras vajadzībām
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Mediju aģentūras pakalpojumi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras vajadzībām
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-07-28. Iepirkums tika publicēts 2025-07-11.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2025-07-11 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-14 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2025-07-11)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Mediju aģentūras pakalpojumi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras vajadzībām
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Reklāmas un tirgdarbības pakalpojumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 818 574 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Reklāmas kampaņu pakalpojumi 📦
Ilgums
Sākuma datums: 2025-10-15 📅
Beigu datums: 2027-12-15 📅
Apraksts
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): 2.Tehniskie kritēriji
3.Personāla kritēriji
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-07-28 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-07-28 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2025-07-28 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Pērses iela 2
Pasta indekss: LV-1442
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: 518.kab., Pērses iela 2, Rīga
E-pasts: liaa@liaa.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167039400 📞
URL: https://www.liaa.gov.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Ekonomika un finanses
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/152115 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/152115 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 305075-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 21/07/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 133-460411 (2025-07-11)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Mediju aģentūras pakalpojumi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras vajadzībām
Atsauces numurs:
LIAA2025/74ERAF
Īss apraksts:
Mediju aģentūras pakalpojumi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras vajadzībām
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Reklāmas un tirgdarbības pakalpojumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 818 574 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Reklāmas kampaņu pakalpojumi 📦
Ilgums
Sākuma datums: 2025-10-15 📅
Beigu datums: 2027-12-15 📅
Apraksts
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): 2.Tehniskie kritēriji
3.Personāla kritēriji
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-07-28 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-07-28 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2025-07-28 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Valsts reģistrācijas numurs:
90001739473
Pasta adrese: Pērses iela 2
Pasta indekss: LV-1442
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: 518.kab., Pērses iela 2, Rīga
E-pasts: liaa@liaa.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167039400 📞
URL: https://www.liaa.gov.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Ekonomika un finanses
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/152115 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/152115 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 305075-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 21/07/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 133-460411 (2025-07-11)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-14)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 818 574 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators:
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2025-12-19 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/152115 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 900431.40 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: "Initiative Latvia" SIA
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: 13. janvāra iela 33
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
LIAA 2025/74 ERAF
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 818 574 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators:
LIAA 2025/74 ERAF
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
LOT-0001
Līguma numurs:
CON-0001
Līguma noslēgšanas datums: 2025-12-19 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/152115 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 900431.40 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: "Initiative Latvia" SIA
Valsts reģistrācijas numurs:
40103273790
Pasta adrese: 13. janvāra iela 33
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Publisko iepirkumu likuma 61. panta pirmās daļas 1. punkts un piektās daļas 2. punkts, starp Pusēm 2025. gada 19. decembrī noslēgtā iepirkuma līguma Nr.IEP-2025/216 15.3. punkts
Galvenais izmaiņu iemesls: Nepieciešamība pēc sākotnējā darbuzņēmēja veiktiem papildu būvdarbiem, pakalpojumiem vai piegādēm.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Grozīti finansējuma avoti (beidzies vairāku sākotnēji norādīto projektu attiecināmības periods) un pamatsumma
Avots: OJS 2026/S 157-568573 (2026-08-14)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕