Mārketinga kampaņu organizēšanas un komunikācijas materiālu izstrādes pakalpojumu iegāde
Akciju sabiedrība “Latvenergo”
Mārketinga kampaņu organizēšanas un komunikācijas materiālu izstrādes pakalpojumu iegāde
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-12-09. Iepirkums tika publicēts 2025-11-05.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko?- • Tirgus un ekonomikas pētniecība; sabiedriskās domas izpēte un statistika › Reklāmas un tirgdarbības pakalpojumi
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2025-11-05 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-07-27 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2025-11-05)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Mārketinga kampaņu organizēšanas un komunikācijas materiālu izstrādes pakalpojumu iegāde
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Reklāmas un tirgdarbības pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 1
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 2
1️⃣
Nosaukums: Elektrum korporatīvās sociālās atbildības, t.sk. izglītības, vēsturiskā mantojuma un ilgtspējas, kā arī Elektrum zīmola atpazīstamības, mārketinga komunikācijas, stratēģiju, koncepciju, taktikas un aktivizāciju, reklāmas kampaņu īstenošana un materiālu izstrāde
Pasta adrese: Pulkveža Brieža iela 12
Pasta indekss: LV-1230
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums
Sākuma datums: 2026-01-01 📅
Beigu datums: 2028-12-31 📅
Apraksts
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 30
10
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): A uzdevuma risinājums
Kvalitātes kritērijs (svērums): 60
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Elektrum produktu un pakalpojumu atpazīstamības, pārdošanas veicināšanas kampaņu un aktivizācijas stratēģiju, koncepciju, taktikas īstenošana un materiālu izstrāde
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): B uzdevuma risinājums
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/25/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-12-09 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-12-09 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 1
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums ✅
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2025-12-09 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Akciju sabiedrība “Latvenergo”
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Pulkveža Brieža iela 12
Pasta indekss: LV-1230
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: ieva Arāja
E-pasts: ieva.araja@latvenergo.lv 📧
Tālrunis: +37167728062 📞
URL: https://latvenergo.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Elektroenerģijas apgāde
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/157590 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/157590 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 391b8a0f-dead-427f-a82b-67b2ce1b90d7-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 02/12/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 215-740739 (2025-11-05)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Mārketinga kampaņu organizēšanas un komunikācijas materiālu izstrādes pakalpojumu iegāde
Atsauces numurs:
AS"Latvenergo"2025/30
Īss apraksts:
Mārketinga kampaņu organizēšanas un komunikācijas materiālu izstrādes pakalpojumu iegāde
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Reklāmas un tirgdarbības pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 1
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 2
1️⃣
Nosaukums: Elektrum korporatīvās sociālās atbildības, t.sk. izglītības, vēsturiskā mantojuma un ilgtspējas, kā arī Elektrum zīmola atpazīstamības, mārketinga komunikācijas, stratēģiju, koncepciju, taktikas un aktivizāciju, reklāmas kampaņu īstenošana un materiālu izstrāde
Pasta adrese: Pulkveža Brieža iela 12
Pasta indekss: LV-1230
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums
Sākuma datums: 2026-01-01 📅
Beigu datums: 2028-12-31 📅
Apraksts
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 30
10
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): A uzdevuma risinājums
Kvalitātes kritērijs (svērums): 60
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Elektrum produktu un pakalpojumu atpazīstamības, pārdošanas veicināšanas kampaņu un aktivizācijas stratēģiju, koncepciju, taktikas īstenošana un materiālu izstrāde
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): B uzdevuma risinājums
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/25/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-12-09 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-12-09 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 1
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums ✅
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2025-12-09 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Kredītiestādes vai apdrošināšanas sabiedrības izsniegts piedāvājuma nodrošinājums; Piedāvājuma nodrošinājuma iemaksa Pasūtītāja norēķinu kontā.
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Akciju sabiedrība “Latvenergo”
Valsts reģistrācijas numurs:
40003032949
Pasta adrese: Pulkveža Brieža iela 12
Pasta indekss: LV-1230
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: ieva Arāja
E-pasts: ieva.araja@latvenergo.lv 📧
Tālrunis: +37167728062 📞
URL: https://latvenergo.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Elektroenerģijas apgāde
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/157590 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/157590 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 391b8a0f-dead-427f-a82b-67b2ce1b90d7-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 02/12/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 215-740739 (2025-11-05)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 2 197 515 EUR (framework approximate) 💰
Šajā paziņojumā piešķiramo pamatnolīgumu maksimālā vērtība: 2 197 515 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-23 📅
Nosaukums: Vispārīgā vienošanās par mārketinga kampaņu organizēšanu un komunikācijas materiālu izstrādi
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/157590 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 6
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 6
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 6
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 1
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 1 181 671 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 1 181 671 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "McCann Rīga"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Tērbatas iela 30
Pasta indekss: LV-1011
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Ieva Danieljana
E-pasts: ieva.danieljana@mccann.lv 📧
Tālrunis: +37127545653 📞
URL: https://www.mccann.lv/ 🌏
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 9
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 9
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 9
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 1 015 844 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 1 015 844 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: As "rcl"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Stabu iela 18 - 4
Kontaktpunkts: Elīna Vagre
E-pasts: elina.vagre@tbwa.lv 📧
Tālrunis: +37128657416 📞
URL: https://www.rclgroup.com/ 🌏
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 143-520444 (2026-07-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
AS "Latvenergo" 2025/30
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 2 197 515 EUR (framework approximate) 💰
Šajā paziņojumā piešķiramo pamatnolīgumu maksimālā vērtība: 2 197 515 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma numurs:
1.daļa: VV McCann, Nr. 010000/26-634; AS "Latvenergo" 2025/30
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-23 📅
Nosaukums: Vispārīgā vienošanās par mārketinga kampaņu organizēšanu un komunikācijas materiālu izstrādi
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/157590 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 6
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 6
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 6
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 1
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 1 181 671 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 1 181 671 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "McCann Rīga"
Valsts reģistrācijas numurs:
50003257541
Pasta adrese: Tērbatas iela 30
Pasta indekss: LV-1011
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Ieva Danieljana
E-pasts: ieva.danieljana@mccann.lv 📧
Tālrunis: +37127545653 📞
URL: https://www.mccann.lv/ 🌏
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 9
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 9
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 9
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 1 015 844 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 1 015 844 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0002
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: As "rcl"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003431006
Pasta adrese: Stabu iela 18 - 4
Kontaktpunkts: Elīna Vagre
E-pasts: elina.vagre@tbwa.lv 📧
Tālrunis: +37128657416 📞
URL: https://www.rclgroup.com/ 🌏
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Papildu informācija
Abas noslēgtās Vispārīgās vienošanās ir spēkā līdz 31.12.2027., tomēr Līdzējiem rakstiski vienojoties, izpildes termiņš var tikt pagarinātas uz 1 (vienu) gadu (t.i., līdz 31.12.2028.), IUB PVS "Iepirkuma priekšmeta detalizācija" --> Līgumu informācijas sadaļā norādīts abu VV maksimālais iespējamais izpildes termiņš - 31.12.2028. Gadījumā, ja VV nepagarinās līdz 31.12.2028., IUB PVS tiks publicēti faktiskie VV izpildes datumi.
Rādīt vairāk
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumu likuma 38. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumu likuma 38. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕