Mācību literatūras iegāde Limbažu novada izglītības iestāžu vajadzībām
Limbažu novada pašvaldība
Mācību literatūras iegāde Limbažu novada izglītības iestāžu vajadzībām
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-12-29. Iepirkums tika publicēts 2025-11-27.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2025-11-27 | Paziņojums par līgumu |
| 2025-12-05 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-07-29 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
| 2026-07-29 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2025-11-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Mācību literatūras iegāde Limbažu novada izglītības iestāžu vajadzībām
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Mācību literatūras iegāde Limbažu novada izglītības iestāžu vajadzībām
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Grāmatas, brošūras un atgādnes 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 7
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 7
1️⃣
Nosaukums: Izdevniecības Zvaigzne ABC mācību literatūras iegāde
Papildu produkti/pakalpojumi: Mācību grāmatas 📦
Pasta adrese: Rīgas iela 16
Pasta indekss: LV-4001
Pilsēta: Limbaži
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums
Sākuma datums: 2026-01-19 📅
Beigu datums: 2026-08-31 📅
Apraksts
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Izdevniecības RaKa mācību literatūras iegāde
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: Izdevniecības Skolas vārds mācību literatūras iegāde
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
4️⃣
Nosaukums: Izdevniecības Lielvārds mācību literatūras iegāde
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
5️⃣
Nosaukums: Latviešu valodas aģentūra mācību literatūras iegāde
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
6️⃣
Nosaukums: Oxford University Press mācību literatūras iegāde
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
7️⃣
Nosaukums: Hueber Verlag mācību literatūras iegāde
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-12-29 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-12-29 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2025-12-29 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Limbažu novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Rīgas iela 16
Pasta indekss: LV-4001
Pasta pilsēta: Limbaži
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Limbažu novada pašvaldība
E-pasts: pasts@limbazunovads.lv 📧
Tālrunis: +37164023003 📞
URL: https://www.limbazunovads.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/161309 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/161309 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 757889-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 22/12/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 230-792486 (2025-11-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Mācību literatūras iegāde Limbažu novada izglītības iestāžu vajadzībām
Atsauces numurs:
LNP2025/161
Īss apraksts: Mācību literatūras iegāde Limbažu novada izglītības iestāžu vajadzībām
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Grāmatas, brošūras un atgādnes 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 7
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 7
1️⃣
Nosaukums: Izdevniecības Zvaigzne ABC mācību literatūras iegāde
Papildu produkti/pakalpojumi: Mācību grāmatas 📦
Pasta adrese: Rīgas iela 16
Pasta indekss: LV-4001
Pilsēta: Limbaži
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums
Sākuma datums: 2026-01-19 📅
Beigu datums: 2026-08-31 📅
Apraksts
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Izdevniecības RaKa mācību literatūras iegāde
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: Izdevniecības Skolas vārds mācību literatūras iegāde
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Nosaukums: Izdevniecības Lielvārds mācību literatūras iegāde
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
5️⃣
Nosaukums: Latviešu valodas aģentūra mācību literatūras iegāde
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
6️⃣
Nosaukums: Oxford University Press mācību literatūras iegāde
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0006
7️⃣
Nosaukums: Hueber Verlag mācību literatūras iegāde
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0007
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-12-29 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-12-29 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2025-12-29 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Limbažu novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
90009114631
Pasta adrese: Rīgas iela 16
Pasta indekss: LV-4001
Pasta pilsēta: Limbaži
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Limbažu novada pašvaldība
E-pasts: pasts@limbazunovads.lv 📧
Tālrunis: +37164023003 📞
URL: https://www.limbazunovads.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/161309 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/161309 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 757889-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 22/12/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 230-792486 (2025-11-27)
Paziņojums par līgumu (2025-12-05)
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-12-05 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 792486-2025
Avots: OJS 2025/S 236-811472 (2025-12-05)
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-12-05 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 792486-2025
Avots: OJS 2025/S 236-811472 (2025-12-05)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-29)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 10 200 EUR 💰
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: Eiropas Sociālais fonds Plus (ESF+) (2021/2027)
Apraksts
Stratēģiskā iepirkuma mērķis: Sociālo mērķu izpilde
Tehniskās specifikācijas prasības
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-03-11 📅
Nosaukums: Izdevniecības Skolas vārds mācību literatūras iegāde
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/161309 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 10 200 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "V-Media"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Brīvības gatve 208A
Pasta indekss: LV-1039
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums, mazais vai vidējais uzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Vidzeme 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 51009115-15ed-4565-b5ad-c3f552e6e79b-01
Avots: OJS 2026/S 146-532585 (2026-07-29)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
LNP 2025/161
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 10 200 EUR 💰
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: Eiropas Sociālais fonds Plus (ESF+) (2021/2027)
Apraksts
Stratēģiskā iepirkuma mērķis: Sociālo mērķu izpilde
Tehniskās specifikācijas prasības
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
Līguma numurs:
4.10.3/26/23
Līguma noslēgšanas datums: 2026-03-11 📅
Nosaukums: Izdevniecības Skolas vārds mācību literatūras iegāde
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/161309 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 10 200 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0003
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "V-Media"
Valsts reģistrācijas numurs:
40103369264
Pasta adrese: Brīvības gatve 208A
Pasta indekss: LV-1039
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums, mazais vai vidējais uzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Vidzeme 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 51009115-15ed-4565-b5ad-c3f552e6e79b-01
Avots: OJS 2026/S 146-532585 (2026-07-29)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-29)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 15 300 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-02-06 📅
Nosaukums: Izdevniecības Lielvārds mācību literatūras iegāde
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 15 300 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lielvārds"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Ogres nov., Skolas iela 5
Pasta indekss: LV-5070
Pasta pilsēta: Lielvārde
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 087569c4-8192-4b7a-bccc-d5c154de74c6-01
Avots: OJS 2026/S 146-533397 (2026-07-29)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 15 300 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
Līguma numurs:
4.10.3/26/13
Līguma noslēgšanas datums: 2026-02-06 📅
Nosaukums: Izdevniecības Lielvārds mācību literatūras iegāde
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 15 300 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0004
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lielvārds"
Valsts reģistrācijas numurs:
47403001219
Pasta adrese: Ogres nov., Skolas iela 5
Pasta indekss: LV-5070
Pasta pilsēta: Lielvārde
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 087569c4-8192-4b7a-bccc-d5c154de74c6-01
Avots: OJS 2026/S 146-533397 (2026-07-29)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Iespieddarbi un saistītie izdevumi (1 jauni iepirkumi)