Kuldīgas Kultūras centra ēku un pagalma pārbūve un atjaunošana Raiņa ielā 21, Kuldīgā, Kuldīgas novadā

Kuldīgas novada pašvaldība

Kuldīgas Kultūras centra ēku un pagalma pārbūve un atjaunošana Raiņa ielā 21, Kuldīgā, Kuldīgas novadā

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-07-07. Iepirkums tika publicēts 2025-06-06.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2025-06-06 Paziņojums par līgumu
2025-06-18 Paziņojums par līgumu
2025-06-26 Paziņojums par līgumu
2025-07-03 Paziņojums par līgumu
2025-07-08 Paziņojums par līgumu
2025-07-10 Paziņojums par līgumu
2025-07-15 Paziņojums par līgumu
2025-07-21 Paziņojums par līgumu
2025-08-01 Paziņojums par līgumu
2026-08-17 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2025-06-06)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Kuldīgas Kultūras centra ēku un pagalma pārbūve un atjaunošana Raiņa ielā 21, Kuldīgā, Kuldīgas novadā
Atsauces numurs: KNP2025/45-K/ERAF
Īss apraksts:
Kuldīgas Kultūras centra ēku un pagalma pārbūve un atjaunošana Raiņa ielā 21, Kuldīgā, Kuldīgas novadā
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Pilnīgas vai daļējas izbūves darbi un inženiertehniskie darbi 📦
Apraksts
Papildu produkti/pakalpojumi: Pasta adrese: Baznīcas iela 1
Pasta indekss: LV-3301
Pilsēta: Kuldīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Ilgums: 18 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 80
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Sociālās atbildības kritērijs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Būvdarbu vadītāja pieredze
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-07-07 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-07-07 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2025-07-07 13:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Fiksēta skaitļa veids: Fiksētā vērtība (kopā)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Kuldīgas novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs: 90000035590
Pasta adrese: Baznīcas iela 1
Pasta indekss: LV-3301
Pasta pilsēta: Kuldīga
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Kuldīgas novada pašvaldība
E-pasts: iepirkumi@kuldigasnovads.lv 📧
Tālrunis: +37163322469 📞
URL: https://kuldigasnovads.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/149308 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/149308 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 363896-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 30/06/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 109-371924 (2025-06-06)
Paziņojums par līgumu (2025-06-18)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-07-14 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-07-14 13:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-07-14 13:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 07/07/2025

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-06-18 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 371924-2025
Avots: OJS 2025/S 116-397475 (2025-06-18)
Paziņojums par līgumu (2025-06-26)

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-06-26 📅
Cita papildu informācija
Tehnisku kļūdu labojumi publicētajā paziņojumā
Galvenais izmaiņu iemesls: Pircēja kļūdas izlabošana
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 397475-2025
Avots: OJS 2025/S 122-419759 (2025-06-26)
Paziņojums par līgumu (2025-07-03)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-07-22 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-07-22 13:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-07-22 13:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 15/07/2025

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-07-03 📅
Cita papildu informācija
Tehnisku kļūdu labojumi publicētajā paziņojumā
Galvenais izmaiņu iemesls: Pircēja kļūdas izlabošana
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 419759-2025
Avots: OJS 2025/S 126-436676 (2025-07-03)
Paziņojums par līgumu (2025-07-08)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-07-28 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-07-28 13:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-07-28 13:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 21/07/2025

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-07-08 📅
Cita papildu informācija
Tehnisku kļūdu labojumi publicētajā paziņojumā
Galvenais izmaiņu iemesls: Pircēja kļūdas izlabošana
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 436676-2025
Avots: OJS 2025/S 130-450326 (2025-07-08)
Paziņojums par līgumu (2025-07-10)

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-07-09 📅
Cita papildu informācija
Tehnisku kļūdu labojumi publicētajā paziņojumā
Galvenais izmaiņu iemesls: Pircēja kļūdas izlabošana
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 450326-2025
Avots: OJS 2025/S 131-453370 (2025-07-10)
Paziņojums par līgumu (2025-07-15)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-08-01 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-08-01 13:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-08-01 13:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 25/07/2025

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-07-15 📅
Cita papildu informācija
Tehnisku kļūdu labojumi publicētajā paziņojumā
Galvenais izmaiņu iemesls: Pircēja kļūdas izlabošana
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 453370-2025
Avots: OJS 2025/S 135-466705 (2025-07-15)
Paziņojums par līgumu (2025-07-21)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-08-07 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-08-07 13:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-08-07 13:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 31/07/2025

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-07-21 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi pielikumā Nr.7. (Lokālā tāme)
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 466705-2025
Avots: OJS 2025/S 139-481451 (2025-07-21)
Paziņojums par līgumu (2025-08-01)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-08-20 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-08-20 13:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-08-20 13:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 13/08/2025

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-08-01 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi tehniskajā specifikācijā.
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 481451-2025
Avots: OJS 2025/S 147-509358 (2025-08-01)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: KNP 2025/45-K/ERAF
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 8808888.88 EUR 💰
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) (2014/2020)
Apraksts
Stratēģiskā iepirkuma mērķis: Sociālo mērķu izpilde
Vērtēšanas kritēriji
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Līguma numurs: Nr. 0694/2026
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-14 📅
Nosaukums: LĪGUMS “Kuldīgas Kultūras centra ēku un pagalma pārbūve un atjaunošana Raiņa ielā 21, Kuldīgā, Kuldīgas novadā”, ID Nr. 2025/45-K/ERAF
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/149308 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 9
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 9
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 9
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 8808888.88 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Informācija par apakšuzņēmuma līgumu slēgšanu
Apakšuzņēmuma līguma vērtība zināma
Apraksts: Skatuves tehnoloģijaTāme 4-1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0000
Vērtība bez PVN, kas, iespējams, tiks nodota apakšuzņēmuma līgumiem ar trešām personām: 1602785.62 EUR 💰
Īss apakšuzņēmējam nododamās līguma daļas apraksts: Skatuves tehnoloģijaTāme 4-1
Līgums, iespējams, tiks slēgts ar apakšuzņēmējiem
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BŪVFIRMA INBUV"
Valsts reģistrācijas numurs: 41203038958
Pasta adrese: Kuldīgas nov., "Tornīši"
Pasta indekss: LV-3301
Pasta pilsēta: Rumbas pag.
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AVA"
Valsts reģistrācijas numurs: 41203007074
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums, mazais vai vidējais uzņēmums
Nosaukums: Sia "rumbas galdniecība"
Valsts reģistrācijas numurs: 41203047274
Pasta adrese: Kuldīgas nov., "Tornīši 1"
Nosaukums: Akciju sabiedrība "R.A.J."
Valsts reģistrācijas numurs: 40003805492
Pasta adrese: Ādažu nov., Garupe, Bērzlapju iela 9
Pasta indekss: LV-2163
Pasta pilsēta: Carnikavas pag.
Reģions: Vidzeme 🏙️

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Kurzeme 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 159-573028 (2026-08-17)