Kapličas ēkas atjaunošana Klaipēdas ielā 83, Liepājā, 1.kārta

Liepājas valstspilsētas pašvaldība

Kapličas ēkas atjaunošana Klaipēdas ielā 83, Liepājā, 1.kārta

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-10-13. Iepirkums tika publicēts 2025-09-10.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2025-09-10 Paziņojums par līgumu
2026-07-20 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2025-09-10)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Kapličas ēkas atjaunošana Klaipēdas ielā 83, Liepājā, 1.kārta
Atsauces numurs: LVP2025/169
Īss apraksts: Kapličas ēkas atjaunošana Klaipēdas ielā 83, Liepājā, 1.kārta
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Celtniecības darbi 📦
Apraksts
Papildu produkti/pakalpojumi: Pasta adrese: Klaipēdas iela 83
Pasta indekss: 3416
Pilsēta: Liepāja
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Ilgums: 4 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-10-13 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-10-13 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2025-10-13 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Liepājas valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs: 40900016437
Pasta adrese: Rožu iela 6
Pasta indekss: LV-3401
Pasta pilsēta: Liepāja
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Publisko iepirkumu daļa
E-pasts: iepirkumi@liepaja.lv 📧
Tālrunis: +37163404777 📞
URL: https://www.liepaja.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgums ietver kopīgu iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/155825 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/155825 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 332488-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 06/10/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 175-597846 (2025-09-10)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-20)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: LVP 2025/169
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 49508.91 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators: LVP 2025/169
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
LOT-0001
Līguma numurs: CON-0001
Līguma noslēgšanas datums: 2025-11-10 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/155825 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 49508.91 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "interbūve"
Valsts reģistrācijas numurs: 42103054476
Pasta adrese: Jūrmalas iela 24/28 - 2N
Pasta indekss: LV-3401
Pasta pilsēta: Liepāja
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Kurzeme 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️

Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līgumā atrunātie grozījumi par meteoroloģisko pārtraukumu
Galvenais izmaiņu iemesls: Grozījumu pamatā ir pārskatīšanas iemesli vai fakultatīvas iespējas.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Līguma 5.15. punkts (Ja meteoroloģisku vai citu objektīvu apstākļu dēļ atsevišķu vai visu būvdarbu veikšana nav iespējama, tad Pasūtītājam ir tiesības noteikt tehnoloģisko pārtraukumu [..] ) Šajā punktā noteiktā gadījumā tehnoloģisko pārtraukumu neieskaita noteiktajā Darbu izpildes termiņā, proporcionāli pagarinot Būvdarbu izpildes termiņu.Pamatojoties uz attiecīgo līguma punktu, no 06.01.2026. noteikts tehnoloģiskais pārtraukums, darbi atsākti 14.04.2026.
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 138-503409 (2026-07-20)