Grants ielu dubultās virsmas apstrāde Siguldas novadā 2025. gadā

Siguldas novada pašvaldība

Grants ielu dubultās virsmas apstrāde Siguldas novadā 2025. gadā

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-06-02. Iepirkums tika publicēts 2025-04-30.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2025-04-30 Paziņojums par līgumu
2025-05-29 Paziņojums par līgumu
2025-06-16 Paziņojums par līgumu
2025-07-01 Paziņojums par līgumu
2026-08-07 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-08-14 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2025-04-30)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Grants ielu dubultās virsmas apstrāde Siguldas novadā 2025. gadā
Atsauces numurs: SNP2025/34/AK
Īss apraksts: Grants ielu dubultās virsmas apstrāde Siguldas novadā 2025. gadā
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz ceļiem un citām iekārtām 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 4
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 4

1️⃣
Nosaukums: “Birzes ielas (no Ābeļdārza līdz Gāršas ielai), Siguldā (Kaķīškalnā)”, Nurmižu ielas un Aveņu ielas (no Jāņogu ielas līdz Televīzijas ielai), Viršu ielas un Zīļu ielas, Siguldā (Ķiparos), Zemeņu ielas, Smilgu un Bezdelīgu ielu, Celtnieku ielas, Ogu ielas, Ķiparu ielas, Upeņu ielas, Cepļa ielas, Krasta ielas, Saules ielas Siguldā divkārtu virsmas apstrāde;
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 291 559 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Siguldas novads
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 2 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: “Meldru ielas, Jūdažos divkārtu virsmas apstrāde”;
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 38 016 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Jūdaži
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

3️⃣
Nosaukums: “Nākotnes un Avotkalnu ielu, Inčukalnā divkārtu virsmas apstrāde”
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 44 628 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Inčukalns
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003

4️⃣
Nosaukums: “Nītaures, Liepu un Kalna ielu, Mālpilī divkārtu virsmas apstrāde”
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 63 471 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Mālpils
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-06-02 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-06-02 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2025-06-02 13:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Siguldas novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs: 90000048152
Pasta adrese: Pils iela 16
Pasta indekss: LV-2150
Pasta pilsēta: Sigulda
Reģions: Pierīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Siguldas novada pašvaldība
E-pasts: iepirkumi@sigulda.lv 📧
Tālrunis: +37167800949 📞
URL: https://www.sigulda.lv/public/lat/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/146719 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/146719 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 26/05/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 085-284522 (2025-04-30)
Paziņojums par līgumu (2025-05-29)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 291 559 EUR 💰
38 016 EUR 💰
44 628 EUR 💰
63 471 EUR 💰

Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-06-18 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-06-18 13:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-06-18 13:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 11/06/2025

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Cita papildu informācija
Tiek atjaunoti/pagarināti pieteikumu/piedāvājumu iesniegšanas termiņi
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 284522-2025
Avots: OJS 2025/S 104-354797 (2025-05-29)
Paziņojums par līgumu (2025-06-16)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 291 559 EUR 💰
38 016 EUR 💰
44 628 EUR 💰
63 471 EUR 💰

Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-07-02 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-07-02 13:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-07-02 13:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 25/06/2025

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Cita papildu informācija
Tiek atjaunoti/pagarināti pieteikumu/piedāvājumu iesniegšanas termiņi
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 354797-2025
Avots: OJS 2025/S 114-391647 (2025-06-16)
Paziņojums par līgumu (2025-07-01)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 291 559 EUR 💰
Ilgums: 12 mēneši
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 38 016 EUR 💰
44 628 EUR 💰
63 471 EUR 💰

Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-07-22 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-07-22 13:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-07-22 13:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 15/07/2025

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-06-30 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 391647-2025
Avots: OJS 2025/S 125-431185 (2025-07-01)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-07)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: SNP 2025/34/AK
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 335323.30 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators: SNP 2025/34/AK

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma numurs: CON-0001
Līguma noslēgšanas datums: 2025-08-26 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/146719 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 301439.80 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Strauteks"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103623844
Pasta adrese: Siguldas nov., Pulkveža Brieža iela 111B
Pasta indekss: LV-2150
Pasta pilsēta: Sigulda
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️

Izmaiņas
Cita papildu informācija
Ņemot vērā iepriekš minēto, kā arī saskaņā ar Līguma 3.3. punktu un Publisko iepirkumu likuma 61. panta 1. daļas 3. punktu un 5. daļas 2. punktu, Puses vienojas
Galvenais izmaiņu iemesls: Ir vajadzīgi grozījumi tādu apstākļu dēļ, kurus rūpīgs pircējs nevarēja paredzēt.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
1. Palielināt Līguma summu par 4839,00 euro un izteikt Līguma 3.1. punktu jaunā redakcijā:“3.1. Līguma summa, ko Pasūtītājs samaksā Izpildītājam par Darbiem, ir 306 278,80 EUR (trīs simti seši tūkstoši divi simti septiņdesmit astoņi euro, 80 centi) un pievienotās vērtības nodoklis 21%, t.i., 64 318,55 EUR (sešdesmit četri tūkstoši trīs simti astoņpadsmit euro, 55 centi), kopā 370 597,35 EUR (trīs simti septiņdesmit tūkstoši pieci simti deviņdesmit septiņi euro, 35 centi), turpmāk – Līguma summa. PVN samaksa tiek veikta Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.”
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 152-551263 (2026-08-07)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-14)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 335323.30 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 306278.80 EUR 💰

Izmaiņas
Cita papildu informācija
summa
Galvenais izmaiņu iemesls: Ir vajadzīgi grozījumi tādu apstākļu dēļ, kurus rūpīgs pircējs nevarēja paredzēt.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: Nebija pieskaitīta PVS izmaiņu summa
Avots: OJS 2026/S 157-567639 (2026-08-14)