Elektroenerģijas piegāde Gulbenes novada pašvaldības vajadzībām

Gulbenes novada pašvaldība

Elektroenerģijas piegāde Gulbenes novada pašvaldības vajadzībām

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-08-04. Iepirkums tika publicēts 2025-07-04.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2025-07-04 Paziņojums par līgumu
2026-09-01 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2025-07-04)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Elektroenerģijas piegāde Gulbenes novada pašvaldības vajadzībām
Atsauces numurs: GNP2025/84
Īss apraksts: Elektroenerģijas piegāde Gulbenes novada pašvaldības vajadzībām
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Elektrība 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 160 000 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Gulbenes novads
Pasta adrese: Ābeļu iela 2
Pasta indekss: LV-4401
Pilsēta: Gulbene
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums
Sākuma datums: 2025-09-01 📅
Beigu datums: 2026-08-31 📅
Apraksts
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-08-04 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-08-04 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2025-08-04 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Gulbenes novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs: 90009116327
Pasta adrese: Ābeļu iela 2
Pasta indekss: LV-4401
Pasta pilsēta: Gulbene
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Gulbenes novada pašvaldība
E-pasts: iepirkumi@gulbene.lv 📧
Tālrunis: +37164474913 📞
URL: https://www.gulbene.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/151577 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/151577 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 358571-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 28/07/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 127-438485 (2025-07-04)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-09-01)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: GNP 2025/84
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 220 618 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators: GNP 2025/84
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
LOT-0001
Līguma numurs: CON-0001
Līguma noslēgšanas datums: 2025-08-21 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/151577 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 220 618 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AJ Power"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103780693
Pasta adrese: Daugavgrīvas iela 21
Pasta indekss: LV-1048
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
E-pasts: iepirkumi@ajpower.lv 📧
Tālrunis: +37167969140 📞

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Vidzeme 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️

Izmaiņas
Cita papildu informācija
Pagarināts līguma izpildes termiņš.
Galvenais izmaiņu iemesls: Ir vajadzīgi grozījumi tādu apstākļu dēļ, kurus rūpīgs pircējs nevarēja paredzēt.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: Pagarināts līguma izpildes termiņš.
Avots: OJS 2026/S 169-604848 (2026-09-01)