Ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Siguldas novada pirmsskolas izglītības iestādēs
Siguldas novada pašvaldība
Ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Siguldas novada pirmsskolas izglītības iestādēs
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-08-06. Iepirkums tika publicēts 2025-07-28.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko?- • Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi › Skolas ēdināšanas pakalpojumi
- • Ēdināšanas pakalpojumi privātajām mājsaimniecībām › Ēdienu piegādes pakalpojumi
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2025-07-28 | Paziņojums par līgumu |
| 2025-07-31 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-17 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2025-07-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Siguldas novada pirmsskolas izglītības iestādēs
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Siguldas novada pirmsskolas izglītības iestādēs
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Skolas ēdināšanas pakalpojumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 3 635 480 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Ēdienu piegādes pakalpojumi 📦
Pasta indekss: LV-2150
Pilsēta: Sigulda
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Pierīga 🏙️
Ilgums: 48 mēneši
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Ēdiena kvalitāte un tā pasniegšana ēdienreizēs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 40
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Ēdienu gatavošanā izmantoto produktu kvalitāte
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Videi draudzīgs pārtikas produktu piegādes veids
Cena ✅
Cena (svērums): 20
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Procedūras galvenās iezīmes: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-08-06 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-08-06 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-08-06 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Siguldas novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Pils iela 16
Pasta indekss: LV-2150
Pasta pilsēta: Sigulda
Reģions: Pierīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Siguldas novada pašvaldība
E-pasts: iepirkumi@sigulda.lv 📧
Tālrunis: +37167800949 📞
URL: https://www.sigulda.lv/public/lat/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/153212 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/153212 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 04/08/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 144-496668 (2025-07-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Siguldas novada pirmsskolas izglītības iestādēs
Atsauces numurs:
SNP2025/64/IZŅĒMUMS
Īss apraksts: Ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Siguldas novada pirmsskolas izglītības iestādēs
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Skolas ēdināšanas pakalpojumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 3 635 480 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Ēdienu piegādes pakalpojumi 📦
Pasta indekss: LV-2150
Pilsēta: Sigulda
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Pierīga 🏙️
Ilgums: 48 mēneši
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Ēdiena kvalitāte un tā pasniegšana ēdienreizēs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 40
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Ēdienu gatavošanā izmantoto produktu kvalitāte
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Videi draudzīgs pārtikas produktu piegādes veids
Cena ✅
Cena (svērums): 20
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Procedūras galvenās iezīmes: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-08-06 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-08-06 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-08-06 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Siguldas novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
90000048152
Pasta adrese: Pils iela 16
Pasta indekss: LV-2150
Pasta pilsēta: Sigulda
Reģions: Pierīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Siguldas novada pašvaldība
E-pasts: iepirkumi@sigulda.lv 📧
Tālrunis: +37167800949 📞
URL: https://www.sigulda.lv/public/lat/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/153212 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/153212 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 04/08/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 144-496668 (2025-07-28)
Paziņojums par līgumu (2025-07-31)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 3 635 480 EUR 💰
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-08-11 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-08-11 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-08-11 14:00:00 📅
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 07/08/2025
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Cita papildu informācija
Tiek atjaunoti/pagarināti pieteikumu/piedāvājumu iesniegšanas termiņi
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 6ab7361b-40f5-4df9-8844-b1e695662e9f-01
Avots: OJS 2025/S 146-503566 (2025-07-31)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 3 635 480 EUR 💰
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-08-11 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-08-11 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-08-11 14:00:00 📅
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 07/08/2025
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Cita papildu informācija
Tiek atjaunoti/pagarināti pieteikumu/piedāvājumu iesniegšanas termiņi
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 6ab7361b-40f5-4df9-8844-b1e695662e9f-01
Avots: OJS 2025/S 146-503566 (2025-07-31)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 3 635 480 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators:
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2025-09-04 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/153212 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3 635 480 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ANIVA"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Mārupes nov., Zeltrītu iela 16 - 2
Pasta indekss: LV-2167
Pasta pilsēta: Mārupe
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Avots: OJS 2026/S 158-570575 (2026-08-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
SNP 2025/64/IZŅĒMUMS
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 3 635 480 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators:
SNP 2025/64/IZŅĒMUMS
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma numurs:
CON-0001
Līguma noslēgšanas datums: 2025-09-04 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/153212 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3 635 480 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ANIVA"
Valsts reģistrācijas numurs:
50003115551
Pasta adrese: Mārupes nov., Zeltrītu iela 16 - 2
Pasta indekss: LV-2167
Pasta pilsēta: Mārupe
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Ņemot vērā iepriekš minēto un pamatojoties uz Publisko iepirkumu likuma 61. panta pirmās daļas 2. punktu un trešās daļas 1. punktu, Puses noslēdz šo vienošanos (turpmāk – Vienošanās) par šādiem grozījumiem Līgumā:
Galvenais izmaiņu iemesls: Nebūtiski grozījumi.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
2. lai nodrošinātu ēdināšanas pakalpojuma sniegšanu Siguldas novada pirmsskolas izglītības iestāžu izglītojamajiem arī 2026./2027. mācību gadā, ņemot vērā, ka Pasūtītājam līdz šim nav bijušas pretenzijas par Izpildītāja sniegtā Pakalpojuma kvalitāti un izpildi, kā arī ievērojot, ka saskaņā ar Līguma Nr. SNP/2025/852 2.1. punktu Pakalpojuma sniegšanas termiņš noteikts līdz 2026. gada 2. septembrim un maksimālais Pakalpojuma sniegšanas termiņš ir 4 (četri) gadi, Puses uzskata par nepieciešamu noslēgt vienošanos par Līguma termiņa pagarināšanu līdz 2027. gada 2. septembrim.3.1. aizstāt Līguma 2.1. punktā datumu “2026. gada 2. septembrim” ar datumu “2027. gada 2. septembrim”;3.2. pārējie Līguma noteikumi, kas nav grozīti ar šo Vienošanos, paliek spēkā bez izmaiņām;3.3. Vienošanās satur Pušu pilnīgu vienošanos par tās priekšmetu. Puses ir iepazinušās ar Vienošanās saturu, saprot tās nozīmi un sekas un piekrīt visiem tās noteikumiem;3.4. Vienošanās stājas spēkā ar tās abpusējas parakstīšanas dienu un ir neatņemama Līguma sastāvdaļa;3.5. Vienošanās sagatavota elektroniska dokumenta veidā un parakstīta ar drošu elektronisko parakstu, kas satur laika zīmogu.
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Viesnīcu, restorānu un mazumtirdzniecības pakalpojumi (2 jauni iepirkumi)