Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana pacientiem
SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”
Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana pacientiem
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-08-27. Iepirkums tika publicēts 2025-07-28.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2025-07-28 | Paziņojums par līgumu |
| 2025-08-07 | Paziņojums par līgumu |
| 2025-08-12 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-24 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2025-07-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana pacientiem
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana pacientiem
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 25 000 000 EUR 💰
Pasta adrese: Hipokrāta ielā 2
Pasta indekss: LV-1079
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 60 mēneši
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 50
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Pārtikas produktu kvalitāte
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Pārtikas produktu piegāde videi draudzīgā veidā
Kvalitātes kritērijs (svērums): 15
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Darba organizācijas apraksts
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Procedūras galvenās iezīmes: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-08-27 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-08-27 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-08-27 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”
Valsts reģistrācijas numurs:
Departaments: Juridiskā un iepirkumu daļa
Pasta adrese: Hipokrāta ielā 2
Pasta indekss: LV-1079
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Stacionārs_Gaiļezers, Hipokrāta iela 2, Rīga
E-pasts: iepirkumi@aslimnica.lv 📧
Tālrunis: +37167042336 📞
URL: https://aslimnica.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/153241 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/153241 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 25/08/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 144-498282 (2025-07-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana pacientiem
Atsauces numurs:
RAKUS2025/72K
Īss apraksts: Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana pacientiem
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 25 000 000 EUR 💰
Pasta adrese: Hipokrāta ielā 2
Pasta indekss: LV-1079
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 60 mēneši
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 50
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Pārtikas produktu kvalitāte
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Pārtikas produktu piegāde videi draudzīgā veidā
Kvalitātes kritērijs (svērums): 15
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Darba organizācijas apraksts
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Procedūras galvenās iezīmes: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-08-27 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-08-27 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-08-27 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”
Valsts reģistrācijas numurs:
40003951628
Departaments: Juridiskā un iepirkumu daļa
Pasta adrese: Hipokrāta ielā 2
Pasta indekss: LV-1079
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Stacionārs_Gaiļezers, Hipokrāta iela 2, Rīga
E-pasts: iepirkumi@aslimnica.lv 📧
Tālrunis: +37167042336 📞
URL: https://aslimnica.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/153241 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/153241 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 25/08/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 144-498282 (2025-07-28)
Paziņojums par līgumu (2025-08-07)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 25 000 000 EUR 💰
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-08-07 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 098846d7-9dc6-4e17-a830-f0a21103f5a1-01
Avots: OJS 2025/S 152-525682 (2025-08-07)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 25 000 000 EUR 💰
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-08-07 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 098846d7-9dc6-4e17-a830-f0a21103f5a1-01
Avots: OJS 2025/S 152-525682 (2025-08-07)
Paziņojums par līgumu (2025-08-12)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 25 000 000 EUR 💰
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-08-12 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 976e303a-6f34-4c87-98bb-e3384e5fa43c-01
Avots: OJS 2025/S 154-530758 (2025-08-12)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 25 000 000 EUR 💰
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-08-12 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 976e303a-6f34-4c87-98bb-e3384e5fa43c-01
Avots: OJS 2025/S 154-530758 (2025-08-12)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 25 000 000 EUR 💰
Apraksts
Piekļūstamības kritēriju izmantošana tehniskajās specifikācijās, lai gādātu par personām ar invaliditāti: Kritēriji par pieejamību personām ar invaliditāti nav iekļauti, jo iepirkums nav paredzēts fiziskām personām
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Veiktspējas vieta: Rīga
🏙️
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-21 📅
Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana pacientiem
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/153241 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 25 000 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CNC"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Ķekavas nov., Valdlauči, Izstāžu iela 9
Pasta indekss: LV-1076
Pasta pilsēta: Ķekavas pag.
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 163-585496 (2026-08-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
RAKUS 2025/72K
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 25 000 000 EUR 💰
Apraksts
Piekļūstamības kritēriju izmantošana tehniskajās specifikācijās, lai gādātu par personām ar invaliditāti: Kritēriji par pieejamību personām ar invaliditāti nav iekļauti, jo iepirkums nav paredzēts fiziskām personām
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Līguma izpildes vietas:stacionārs „Gaiļezers”, Hipokrāta ielā 2, Rīgā;stacionāra „Gaiļezers” ārstniecības korpuss „Jugla”, Juglas ielā 20, Rīgā;stacionārs „Biķernieki”, Lielvārdes ielā 68, Rīgā;stacionārs „Latvijas Onkoloģijas centrs”, Hipokrāta ielā 4, Rīga;stacionārs „Latvijas Infektoloģijas centrs”, Linezera ielā 3, Rīgā;stacionārs „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs”, Upeslejās, Ropažu novadā
Rādīt vairāk
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Līguma numurs:
B4-2026/893
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-21 📅
Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana pacientiem
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/153241 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 25 000 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0000
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CNC"
Valsts reģistrācijas numurs:
40203414564
Pasta adrese: Ķekavas nov., Valdlauči, Izstāžu iela 9
Pasta indekss: LV-1076
Pasta pilsēta: Ķekavas pag.
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Viesnīcu, restorānu un mazumtirdzniecības pakalpojumi (2 jauni iepirkumi)