Būvniecības ieceres izstrāde un autoruzraudzība “Gājēju ietves un velosipēdu ceļa izbūve Tērvetes ielas posmā no Baložu ielas līdz Jelgavas valstspilsētas administratīvajai robežai"
Jelgavas valstspilsētas pašvaldība
Būvniecības ieceres izstrāde un autoruzraudzība “Gājēju ietves un velosipēdu ceļa izbūve Tērvetes ielas posmā no Baložu ielas līdz Jelgavas valstspilsētas administratīvajai robežai"
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-05-26. Iepirkums tika publicēts 2025-04-23.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko?- • Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi › Projekta un dokumentācijas uzraudzība
- • Inženiertehniskie pakalpojumi › Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2025-04-23 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-31 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2025-04-23)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvniecības ieceres izstrāde un autoruzraudzība “Gājēju ietves un velosipēdu ceļa izbūve Tērvetes ielas posmā no Baložu ielas līdz Jelgavas valstspilsētas administratīvajai robežai"
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi 📦
Apraksts
Papildu produkti/pakalpojumi: Projekta un dokumentācijas uzraudzība 📦
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 80
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Pretendenta piedāvāto speciālistu pieredze
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-05-26 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-05-26 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2025-05-26 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Jelgavas valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Lielā iela 11
Pasta indekss: LV-3001
Pasta pilsēta: Jelgava
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu departaments, Ginta Leite
E-pasts: ginta.leite@jelgava.lv 📧
Tālrunis: +37163005517 📞
URL: https://www.jelgava.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgums ietver kopīgu iepirkumu ✅
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/145817 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/145817 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 228295-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 19/05/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 081-269615 (2025-04-23)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvniecības ieceres izstrāde un autoruzraudzība “Gājēju ietves un velosipēdu ceļa izbūve Tērvetes ielas posmā no Baložu ielas līdz Jelgavas valstspilsētas administratīvajai robežai"
Atsauces numurs:
JVP2025/57/AK
Īss apraksts:
Būvniecības ieceres izstrāde un autoruzraudzība “Gājēju ietves un velosipēdu ceļa izbūve Tērvetes ielas posmā no Baložu ielas līdz Jelgavas valstspilsētas administratīvajai robežai"
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi 📦
Apraksts
Papildu produkti/pakalpojumi: Projekta un dokumentācijas uzraudzība 📦
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 80
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Pretendenta piedāvāto speciālistu pieredze
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-05-26 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-05-26 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2025-05-26 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Jelgavas valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
40900039904
Pasta adrese: Lielā iela 11
Pasta indekss: LV-3001
Pasta pilsēta: Jelgava
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu departaments, Ginta Leite
E-pasts: ginta.leite@jelgava.lv 📧
Tālrunis: +37163005517 📞
URL: https://www.jelgava.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgums ietver kopīgu iepirkumu ✅
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/145817 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/145817 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 228295-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 19/05/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 081-269615 (2025-04-23)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-31)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 47 400 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators:
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2025-07-01 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/145817 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 50 285 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "3C"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Filozofu iela 3B - 3
Pasta indekss: LV-3001
Pasta pilsēta: Jelgava
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: Izmaiņas līgumcenā
Avots: OJS 2026/S 168-600602 (2026-08-31)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
JVP 2025/57/AK
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 47 400 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators:
JVP 2025/57/AK
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
LOT-0001
Līguma numurs:
CON-0001
Līguma noslēgšanas datums: 2025-07-01 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/145817 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 50 285 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "3C"
Valsts reģistrācijas numurs:
43603014135
Pasta adrese: Filozofu iela 3B - 3
Pasta indekss: LV-3001
Pasta pilsēta: Jelgava
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Ievērojot Publisko iepirkumu likuma 2.2 pantu, 61. panta trešās daļas 3.punktu, Līguma 2.9.1, 8.1., 8.1.4., 8.5. un 8.7. apakšpunktu
Galvenais izmaiņu iemesls: Ir vajadzīgi grozījumi tādu apstākļu dēļ, kurus rūpīgs pircējs nevarēja paredzēt.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: Izmaiņas līgumcenā
Avots: OJS 2026/S 168-600602 (2026-08-31)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi (>20 jauni iepirkumi)
- Inženiertehniskie pakalpojumi (18)
- Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi (10)
- Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi inženiertehniskajām būvēm (2)
- Nestspējīgo struktūru projektēšanas pakalpojumi
- Rūpniecisko procesu un ražošanas inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
- Tāmēšanas pakalpojumi
- Ēku mehānisko un elektrisko iekārtu inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi