Būvdarbu veikšana Helēnas, Blaumaņa un Tirgotāju ielā, Alūksnē

Alūksnes Novada Pašvaldība

Būvdarbu veikšana Helēnas, Blaumaņa un Tirgotāju ielā, Alūksnē

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-03-24. Iepirkums tika publicēts 2025-02-20.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2025-02-20 Paziņojums par līgumu
2025-03-12 Paziņojums par līgumu
2026-07-20 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2025-02-20)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvdarbu veikšana Helēnas, Blaumaņa un Tirgotāju ielā, Alūksnē
Atsauces numurs: ANP 2025/4
Īss apraksts: Būvdarbu veikšana Helēnas, Blaumaņa un Tirgotāju ielā, Alūksnē
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Celtniecības darbi 📦
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Apraksts
Iekšējais identifikators: ANP 2025/4
Papildu produkti/pakalpojumi: Galvenā vieta vai izpildes vieta: Alūksne, Alūksnes novads, LV-4301
Ilgums: 6 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 80
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): K2 - Sociāli mazaizsargāto personu, personu no noteiktām grupām un/vai Ukrainas civiliedzīvotāju nodarbināšana ar līguma izpildi saistītos būvdarbos 1 (vienā) mēnesī ne mazāk par 20 stundām nedēļā, t.sk. pieļaujot summēto darba laiku.
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-03-24 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-03-24 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2025-03-24 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Tehniskās un profesionālās spējas
Atlases kritēriju saraksts un īss apraksts: Saskaņā ar iepirkuma dokumentiem
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Informācija par rezervētajiem līgumiem
Līgums ir paredzēts aizsargātajām darbnīcām un uzņēmējiem, kuru mērķis ir invalīdu vai nelabvēlīgā situācijā esošu personu sociālā un profesionālā integrācija
Dalības nosacījumi
Izslēgšanas pamats: Tikai valsts tiesību normās paredzēti izslēgšanas iemesli
Izslēgšanas iemeslu apraksts: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 42.pantu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs: 90000018622
Departaments: Alūksnes novada pašvaldība
Pasta adrese: Dārza ielā 11
Pasta indekss: LV-4301
Pasta pilsēta: Alūksne, Alūksnes novads
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Alūksnes novada pašvaldība
E-pasts: aleksandra.tabolkina@aluksne.lv 📧
Tālrunis: +37126385501 📞
URL: https://www.aluksne.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/140908 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/140908 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 116154-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 17/03/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 037-117013 (2025-02-20)
Paziņojums par līgumu (2025-03-12)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: ANP2025/4
Apraksts
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️

Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-03-31 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-03-31 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-03-31 14:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 24/03/2025

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Cita papildu informācija
Tehnisku kļūdu labojumi publicētajā paziņojumā
Galvenais izmaiņu iemesls: Pircēja kļūdas izlabošana
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 117013-2025
Avots: OJS 2025/S 051-163869 (2025-03-12)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-20)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 529419.30 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
LOT-0001
Līguma numurs: CON-0001
Līguma noslēgšanas datums: 2025-05-29 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/140908 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 528467.86 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "Rubate"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003291605
Pasta adrese: Hipokrāta iela 2D
Pasta indekss: LV-1079
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Vidzeme 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️

Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līguma termiņa pagarinājums
Galvenais izmaiņu iemesls: Grozījumu pamatā ir pārskatīšanas iemesli vai fakultatīvas iespējas.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Ir noslēdzies maģistrālās siltumtrases cauruļvadu remonts Helēnas ielas posmā no Lielā Ezera ielas līdz Dārza ielai, kas bija par pamatu ar asfaltseguma ieklāšanu saistīto būvdarbu apturēšanai un tehnoloģiskā pārtraukuma izziņošanai
Avots: OJS 2026/S 138-503306 (2026-07-20)