Aizkraukles novada pašvaldības transportlīdzekļu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi
Aizkraukles novada pašvaldība
Aizkraukles novada pašvaldības transportlīdzekļu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-03-18. Iepirkums tika publicēts 2025-02-10.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Avēnija VP"
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Erbauer group"
- • Mehānisko transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonta un apkopes pakalpojumi › Automobiļu remonta un apkopes pakalpojumi
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2025-02-10 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-03 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
| 2026-08-03 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
| 2026-08-03 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2025-02-10)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Aizkraukles novada pašvaldības transportlīdzekļu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Remonta un apkopes pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 6
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 6
1️⃣
Iekšējais identifikators:
Nosaukums: Transportlīdzekļu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi Skrīveru pagasta pārvaldei
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 20 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi:
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Atlaide %
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Attālums
Kvalitātes kritērijs (svērums): 30
Cena ✅
Cena (svērums): 60
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Transportlīdzekļu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi Kokneses apvienības pārvaldei
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: Transportlīdzekļu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi Neretas apvienības pārvaldeii
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
4️⃣
Nosaukums: Transportlīdzekļu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi Jaunjelgavas apvienības pārvaldei
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 57 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
5️⃣
Nosaukums: Transportlīdzekļu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi Pļaviņu apvienības pārvaldei
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
6️⃣
Nosaukums: Transportlīdzekļu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi Aizkraukles pilsētai un Aizkraukles pagastam
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 60 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-03-18 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-03-18 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 3
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2025-03-18 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nosacījumu saraksts un īss apraksts: Saskaņā ar iepirkuma dokumentiem
Ekonomiskais un finansiālais stāvoklis
Atlases kritēriju saraksts un īss apraksts: Saskaņā ar iepirkuma dokumentiem
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Dalības nosacījumi
Izslēgšanas pamats: Tikai valsts tiesību normās paredzēti izslēgšanas iemesli
Izslēgšanas iemeslu apraksts: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 42.pantu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Aizkraukles novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Lāčplēša ielā 1a
Pasta indekss: LV-5101
Pasta pilsēta: Aizkraukle, Aizkraukles nov.
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Lāčplēša iela 1a, Aizkraukle, Aizkraukles novads, LV-5101
E-pasts: iepirkumi@aizkraukle.lv 📧
Tālrunis: +37165128535 📞
URL: https://www.aizkraukle.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/137978 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/137978 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 82890-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 11/03/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 029-092047 (2025-02-10)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Aizkraukles novada pašvaldības transportlīdzekļu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi
Atsauces numurs:
AND 2025/1
Īss apraksts:
Aizkraukles novada pašvaldības transportlīdzekļu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Remonta un apkopes pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 6
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 6
1️⃣
Iekšējais identifikators:
AND 2025/1
Nosaukums: Transportlīdzekļu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi Skrīveru pagasta pārvaldei
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 20 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi:
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Atlaide %
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Attālums
Kvalitātes kritērijs (svērums): 30
Cena ✅
Cena (svērums): 60
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Transportlīdzekļu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi Kokneses apvienības pārvaldei
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: Transportlīdzekļu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi Neretas apvienības pārvaldeii
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Nosaukums: Transportlīdzekļu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi Jaunjelgavas apvienības pārvaldei
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 57 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
5️⃣
Nosaukums: Transportlīdzekļu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi Pļaviņu apvienības pārvaldei
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
6️⃣
Nosaukums: Transportlīdzekļu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi Aizkraukles pilsētai un Aizkraukles pagastam
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 60 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0006
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-03-18 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-03-18 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 3
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2025-03-18 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nosacījumu saraksts un īss apraksts: Saskaņā ar iepirkuma dokumentiem
Ekonomiskais un finansiālais stāvoklis
Atlases kritēriju saraksts un īss apraksts: Saskaņā ar iepirkuma dokumentiem
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Dalības nosacījumi
Izslēgšanas pamats: Tikai valsts tiesību normās paredzēti izslēgšanas iemesli
Izslēgšanas iemeslu apraksts: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 42.pantu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Aizkraukles novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
90000074812
Pasta adrese: Lāčplēša ielā 1a
Pasta indekss: LV-5101
Pasta pilsēta: Aizkraukle, Aizkraukles nov.
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Lāčplēša iela 1a, Aizkraukle, Aizkraukles novads, LV-5101
E-pasts: iepirkumi@aizkraukle.lv 📧
Tālrunis: +37165128535 📞
URL: https://www.aizkraukle.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/137978 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/137978 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 82890-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 11/03/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 029-092047 (2025-02-10)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-03)
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2025-07-23 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/137978 🌏
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Avēnija VP"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Aizkraukles nov., Nomales iela 18
Pasta indekss: LV-5101
Pasta pilsēta: Aizkraukle
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Piedāvājuma identifikators:
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Erbauer group"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Jēkabpils nov., Nameja iela 109
Pasta indekss: LV-5201
Pasta pilsēta: Jēkabpils
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līgumā paredzētais termiņa pagarinājums, ņemot vērā, ka nav apgūta līguma cena
Galvenais izmaiņu iemesls: Ir vajadzīgi grozījumi tādu apstākļu dēļ, kurus rūpīgs pircējs nevarēja paredzēt.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Līguma numurs:
CON-0001
Līguma noslēgšanas datums: 2025-07-23 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/137978 🌏
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0002
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Avēnija VP"
Valsts reģistrācijas numurs:
45403022922
Pasta adrese: Aizkraukles nov., Nomales iela 18
Pasta indekss: LV-5101
Pasta pilsēta: Aizkraukle
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Piedāvājuma identifikators:
2
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Erbauer group"
Valsts reģistrācijas numurs:
55403039511
Pasta adrese: Jēkabpils nov., Nameja iela 109
Pasta indekss: LV-5201
Pasta pilsēta: Jēkabpils
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līgumā paredzētais termiņa pagarinājums, ņemot vērā, ka nav apgūta līguma cena
Galvenais izmaiņu iemesls: Ir vajadzīgi grozījumi tādu apstākļu dēļ, kurus rūpīgs pircējs nevarēja paredzēt.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Pagarināts līguma izpildes termiņš līdz jauna iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanai
Avots: OJS 2026/S 148-538158 (2026-08-03)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-03)
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2025-08-04 📅
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līgumā paredzētais termiņa pagarinājums, ņemot vērā, ka nav apgūta līguma cena
Galvenais izmaiņu iemesls: Ir vajadzīgi grozījumi tādu apstākļu dēļ, kurus rūpīgs pircējs nevarēja paredzēt.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma noslēgšanas datums: 2025-08-04 📅
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līgumā paredzētais termiņa pagarinājums, ņemot vērā, ka nav apgūta līguma cena
Galvenais izmaiņu iemesls: Ir vajadzīgi grozījumi tādu apstākļu dēļ, kurus rūpīgs pircējs nevarēja paredzēt.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Pagarināts līguma izpildes termiņš līdz jauna iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanai
Avots: OJS 2026/S 148-539326 (2026-08-03)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-03)
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līgumā paredzētais termiņa pagarinājums, ņemot vērā, ka nav apgūta līguma cena
Galvenais izmaiņu iemesls: Ir vajadzīgi grozījumi tādu apstākļu dēļ, kurus rūpīgs pircējs nevarēja paredzēt.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0006
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0006
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līgumā paredzētais termiņa pagarinājums, ņemot vērā, ka nav apgūta līguma cena
Galvenais izmaiņu iemesls: Ir vajadzīgi grozījumi tādu apstākļu dēļ, kurus rūpīgs pircējs nevarēja paredzēt.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Pagarināts līguma izpildes termiņš līdz jauna iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanai
Avots: OJS 2026/S 148-539882 (2026-08-03)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Remonta un apkopes pakalpojumi (17 jauni iepirkumi)
- Dažādi remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi (3)
- Drošības un aizsardzības materiālu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi (1)
- Medicīnisko un precīzijas iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi (3)
- Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz lidaparātiem, dzelzceļu, autoceļiem un jūras transportu (1)
- Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz personālajiem datoriem, biroja iekārtām, telekomunikācijām un audiovizuālajām iekārtām (1)
- Sūkņu, vārstu, krānu un metāla konteineru, iekārtu un ierīču remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi (2)
- Transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonts, apkope un saistītie pakalpojumi
- Ēku instalāciju remonta un uzturēšanas pakalpojumi (5)