Aerodinamiskās ietekmes novērtējums / Aerodynamic impact assessment

RB Rail AS

Aerodinamiskās ietekmes novērtējums / Aerodynamic impact assessment

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-10-01. Iepirkums tika publicēts 2025-07-11.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2025-07-11 Paziņojums par līgumu
2025-08-15 Paziņojums par līgumu
2025-09-01 Paziņojums par līgumu
2025-10-07 Paziņojums par līgumu
2026-08-31 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2025-07-11)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Aerodinamiskās ietekmes novērtējums / Aerodynamic impact assessment
Atsauces numurs: RBR2025/1
Īss apraksts: Aerodinamiskās ietekmes novērtējums / Aerodynamic impact assessment
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Dzelzceļu inženiertehniskie pakalpojumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 300 000 EUR 💰
Ilgums: 36 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 40
10
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Tehniskais piedāvajums
Kvalitātes kritērijs (svērums): 35
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Eksperts (pieredze)
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Eksperts (standarts)
Kvalitātes kritērijs (svērums): 3
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Eksperts (dzelzceļš)
Kvalitātes kritērijs (svērums): 2
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-10-01 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-10-01 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
angļu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2025-10-01 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: RB Rail AS
Valsts reģistrācijas numurs: 40103845025
Pasta adrese: Satekles iela 2B
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: RB Rail
E-pasts: info@railbaltica.org 📧
Tālrunis: +371 66967 171 📞
URL: https://railbaltica.org/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Ekonomika un finanses
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/150150 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/150150 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 375567-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 24/09/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 132-456731 (2025-07-11)
Paziņojums par līgumu (2025-08-15)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 300 000 EUR 💰

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-08-13 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās.
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 456731-2025
Avots: OJS 2025/S 157-540714 (2025-08-15)
Paziņojums par līgumu (2025-09-01)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 300 000 EUR 💰

Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-10-13 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-10-13 15:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-10-13 15:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 06/10/2025

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2025-08-29 📅
Cita papildu informācija
1) Atbilde uz ieinteresētā piegādātāja jautajumu;2) Piedāvājumu iesniegšanas termiņa paragināšana atbilstoši PIL.
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 540714-2025
Avots: OJS 2025/S 167-571514 (2025-09-01)
Paziņojums par līgumu (2025-10-07)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 300 000 EUR 💰

Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-10-20 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-10-20 15:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2025-10-20 15:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 13/10/2025

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Cita papildu informācija
Tiek pagarināti pieteikumu/piedāvājumu iesniegšanas un atvēršanas termiņi.
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 571514-2025
Avots: OJS 2025/S 193-658884 (2025-10-07)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-31)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: RBR 2025/1
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 272 500 EUR 💰
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Līguma numurs: 1.19/LV-2026-26
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-27 📅
Nosaukums: Agreement for the aerodynamic impact assessment/līgums par aerodinamiskās ietekmes novērtējuma veikšanu
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/150150 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 3
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 272 500 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0000
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: DB Systemtechnik GmbH
Valsts reģistrācijas numurs: HRB 12643
Pasta adrese: Pionierstrasse 10
Pasta indekss: 32423
Pasta pilsēta: Minden
Reģions: Augsburg, Landkreis 🏙️
Valsts: Vācija 🇩🇪
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️

Papildu informācija
Papildu informācija
Iepirkumu līdzfinansē pasūtītājs un Eiropas infrastruktūras savienošanas instruments (CEF). Lai novērstu jebkādas neskaidrības, sākotnēji Līguma kopējā vērtība neietver papildu apjomu, kuru nepieciešamības gadījumā var pasūtīt atsevišķi atbilstoši Līguma 5.3.punktam.
Rādīt vairāk
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 169-603531 (2026-08-31)