Zemgales industriālā parka ielu pārbūve, Jelgavā
Jelgavas valstspilsētas pašvaldība
Zemgales industriālā parka ielu pārbūve, Jelgavā
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2024-06-25. Iepirkums tika publicēts 2024-05-22.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko?- • Automaģistrāļu un ceļu būvdarbi › Ceļu būvdarbi
- • Cauruļvadu, komunikāciju un elektropadeves līniju būvdarbi › Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi
- • Ceļu pamatnes būvdarbi automaģistrālēm, ceļiem, ielām un gājēju celiņiem › Ceļu pamatnes būvdarbi ielām
- • Dažādi ceļu seguma būvdarbi › Ceļu seguma būvdarbi
- • Laukumu kopšanas pakalpojumi › Apzaļumošanas pakalpojumi
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2024-05-22 | Paziņojums par līgumu |
| 2024-05-24 | Paziņojums par līgumu |
| 2024-06-07 | Paziņojums par līgumu |
| 2024-06-18 | Paziņojums par līgumu |
| 2024-06-27 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-06 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2024-05-22)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Zemgales industriālā parka ielu pārbūve, Jelgavā
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Zemgales industriālā parka ielu pārbūve, Jelgavā
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Ceļu būvdarbi 📦
Apraksts
Iekšējais identifikators:
Papildu produkti/pakalpojumi:
Pilsēta: Jelgava
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Ilgums
Sākuma datums: 2024-07-22 📅
Beigu datums: 2025-11-29 📅
Apraksts
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Paātrināta procedūra:
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2024-06-25 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2024-06-25 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par sarunām
Līgumslēdzēja iestāde patur tiesības piešķirt līguma slēgšanas tiesības, pamatojoties uz sākotnējiem piedāvājumiem, neveicot sarunas ✅
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums ✅
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2024-06-25 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nosacījumu saraksts un īss apraksts: Saskaņā ar iepirkuma dokumentiem
Ekonomiskais un finansiālais stāvoklis
Atlases kritēriju saraksts un īss apraksts: Saskaņā ar iepirkuma dokumentiem
Dalības nosacījumi
Juridiskā forma, kas jāieņem uzņēmēju grupai, kurai paredzēts piešķirt līguma slēgšanas tiesības: false
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Dalības nosacījumi
Izslēgšanas pamats: Tikai valsts tiesību normās paredzēti izslēgšanas iemesli
Izslēgšanas iemeslu apraksts: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 42.pantu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Jelgavas valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Lielā iela 11
Pasta indekss: LV-3001
Pasta pilsēta: Jelgava
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Dace Dimanta
E-pasts: dace.dimanta@jelgava.lv 📧
Tālrunis: +37163005484 📞
URL: https://www.jelgava.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgums ietver kopīgu iepirkumu ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/119751 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/119751 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 166892-2024
Kritērijus izmantos, lai atlasītu kandidātus, kurus uzaicinās uz procedūras otro posmu ✅
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 18/06/2024
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2024/S 099-305464 (2024-05-22)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Zemgales industriālā parka ielu pārbūve, Jelgavā
Atsauces numurs:
JVP 2024/16/AK
Īss apraksts: Zemgales industriālā parka ielu pārbūve, Jelgavā
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Ceļu būvdarbi 📦
Apraksts
Iekšējais identifikators:
JVP 2024/16/AK
Papildu produkti/pakalpojumi:
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Ilgums
Sākuma datums: 2024-07-22 📅
Beigu datums: 2025-11-29 📅
Apraksts
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Paātrināta procedūra:
Piedāvājumu iesniegšanas termiņš saīsināts saskaņā ar Ministru kabineta 2017.gada 28.februāra noteikumu Nr.107 “Iepirkuma procedūru un metu konkursu norises kārtība” 6.punktu.
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2024-06-25 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2024-06-25 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par sarunām
Līgumslēdzēja iestāde patur tiesības piešķirt līguma slēgšanas tiesības, pamatojoties uz sākotnējiem piedāvājumiem, neveicot sarunas ✅
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums ✅
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2024-06-25 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nosacījumu saraksts un īss apraksts: Saskaņā ar iepirkuma dokumentiem
Ekonomiskais un finansiālais stāvoklis
Atlases kritēriju saraksts un īss apraksts: Saskaņā ar iepirkuma dokumentiem
Dalības nosacījumi
Juridiskā forma, kas jāieņem uzņēmēju grupai, kurai paredzēts piešķirt līguma slēgšanas tiesības: false
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Kredītiestādes vai apdrošināšanas sabiedrības izsniegts piedāvājuma nodrošinājums.
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Dalības nosacījumi
Izslēgšanas pamats: Tikai valsts tiesību normās paredzēti izslēgšanas iemesli
Izslēgšanas iemeslu apraksts: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 42.pantu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Jelgavas valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
40900039904
Pasta adrese: Lielā iela 11
Pasta indekss: LV-3001
Pasta pilsēta: Jelgava
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Dace Dimanta
E-pasts: dace.dimanta@jelgava.lv 📧
Tālrunis: +37163005484 📞
URL: https://www.jelgava.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgums ietver kopīgu iepirkumu ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/119751 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/119751 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 166892-2024
Kritērijus izmantos, lai atlasītu kandidātus, kurus uzaicinās uz procedūras otro posmu ✅
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 18/06/2024
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2024/S 099-305464 (2024-05-22)
Paziņojums par līgumu (2024-05-24)
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2024-05-24 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 305464-2024
Avots: OJS 2024/S 101-312160 (2024-05-24)
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2024-05-24 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 305464-2024
Avots: OJS 2024/S 101-312160 (2024-05-24)
Paziņojums par līgumu (2024-06-07)
Objekts
Ilgums
Sākuma datums: 2024-08-01 📅
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2024-06-07 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 312160-2024
Avots: OJS 2024/S 111-339681 (2024-06-07)
Objekts
Ilgums
Sākuma datums: 2024-08-01 📅
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2024-06-07 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 312160-2024
Avots: OJS 2024/S 111-339681 (2024-06-07)
Paziņojums par līgumu (2024-06-18)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2024-07-10 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2024-07-10 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2024-07-10 14:00:00 📅
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 03/07/2024
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Cita papildu informācija
Tiek atjaunoti/pagarināti pieteikumu/piedāvājumu iesniegšanas termiņi
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 339681-2024
Avots: OJS 2024/S 119-364584 (2024-06-18)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2024-07-10 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2024-07-10 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2024-07-10 14:00:00 📅
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 03/07/2024
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Cita papildu informācija
Tiek atjaunoti/pagarināti pieteikumu/piedāvājumu iesniegšanas termiņi
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 339681-2024
Avots: OJS 2024/S 119-364584 (2024-06-18)
Paziņojums par līgumu (2024-06-27)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2024-07-16 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2024-07-16 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2024-07-16 14:00:00 📅
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 09/07/2024
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2024-06-27 📅
Cita papildu informācija
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 364584-2024
Avots: OJS 2024/S 126-387576 (2024-06-27)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2024-07-16 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2024-07-16 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2024-07-16 14:00:00 📅
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 09/07/2024
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2024-06-27 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās. Piedāvājumu iesniegšanas termiņa pagarinājums, veikti grozījumi kvalifikācijas prasībās, darbu apjomu sarakstā, lokālās tāmēs, līgumu projektos.
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 364584-2024
Avots: OJS 2024/S 126-387576 (2024-06-27)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-06)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 15298924.16 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2024-10-11 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/119751 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 12702874.65 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ceļu būvniecības sabiedrība "IGATE""
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Satiksmes iela 7
Pasta indekss: LV-3007
Pasta pilsēta: Jelgava
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Artūrs Ošenieks E-pasta adrese: arturs.osenieks@igate.lv
E-pasts: igate@igate.lv 📧
Tālrunis: +37163027190 📞
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Kontaktpunkts: Iepirkumu departaments, Evika Kaufelde
E-pasts: evika.kaufelde@jelgava.lv 📧
Tālrunis: +37163005404 📞
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Galvenais izmaiņu iemesls: Ir vajadzīgi grozījumi tādu apstākļu dēļ, kurus rūpīgs pircējs nevarēja paredzēt.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: Izmaiņas darbu apjoma sarakstā un samaksā par būvdarbu izpildi
Avots: OJS 2026/S 151-550084 (2026-08-06)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 15298924.16 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
LOT-0001
Līguma numurs:
CON-0001
Līguma noslēgšanas datums: 2024-10-11 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/119751 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 12702874.65 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ceļu būvniecības sabiedrība "IGATE""
Valsts reģistrācijas numurs:
41703001139
Pasta adrese: Satiksmes iela 7
Pasta indekss: LV-3007
Pasta pilsēta: Jelgava
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Artūrs Ošenieks E-pasta adrese: arturs.osenieks@igate.lv
E-pasts: igate@igate.lv 📧
Tālrunis: +37163027190 📞
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Kontaktpunkts: Iepirkumu departaments, Evika Kaufelde
E-pasts: evika.kaufelde@jelgava.lv 📧
Tālrunis: +37163005404 📞
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Pamatojoties uz izpildītāja iesniegtajiem iesniegumiem Nr. 34., 60., 62-1., 66-1., 67., 73., 79., 81-1., 89., 90-2., 90-3., 96., 96-1., 97., 99., 100-1., 103., 108., 109., 109-1., 112., 113., 114. un saskaņā ar 2024.gada 11.oktobra starp pasūtītāju un izpildītāju noslēgtā būvdarbu līguma Nr. ADM/3-104.2.2.1/24/29 “Zemgales industriālā parka ielu pārbūve, Jelgavā” 2.15., 2.16., 4.6., 15.1., 15.4. punktiem un Publisko iepirkumu likuma 61.panta trešās daļas 2. un 3.punktu, un piektās daļas 2. punktu
Rādīt vairāk
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: Izmaiņas darbu apjoma sarakstā un samaksā par būvdarbu izpildi
Avots: OJS 2026/S 151-550084 (2026-08-06)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕