Ēdināšanas pakalpojuma sniegšana Siguldas novada izglītības iestādēs

Siguldas novada pašvaldība

Ēdināšanas pakalpojuma sniegšana Siguldas novada izglītības iestādēs

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2024-07-10. Iepirkums tika publicēts 2024-06-26.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2024-06-26 Paziņojums par līgumu
2026-08-13 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-08-17 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-08-17 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2024-06-26)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Ēdināšanas pakalpojuma sniegšana Siguldas novada izglītības iestādēs
Atsauces numurs: SNP 2024/02/IZŅĒMUMS
Īss apraksts: Ēdināšanas pakalpojuma sniegšana Siguldas novada izglītības iestādēs
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Skolas ēdināšanas pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 2
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 2

1️⃣
Iekšējais identifikators: SNP 2024/02/IZŅĒMUMS
Nosaukums: Ēdināšanas pakalpojuma sniegšana Siguldas un Allažu izglītības iestādēm
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 2766869.15 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Ēdienu piegādes pakalpojumi 📦
Pasta adrese: Pils iela 16
Pasta indekss: LV-2150
Pilsēta: Sigulda
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Pierīga 🏙️
Ilgums: 60 mēneši
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Ēdiena kvalitāte un tā pasniegšana ēdienreizēs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 55
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Ēdienu gatavošanā izmantoto produktu kvalitāte
Kvalitātes kritērijs (svērums): 15
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Videi draudzīgs pārtikas produktu piegādes veids
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Cena
Cena (svērums): 20
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: Ēdināšanas pakalpojuma sniegšana Krimuldas vidusskolai
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 507812.9 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Procedūras galvenās iezīmes: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2024-07-10 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2024-07-10 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2024-07-10 11:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nosacījumu saraksts un īss apraksts: Saskaņā ar iepirkuma dokumentiem
Ekonomiskais un finansiālais stāvoklis
Atlases kritēriju saraksts un īss apraksts: Saskaņā ar iepirkuma dokumentiem
Dalības nosacījumi
Juridiskā forma, kas jāieņem uzņēmēju grupai, kurai paredzēts piešķirt līguma slēgšanas tiesības: false
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Dalības nosacījumi
Izslēgšanas pamats: Tikai valsts tiesību normās paredzēti izslēgšanas iemesli
Izslēgšanas iemeslu apraksts: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 42.pantu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Siguldas novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs: 90000048152
Pasta adrese: Pils iela 16
Pasta indekss: LV-2150
Pasta pilsēta: Sigulda
Reģions: Pierīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Siguldas novada pašvaldība
E-pasts: kristine.melece@sigulda.lv 📧
Tālrunis: +37167800949 📞
URL: https://www.sigulda.lv/public/lat/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/126536 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/126536 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: dfab832d-2141-468d-be70-ff10a34ffc5a-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 08/07/2024
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2024/S 125-385891 (2024-06-26)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-13)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 507812.90 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002
Līguma numurs: CON-0001
Līguma noslēgšanas datums: 2024-10-23 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/126536 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 507812.90 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0002
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ŽAKS-2"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103137553
Pasta adrese: Žagatu iela 20A - 97
Pasta indekss: LV-1084
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
E-pasts: ilga.zaks@inbox.lv 📧
Tālrunis: +37129448943 📞

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
E-pasts: sigita.berzina@sigulda.lv 📧

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️

Izmaiņas
Cita papildu informācija
Ņemot vērā minēto un pamatojoties uz Publisko iepirkuma likuma 61.panta pirmās daļas 2.punktu, trešās daļas 1.punktu un 31.10.2024. grozījumiem Grāmatvedības likumā, Puses noslēdz šo vienošanos
Galvenais izmaiņu iemesls: Ir vajadzīgi grozījumi tādu apstākļu dēļ, kurus rūpīgs pircējs nevarēja paredzēt.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
1. Aizstāt Iepirkuma līguma un Nomas līguma 2.1.punktā datumu “2026.gada 31.maijam” ar datumu “2027.gada 31.maijam”.2. Izteikt 2024.gada 10.oktobra iepirkuma līguma Nr. SNP/2024/1222 3.6.6. punktu šādā redakcijā:“3.6.6. Izpildītājs sagatavo grāmatvedības attaisnojuma dokumentus elektroniskā formātā (turpmāk – Elektronisks rēķins) XML formātā un nosūta uz pašvaldības e-adreses apakšadresi – EREKINI@90000048152. Rēķina “Piezīmēs” norādīt iestādes vai struktūrvienības kods vai nosaukums. Str. 9223 – Krimuldas vidusskola”. 3. Izteikt 2024.gada 10.oktobra nomas līguma Nr. SNP/2024/1225 5.3.3. punktu šādā redakcijā:“5.3.3. Iznomātājs sagatavo strukturētus elektroniskos rēķinus (e-rēķinus) un nosūta uz Nomnieka e-adresi līdz nākamā mēneša 15. datumam;”4. Vienošanās satur Pušu pilnīgu vienošanos, Puses to ir izlasījušas un piekrīt visiem tās punktiem, neceļot nekādas pretenzijas, ko apstiprina parakstot to.5. Noteikt par spēku zaudējušu 28.05.2025. vienošanos Nr. SNP/2024/1222/1225-V1 pie 2024.gada 10.oktobra iepirkuma līguma Nr. SNP/2024/1222 un nomas līguma Nr. SNP/2024/1225.
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 156-565268 (2026-08-13)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 1110634.90 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma noslēgšanas datums: 2024-10-25 📅
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 1110634.90 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ANIVA"
Valsts reģistrācijas numurs: 50003115551
Pasta adrese: Mārupes nov., Zeltrītu iela 16 - 2
Pasta indekss: LV-2167
Pasta pilsēta: Mārupe
E-pasts: info@anivasia.lv 📧
Tālrunis: +37120393845 📞

Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līgums turpinās
Galvenais izmaiņu iemesls: Nebūtiski grozījumi.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: Līgums turpinās uz gadu.
Avots: OJS 2026/S 159-573247 (2026-08-17)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 696009.25 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 696009.25 EUR 💰
Izpildītāja nosaukums un adrese
Tālrunis: +37128339298 📞

Izmaiņas
Cita papildu informācija
Līguma turpinājums
Galvenais izmaiņu iemesls: Nebūtiski grozījumi.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts:
Turpina sadarbību uz vēl vienu gadu. Maksimālais sadarbības ilgums ir 5 gadi. Ar šo vienošanos vienas, ka sadarbība turpināsies līdz 2027.gada 31. maijam.
Avots: OJS 2026/S 159-574994 (2026-08-17)