Mēbeļu izgatavošana, piegāde un uzstādīšana Valmieras 2. vidusskolas struktūrvienībai PII “Varavīksne”
Valmieras novada pašvaldība
Mēbeļu izgatavošana, piegāde un uzstādīšana Valmieras 2. vidusskolas struktūrvienībai PII “Varavīksne”
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2023-03-20. Iepirkums tika publicēts 2023-02-16.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko?- • Mēbeles (arī biroja mēbeles), mēbelējums, mājsaimniecības ierīces (izņemot apgaismojumu) un tīrīšanas produkti › Mēbeles
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2023-02-16 | Paziņojums par līgumu |
| 2023-03-08 | Papildu informācija |
| 2023-03-27 | Papildu informācija |
| 2023-06-05 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2023-02-16)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Mēbeles
Atsauces numurs: VNP 2023/004AK
Īss apraksts:
Oriģinālvaloda: latviešu 🗣️
Dokumenta veids: Paziņojums par līgumu
Līguma raksturs: Piegādes
Regula: Eiropas Savienība, piedaloties GPA valstīm
Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)
Kods: Mēbeles 📦
Papildu CPV kods: Mēbeles 📦
Veiktspējas vieta
NUTS reģions: Latvija 🏙️
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta procedūra
Piedāvājuma veids: Piedāvājums visām daļām
Piešķiršanas kritēriji
Zemākā cena
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzējas iestādes veids: Reģionāla vai vietēja iestāde
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: Valmieras novada pašvaldība
Pasta adrese: Lāčplēša ielā 2
Pasta indekss: LV-4201
Pasta pilsēta: Valmiera
Kontakti
Interneta adrese: https://www.valmierasnovads.lv/ 🌏
E-pasts: iepirkumi@valmierasnovads.lv 📧
Tālrunis: +371 64207149 📞
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/95662 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/95662 🌏
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-02-16 📅
Iesniegšanas termiņš: 2023-03-20 📅
Publicēšanas datums: 2023-02-21 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 037-109994
OV-S numurs: 37
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Ilgums: 4 mēneši
Veiktspējas vieta
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Piemērotība profesionālās darbības veikšanai: Saskaņā ar atklāta konkursa Nr.VNP 2023/004AK nolikuma prasībām
Līguma izpilde
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar atklāta konkursa Nr.VNP 2023/004AK nolikuma prasībām
Procedūra
Juridiskais pamats: 32014L0024
Piedāvājumu saņemšanas laiks: 09:00
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Piedāvājumu atvēršanas datums: 2023-03-21 📅
Piedāvājumu atvēršanas laiks: 09:00
Vieta: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/95662
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 90000043403
Kontakti
Kontaktpunkts: Iepirkumu nodaļas vadītājs Raivis Grīviņš
Pircēja profila adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/16595 🌏
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/95662 🌏
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +371 22416641 📞
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Interneta adrese: http://www.iub.gov.lv 🌏
Informācija par pārsūdzības termiņiem: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 68. panta trešo daļu
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2023/S 037-109994 (2023-02-16)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Mēbeles
Atsauces numurs: VNP 2023/004AK
Īss apraksts:
Mēbeļu izgatavošana, piegāde un uzstādīšana Valmieras 2. vidusskolas struktūrvienībai PII “Varavīksne”
Paziņojuma metadati
Oriģinālvaloda: latviešu 🗣️
Dokumenta veids: Paziņojums par līgumu
Līguma raksturs: Piegādes
Regula: Eiropas Savienība, piedaloties GPA valstīm
Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)
Kods: Mēbeles 📦
Papildu CPV kods: Mēbeles 📦
Veiktspējas vieta
NUTS reģions: Latvija 🏙️
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta procedūra
Piedāvājuma veids: Piedāvājums visām daļām
Piešķiršanas kritēriji
Zemākā cena
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzējas iestādes veids: Reģionāla vai vietēja iestāde
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: Valmieras novada pašvaldība
Pasta adrese: Lāčplēša ielā 2
Pasta indekss: LV-4201
Pasta pilsēta: Valmiera
Kontakti
Interneta adrese: https://www.valmierasnovads.lv/ 🌏
E-pasts: iepirkumi@valmierasnovads.lv 📧
Tālrunis: +371 64207149 📞
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/95662 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/95662 🌏
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-02-16 📅
Iesniegšanas termiņš: 2023-03-20 📅
Publicēšanas datums: 2023-02-21 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 037-109994
OV-S numurs: 37
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Ilgums: 4 mēneši
Veiktspējas vieta
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Piemērotība profesionālās darbības veikšanai: Saskaņā ar atklāta konkursa Nr.VNP 2023/004AK nolikuma prasībām
Līguma izpilde
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar atklāta konkursa Nr.VNP 2023/004AK nolikuma prasībām
Procedūra
Juridiskais pamats: 32014L0024
Piedāvājumu saņemšanas laiks: 09:00
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Piedāvājumu atvēršanas datums: 2023-03-21 📅
Piedāvājumu atvēršanas laiks: 09:00
Vieta: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/95662
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 90000043403
Kontakti
Kontaktpunkts: Iepirkumu nodaļas vadītājs Raivis Grīviņš
Pircēja profila adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/16595 🌏
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/95662 🌏
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +371 22416641 📞
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Interneta adrese: http://www.iub.gov.lv 🌏
Informācija par pārsūdzības termiņiem: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 68. panta trešo daļu
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2023/S 037-109994 (2023-02-16)
Papildu informācija (2023-03-08)
Objekts
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Papildu informācija
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-03-08 📅
Iesniegšanas termiņš: 2023-03-27 📅
Publicēšanas datums: 2023-03-13 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 051-150969
Atsaucas uz paziņojumu: 2023/S 037-109994
OV-S numurs: 51
Papildu informācija
Objekts
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Papildu informācija
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-03-08 📅
Iesniegšanas termiņš: 2023-03-27 📅
Publicēšanas datums: 2023-03-13 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 051-150969
Atsaucas uz paziņojumu: 2023/S 037-109994
OV-S numurs: 51
Papildu informācija
Atklāta konkursa VNP 2023/004AK grozītais nolikums un Tehniskā specifikācija publicēta un pieejama pircēja profilā https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/95662
Avots: OJS 2023/S 051-150969 (2023-03-08)
Papildu informācija (2023-03-27)
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-03-27 📅
Iesniegšanas termiņš: 2023-04-17 📅
Publicēšanas datums: 2023-03-31 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 065-193285
OV-S numurs: 65
Avots: OJS 2023/S 065-193285 (2023-03-27)
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-03-27 📅
Iesniegšanas termiņš: 2023-04-17 📅
Publicēšanas datums: 2023-03-31 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 065-193285
OV-S numurs: 65
Avots: OJS 2023/S 065-193285 (2023-03-27)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2023-06-05)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība: 369 516 EUR 💰
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Procedūra
Piedāvājuma veids: Netaikoma
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Tālrunis: +371 64210686 📞
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-06-05 📅
Publicēšanas datums: 2023-06-09 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 110-344828
OV-S numurs: 110
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma noslēgšanas datums: 2023-05-22 📅
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BDF"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103347144
Pasta adrese: Jelgava, Garozas iela 22 - 17
Pasta pilsēta: Jelgava
Pasta indekss: 3002
Valsts: Latvija 🇱🇻
Latvija 🏙️
Iepirkuma kopējā vērtība: 369 516 EUR 💰
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Kontaktpunkts: Iepirkumu nodaļas galvenā iepirkumu speciāliste Estere Leoke
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Pasta indekss: LV-1919
Informācija par pārsūdzības termiņiem: PIL 68.panta (2) daļas 1.punkts
Avots: OJS 2023/S 110-344828 (2023-06-05)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība: 369 516 EUR 💰
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Procedūra
Piedāvājuma veids: Netaikoma
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Tālrunis: +371 64210686 📞
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-06-05 📅
Publicēšanas datums: 2023-06-09 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 110-344828
OV-S numurs: 110
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma noslēgšanas datums: 2023-05-22 📅
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BDF"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103347144
Pasta adrese: Jelgava, Garozas iela 22 - 17
Pasta pilsēta: Jelgava
Pasta indekss: 3002
Valsts: Latvija 🇱🇻
Latvija 🏙️
Iepirkuma kopējā vērtība: 369 516 EUR 💰
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Kontaktpunkts: Iepirkumu nodaļas galvenā iepirkumu speciāliste Estere Leoke
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Pasta indekss: LV-1919
Informācija par pārsūdzības termiņiem: PIL 68.panta (2) daļas 1.punkts
Avots: OJS 2023/S 110-344828 (2023-06-05)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕