Būvuzraudzība objektā “Skolas energoefektivitātes paaugstināšana un pārbūve Kārļa Mīlenbaha ielā 28, Talsos” (atkārtots)

Talsu novada pašvaldība

Būvuzraudzība objektā “Skolas energoefektivitātes paaugstināšana un pārbūve Kārļa Mīlenbaha ielā 28, Talsos” (atkārtots)

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2023-03-31. Iepirkums tika publicēts 2023-02-24.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2023-02-24 Paziņojums par līgumu
2023-08-25 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2023-02-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvdarbu uzraudzība
Atsauces numurs: TNP 2023/6 ERAF
Īss apraksts:
Būvuzraudzība objektā “Skolas energoefektivitātes paaugstināšana un pārbūve Kārļa Mīlenbaha ielā 28, Talsos” (atkārtots)
Paziņojuma metadati
Oriģinālvaloda: latviešu 🗣️
Dokumenta veids: Paziņojums par līgumu
Līguma raksturs: Pakalpojumi
Regula: Eiropas Savienība, piedaloties GPA valstīm
Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)
Kods: Būvdarbu uzraudzība 📦
Papildu CPV kods: Būvdarbu uzraudzība 📦
Veiktspējas vieta
NUTS reģions: Latvija 🏙️

Procedūra
Procedūras veids: Atklāta procedūra
Piedāvājuma veids: Piedāvājums visām daļām
Piešķiršanas kritēriji
Zemākā cena

Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzējas iestādes veids: Cits
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: Talsu novada pašvaldība
Pasta adrese: Kareivju ielā 7
Pasta indekss: LV - 3201
Pasta pilsēta: Talsi
Kontakti
Interneta adrese: https://talsunovads.lv/ 🌏
E-pasts: solvita.alsberga@talsi.lv 📧
Tālrunis: +371 25690508 📞
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/96497 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/96497 🌏

Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-02-24 📅
Iesniegšanas termiņš: 2023-03-31 📅
Publicēšanas datums: 2023-03-01 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 043-126812
OV-S numurs: 43

Objekts
Iepirkuma darbības joma
Īss apraksts:
Būvuzraudzība objektā “Skolas energoefektivitātes paaugstināšana un pārbūve Kārļa Mīlenbaha ielā 28, Talsos”
Ilgums: 8 mēneši
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: projekts Nr. 4.2.2.0/20/I/022 “Skolas energoefektivitātes paaugstināšana un pārbūve 1. kārta”; projekts Nr. 8.1.2.0/17/I/004 “Vispārējās izglītības iestāžu mācību vides uzlabošana Talsu novadā”
Veiktspējas vieta
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Talsu novads, Talsi, Kārļa Mīlenbaha iela 28 (LATVIJA), 3201

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Piemērotība profesionālās darbības veikšanai: Saskaņā ar nolikuma prasībām
Līguma izpilde
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar līguma projektu un nolikumu

Procedūra
Juridiskais pamats: 32014L0024
Piedāvājumu saņemšanas laiks: 09:00
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Piedāvājumu atvēršanas datums: 2023-03-31 📅
Piedāvājumu atvēršanas laiks: 13:00
Vieta: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/96497

Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 90009113532
Cits līgumslēdzējas iestādes veids: Pašvaldība un pašvaldības iestādes
Kontakti
Kontaktpunkts: Talsu novada pašvaldības Iepirkumu komisijas priekšsēdētāja vietniece Solvita Alsberga
Pircēja profila adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/1144 🌏
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/96497 🌏

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +371 22416641 📞
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Interneta adrese: http://www.iub.gov.lv 🌏
Informācija par pārsūdzības termiņiem: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 68. panta trešo daļu
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2023/S 043-126812 (2023-02-24)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2023-08-25)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība: 7 600 EUR 💰
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu

Procedūra
Piedāvājuma veids: Netaikoma

Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-08-25 📅
Publicēšanas datums: 2023-08-30 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 166-524506
Atsaucas uz paziņojumu: 2023/S 043-126812
OV-S numurs: 166

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma noslēgšanas datums: 2023-08-15 📅
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Būves un būvsistēmas"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003592660
Pasta adrese: Rīga, Kronvalda bulvāris 10 - 22
Pasta pilsēta: Rīga
Pasta indekss: 1010
Valsts: Latvija 🇱🇻
Latvija 🏙️
Iepirkuma kopējā vērtība: 7 600 EUR 💰
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4

Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Kontaktpunkts: Talsu novada pašvaldības Iepirkumu nodaļas iepirkumu speciāliste Solvita Alsberga

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Pasta indekss: LV-1919
Avots: OJS 2023/S 166-524506 (2023-08-25)