Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība Vizbuļu ielas, Mandegās, Skultes pagastā, Limbažu novadā pārbūvei
Limbažu novada pašvaldība
Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība Vizbuļu ielas, Mandegās, Skultes pagastā, Limbažu novadā pārbūvei
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2023-04-26. Iepirkums tika publicēts 2023-03-24.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko?- • Arhitektūras un saistītie pakalpojumi › Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi
- • Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi › Projekta un dokumentācijas uzraudzība
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2023-03-24 | Paziņojums par līgumu |
| 2023-07-03 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2023-03-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi
Atsauces numurs: LNP 2023/41
Īss apraksts:
Oriģinālvaloda: latviešu 🗣️
Dokumenta veids: Paziņojums par līgumu
Līguma raksturs: Pakalpojumi
Regula: Eiropas Savienība, piedaloties GPA valstīm
Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)
Kods: Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi 📦
Papildu CPV kods: Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi 📦
Veiktspējas vieta
NUTS reģions: Latvija 🏙️
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta procedūra
Piedāvājuma veids: Piedāvājums visām daļām
Piešķiršanas kritēriji
Saimnieciski visizdevīgākais piedāvājums
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzējas iestādes veids: Reģionāla vai vietēja iestāde
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: Limbažu novada pašvaldība
Pasta adrese: Rīgas iela 16
Pasta indekss: LV-4001
Pasta pilsēta: Limbaži
Kontakti
Interneta adrese: http://www.limbazunovads.lv 🌏
E-pasts: evija.mezinska@limbazunovads.lv 📧
Tālrunis: +371 25157975 📞
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/97985 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/97985 🌏
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-03-24 📅
Iesniegšanas termiņš: 2023-04-26 📅
Publicēšanas datums: 2023-03-29 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 063-186628
OV-S numurs: 63
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Ilgums: 11 mēneši
Veiktspējas vieta
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Limbažu, Skultes, Mandegas - (LATVIJA), 4025
Procedūra
Juridiskais pamats: 32014L0024
Piedāvājumu saņemšanas laiks: 10:00
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Piedāvājumu atvēršanas datums: 2023-04-26 📅
Piedāvājumu atvēršanas laiks: 14:00
Vieta: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/97985
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 90009114631
Kontakti
Kontaktpunkts: Evija Mežinska
Pircēja profila adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/301 🌏
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/97985 🌏
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +371 22416641 📞
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Interneta adrese: http://www.iub.gov.lv 🌏
Informācija par pārsūdzības termiņiem: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 68. panta trešo daļu
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2023/S 063-186628 (2023-03-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi
Atsauces numurs: LNP 2023/41
Īss apraksts:
Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība Vizbuļu ielas, Mandegās, Skultes pagastā, Limbažu novadā pārbūvei
Paziņojuma metadati
Oriģinālvaloda: latviešu 🗣️
Dokumenta veids: Paziņojums par līgumu
Līguma raksturs: Pakalpojumi
Regula: Eiropas Savienība, piedaloties GPA valstīm
Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)
Kods: Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi 📦
Papildu CPV kods: Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi 📦
Veiktspējas vieta
NUTS reģions: Latvija 🏙️
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta procedūra
Piedāvājuma veids: Piedāvājums visām daļām
Piešķiršanas kritēriji
Saimnieciski visizdevīgākais piedāvājums
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzējas iestādes veids: Reģionāla vai vietēja iestāde
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: Limbažu novada pašvaldība
Pasta adrese: Rīgas iela 16
Pasta indekss: LV-4001
Pasta pilsēta: Limbaži
Kontakti
Interneta adrese: http://www.limbazunovads.lv 🌏
E-pasts: evija.mezinska@limbazunovads.lv 📧
Tālrunis: +371 25157975 📞
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/97985 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/97985 🌏
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-03-24 📅
Iesniegšanas termiņš: 2023-04-26 📅
Publicēšanas datums: 2023-03-29 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 063-186628
OV-S numurs: 63
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Ilgums: 11 mēneši
Veiktspējas vieta
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Limbažu, Skultes, Mandegas - (LATVIJA), 4025
Procedūra
Juridiskais pamats: 32014L0024
Piedāvājumu saņemšanas laiks: 10:00
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Piedāvājumu atvēršanas datums: 2023-04-26 📅
Piedāvājumu atvēršanas laiks: 14:00
Vieta: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/97985
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 90009114631
Kontakti
Kontaktpunkts: Evija Mežinska
Pircēja profila adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/301 🌏
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/97985 🌏
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +371 22416641 📞
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Interneta adrese: http://www.iub.gov.lv 🌏
Informācija par pārsūdzības termiņiem: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 68. panta trešo daļu
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2023/S 063-186628 (2023-03-24)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2023-07-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība: 32 320 EUR 💰
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Procedūra
Piedāvājuma veids: Netaikoma
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Interneta adrese: http://limbazunovads.lv 🌏
E-pasts: iepirkumi@limbazunovads.lv 📧
Tālrunis: +371 64023003 📞
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-07-03 📅
Publicēšanas datums: 2023-07-07 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 129-409986
Atsaucas uz paziņojumu: 2023/S 063-186628
OV-S numurs: 129
Procedūra
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Pretendents piesaistījis ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu projektēšanā sertificētu projektētāju
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Pretendents būvprojekta izstrādei piesaistījis elektronisko sakaru sistēmu un tīklu projektēšanā sertificētu projektētāju
Pretendents būvprojekta izstrādei piesaistījis elektroietaišu projektēšanā sertificētu projektētāju
Pretendenta būvprojekta vadītāja pieredze
Kvalitātes kritērijs (svērums): 30
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Piedāvājuma cena, EUR bez PVN
Izmaksu kritērijs (svērums): 80
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma noslēgšanas datums: 2023-06-20 📅
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CEĻU KOMFORTS"
Valsts reģistrācijas numurs: 44103040845
Pasta adrese: Valmieras nov., Kauguru pag., "Karameles"
Pasta pilsēta: Valmieras
Pasta indekss: 4224
Valsts: Latvija 🇱🇻
Latvija 🏙️
Iepirkuma kopējā vērtība: 32 320 EUR 💰
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Kontaktpunkts: Juris Graudiņš
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Pasta indekss: LV-1919
Avots: OJS 2023/S 129-409986 (2023-07-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība: 32 320 EUR 💰
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Procedūra
Piedāvājuma veids: Netaikoma
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Interneta adrese: http://limbazunovads.lv 🌏
E-pasts: iepirkumi@limbazunovads.lv 📧
Tālrunis: +371 64023003 📞
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-07-03 📅
Publicēšanas datums: 2023-07-07 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 129-409986
Atsaucas uz paziņojumu: 2023/S 063-186628
OV-S numurs: 129
Procedūra
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Pretendents piesaistījis ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu projektēšanā sertificētu projektētāju
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Pretendents būvprojekta izstrādei piesaistījis elektronisko sakaru sistēmu un tīklu projektēšanā sertificētu projektētāju
Pretendents būvprojekta izstrādei piesaistījis elektroietaišu projektēšanā sertificētu projektētāju
Pretendenta būvprojekta vadītāja pieredze
Kvalitātes kritērijs (svērums): 30
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Piedāvājuma cena, EUR bez PVN
Izmaksu kritērijs (svērums): 80
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma noslēgšanas datums: 2023-06-20 📅
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CEĻU KOMFORTS"
Valsts reģistrācijas numurs: 44103040845
Pasta adrese: Valmieras nov., Kauguru pag., "Karameles"
Pasta pilsēta: Valmieras
Pasta indekss: 4224
Valsts: Latvija 🇱🇻
Latvija 🏙️
Iepirkuma kopējā vērtība: 32 320 EUR 💰
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Kontaktpunkts: Juris Graudiņš
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Pasta indekss: LV-1919
Avots: OJS 2023/S 129-409986 (2023-07-03)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕