Mēbeļu piegāde un uzstādīšana telpu labiekārtošanai “Specializēto darbnīcu” izveidei projekta “Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plānu īstenošana” realizācijas ietvaros
Ogres novada pašvaldība
Mēbeļu piegāde un uzstādīšana telpu labiekārtošanai “Specializēto darbnīcu” izveidei projekta “Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plānu īstenošana” realizācijas ietvaros
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2022-12-23. Iepirkums tika publicēts 2022-11-21.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko?- • Mēbeles (arī biroja mēbeles), mēbelējums, mājsaimniecības ierīces (izņemot apgaismojumu) un tīrīšanas produkti › Mēbeles
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2022-11-21 | Paziņojums par līgumu |
| 2022-12-01 | Papildu informācija |
| 2023-02-01 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2022-11-21)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Mēbeles
Atsauces numurs: ONP 2022/117
Īss apraksts:
Oriģinālvaloda: latviešu 🗣️
Dokumenta veids: Paziņojums par līgumu
Līguma raksturs: Piegādes
Regula: Eiropas Savienība, piedaloties GPA valstīm
Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)
Kods: Mēbeles 📦
Papildu CPV kods: Mēbeles 📦
Veiktspējas vieta
NUTS reģions: Latvija 🏙️
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta procedūra
Piedāvājuma veids: Piedāvājums visām daļām
Piešķiršanas kritēriji
Zemākā cena
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzējas iestādes veids: Publisko tiesību subjekts
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: Ogres novada pašvaldība
Pasta adrese: Brīvības iela 33
Pasta indekss: LV - 5001
Pasta pilsēta: Ogre
Kontakti
Interneta adrese: https://www.ogresnovads.lv/ 🌏
E-pasts: maruta.viluma@ogresnovads.lv 📧
Tālrunis: +371 65021453 📞
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/91920 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/91920 🌏
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2022-11-21 📅
Iesniegšanas termiņš: 2022-12-23 📅
Publicēšanas datums: 2022-11-25 📅
Beigu datums: 2023-02-28 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2022/S 228-655829
OV-S numurs: 228
Objekts
Iepirkuma darbības joma
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: ERAF projekts "Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plānu īstenošana”, projekta ID: 9.3.1.1/19/I/023
Veiktspējas vieta
Galvenā vieta vai izpildes vieta: “Specializētās darbnīcas”, Ceriņu iela 2a, Jumprava, Ogres novads, LV-5022
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Piemērotība profesionālās darbības veikšanai: saskaņā ar nolikuma prasībām
Līguma izpilde
Līguma izpildes nosacījumi: saskaņā ar nolikuma prasībām
Procedūra
Juridiskais pamats: 32014L0024
Piedāvājumu saņemšanas laiks: 10:30
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Piedāvājumu atvēršanas datums: 2022-12-23 📅
Piedāvājumu atvēršanas laiks: 10:30
Vieta: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/91920
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 90000024455
Kontakti
Kontaktpunkts: Maruta Viļuma
Pircēja profila adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/441 🌏
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/91920 🌏
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Pasta adrese: Eksporta iela 6
Pasta pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +371 67326719 📞
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Fakss: +371 67326720 📠
Interneta adrese: http://www.iub.gov.lv 🌏
Informācija par pārsūdzības termiņiem: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 68. panta trešo daļu
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2022/S 228-655829 (2022-11-21)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Mēbeles
Atsauces numurs: ONP 2022/117
Īss apraksts:
Mēbeļu piegāde un uzstādīšana telpu labiekārtošanai “Specializēto darbnīcu” izveidei projekta “Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plānu īstenošana” realizācijas ietvaros
Paziņojuma metadati
Oriģinālvaloda: latviešu 🗣️
Dokumenta veids: Paziņojums par līgumu
Līguma raksturs: Piegādes
Regula: Eiropas Savienība, piedaloties GPA valstīm
Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)
Kods: Mēbeles 📦
Papildu CPV kods: Mēbeles 📦
Veiktspējas vieta
NUTS reģions: Latvija 🏙️
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta procedūra
Piedāvājuma veids: Piedāvājums visām daļām
Piešķiršanas kritēriji
Zemākā cena
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzējas iestādes veids: Publisko tiesību subjekts
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: Ogres novada pašvaldība
Pasta adrese: Brīvības iela 33
Pasta indekss: LV - 5001
Pasta pilsēta: Ogre
Kontakti
Interneta adrese: https://www.ogresnovads.lv/ 🌏
E-pasts: maruta.viluma@ogresnovads.lv 📧
Tālrunis: +371 65021453 📞
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/91920 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/91920 🌏
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2022-11-21 📅
Iesniegšanas termiņš: 2022-12-23 📅
Publicēšanas datums: 2022-11-25 📅
Beigu datums: 2023-02-28 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2022/S 228-655829
OV-S numurs: 228
Objekts
Iepirkuma darbības joma
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: ERAF projekts "Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plānu īstenošana”, projekta ID: 9.3.1.1/19/I/023
Veiktspējas vieta
Galvenā vieta vai izpildes vieta: “Specializētās darbnīcas”, Ceriņu iela 2a, Jumprava, Ogres novads, LV-5022
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Piemērotība profesionālās darbības veikšanai: saskaņā ar nolikuma prasībām
Līguma izpilde
Līguma izpildes nosacījumi: saskaņā ar nolikuma prasībām
Procedūra
Juridiskais pamats: 32014L0024
Piedāvājumu saņemšanas laiks: 10:30
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Piedāvājumu atvēršanas datums: 2022-12-23 📅
Piedāvājumu atvēršanas laiks: 10:30
Vieta: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/91920
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 90000024455
Kontakti
Kontaktpunkts: Maruta Viļuma
Pircēja profila adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/441 🌏
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/91920 🌏
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Pasta adrese: Eksporta iela 6
Pasta pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +371 67326719 📞
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Fakss: +371 67326720 📠
Interneta adrese: http://www.iub.gov.lv 🌏
Informācija par pārsūdzības termiņiem: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 68. panta trešo daļu
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2022/S 228-655829 (2022-11-21)
Papildu informācija (2022-12-01)
Objekts
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Papildu informācija
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2022-12-01 📅
Publicēšanas datums: 2022-12-06 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2022/S 235-678240
Atsaucas uz paziņojumu: 2022/S 228-655829
OV-S numurs: 235
Papildu informācija
Precizēts nolikuma 1.pielikums (tehniskā specifikācija).
Avots: OJS 2022/S 235-678240 (2022-12-01)
Objekts
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Papildu informācija
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2022-12-01 📅
Publicēšanas datums: 2022-12-06 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2022/S 235-678240
Atsaucas uz paziņojumu: 2022/S 228-655829
OV-S numurs: 235
Papildu informācija
Precizēts nolikuma 1.pielikums (tehniskā specifikācija).
Avots: OJS 2022/S 235-678240 (2022-12-01)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2023-02-01)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība: 7043.92 EUR 💰
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Procedūra
Piedāvājuma veids: Netaikoma
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-02-01 📅
Publicēšanas datums: 2023-02-06 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 026-074399
OV-S numurs: 26
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma noslēgšanas datums: 2023-01-30 📅
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BDF"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103347144
Pasta adrese: Jelgava, Garozas iela 22 - 17
Pasta pilsēta: Jelgava
Pasta indekss: 3002
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +371 29258755 📞
E-pasts: bdfpasts@gmail.com 📧
Valsts: Latvija 🏙️
Iepirkuma kopējā vērtība: 7043.92 EUR 💰
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Tālrunis: +371 22416641 📞
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2023/S 026-074399 (2023-02-01)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība: 7043.92 EUR 💰
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Procedūra
Piedāvājuma veids: Netaikoma
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-02-01 📅
Publicēšanas datums: 2023-02-06 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 026-074399
OV-S numurs: 26
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma noslēgšanas datums: 2023-01-30 📅
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BDF"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103347144
Pasta adrese: Jelgava, Garozas iela 22 - 17
Pasta pilsēta: Jelgava
Pasta indekss: 3002
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +371 29258755 📞
E-pasts: bdfpasts@gmail.com 📧
Valsts: Latvija 🏙️
Iepirkuma kopējā vērtība: 7043.92 EUR 💰
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Tālrunis: +371 22416641 📞
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2023/S 026-074399 (2023-02-01)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕