Jelgavas pamatskolas "Valdeka"- attīstības centra skolas ēkas energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbu būvuzraudzība

Jelgavas valstspilsētas pašvaldība

Jelgavas pamatskolas "Valdeka"- attīstības centra skolas ēkas energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbu būvuzraudzība

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2022-09-19. Iepirkums tika publicēts 2022-08-17.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2022-08-17 Paziņojums par līgumu
2022-11-04 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2022-08-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvdarbu uzraudzība
Atsauces numurs: JVP 2022/84/AK
Īss apraksts:
Jelgavas pamatskolas "Valdeka"- attīstības centra skolas ēkas energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbu būvuzraudzība
Paziņojuma metadati
Oriģinālvaloda: latviešu 🗣️
Dokumenta veids: Paziņojums par līgumu
Līguma raksturs: Pakalpojumi
Regula: Eiropas Savienība, piedaloties GPA valstīm
Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)
Kods: Būvdarbu uzraudzība 📦
Papildu CPV kods: Būvdarbu uzraudzība 📦
Veiktspējas vieta
NUTS reģions: Zemgale 🏙️

Procedūra
Procedūras veids: Atklāta procedūra
Piedāvājuma veids: Piedāvājums visām daļām
Piešķiršanas kritēriji
Zemākā cena

Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzējas iestādes veids: Cits
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: Jelgavas valstspilsētas pašvaldība
Pasta adrese: Lielā iela 11
Pasta indekss: LV 3001
Pasta pilsēta: Jelgava
Kontakti
Interneta adrese: http://www.jelgava.lv 🌏
E-pasts: dace.dimanta@jelgava.lv 📧
Tālrunis: +371 63005484 📞
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/86671 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/86671 🌏

Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2022-08-17 📅
Iesniegšanas termiņš: 2022-09-19 📅
Publicēšanas datums: 2022-08-22 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2022/S 160-456861
OV-S numurs: 160
Papildu informācija
Plānotais līguma izpildes laiks: 13 (trīspadsmit) mēneši no iepirkuma līguma noslēgšanas dienas. Būvuzraudzību jāveic no iepirkuma līguma spēkā stāšanās brīža līdz objekta pieņemšanai ekspluatācijā, saskaņā ar konkursa dokumentācijas prasībām, kā arī objekta būvdarbu garantijas laikā saskaņā ar Tehniskās specifikācijas prasībām.
Rādīt vairāk

Objekts
Iepirkuma darbības joma
Ilgums: 13 mēneši
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: projekts Nr. 4.2.2.0/21/A/040 “Jelgavas pamatskolas “Valdeka”- attīstības centra skolas ēkas energoefektivitātes paaugstināšana”.
Veiktspējas vieta
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Institūta iela 4, Jelgava

Procedūra
Juridiskais pamats: 32014L0024
Piedāvājumu saņemšanas laiks: 10:00
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Piedāvājumu atvēršanas datums: 2022-09-19 📅
Piedāvājumu atvēršanas laiks: 10:00
Vieta: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/86671

Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 90000042516
Cits līgumslēdzējas iestādes veids: Pašvaldība
Kontakti
Kontaktpunkts: Dace Dimanta
Pircēja profila adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/16564 🌏
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/86671 🌏

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Pasta adrese: Eksporta iela 6
Pasta pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +371 67326719 📞
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Fakss: +371 67326720 📠
Interneta adrese: http://www.iub.gov.lv 🌏
Informācija par pārsūdzības termiņiem: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 68. panta trešo daļu
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2022/S 160-456861 (2022-08-17)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2022-11-04)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība: 12326.08 EUR 💰
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu

Procedūra
Piedāvājuma veids: Netaikoma

Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
E-pasts: evika.kaufelde@jelgava.lv 📧
Tālrunis: +371 63005404 📞

Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2022-11-04 📅
Publicēšanas datums: 2022-11-09 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2022/S 216-620351
Atsaucas uz paziņojumu: 2022/S 160-456861
OV-S numurs: 216

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma noslēgšanas datums: 2022-11-01 📅
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cerkazi-G"
Valsts reģistrācijas numurs: 43603063747
Pasta adrese: Rīga, Ropažu iela 14A - 52
Pasta pilsēta: Rīga
Pasta indekss: 1039
Valsts: Latvija 🇱🇻
Latvija 🏙️
Iepirkuma kopējā vērtība: 12326.08 EUR 💰
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 5

Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Kontaktpunkts: Evika Kaufelde

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Pasta indekss: LV-1010
Avots: OJS 2022/S 216-620351 (2022-11-04)