Būvuzraudzības pakalpojumi objektam “Tramvaja kontakttīkla un esošo balstu atjaunošana Krišjāņa Valdemāra un Klaipēdas ielu posmos, Liepājā”
SIA "Liepājas tramvajs"
Būvuzraudzības pakalpojumi objektam “Tramvaja kontakttīkla un esošo balstu atjaunošana Krišjāņa Valdemāra un Klaipēdas ielu posmos, Liepājā”
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2022-03-14. Iepirkums tika publicēts 2022-02-04.
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2022-02-04 | Paziņojums par līgumu |
| 2022-03-10 | Papildu informācija |
| 2022-04-07 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2022-02-04)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Celtniecības uzraudzības pakalpojumi
Atsauces numurs: LT 2022/2
Īss apraksts:
Oriģinālvaloda: latviešu 🗣️
Dokumenta veids: Paziņojums par līgumu
Līguma raksturs: Pakalpojumi
Regula: Eiropas Savienība, piedaloties GPA valstīm
Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)
Kods: Celtniecības uzraudzības pakalpojumi 📦
Papildu CPV kods: Celtniecības uzraudzības pakalpojumi 📦
Veiktspējas vieta
NUTS reģions: Kurzeme 🏙️
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta procedūra
Piedāvājuma veids: Piedāvājums visām daļām
Piešķiršanas kritēriji
Zemākā cena
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzējas iestādes veids: Komunalines paslaugas teikiantis subjektas
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: SIA "Liepājas tramvajs"
Pasta adrese: Rīgas iela 54a
Pasta indekss: LV-3401
Pasta pilsēta: Liepāja
Kontakti
Interneta adrese: http://liepajas-tramvajs.lv/lv 🌏
E-pasts: ltramvajs@ltramvajs.lv 📧
Tālrunis: +371 63407264 📞
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/71564 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/71564 🌏
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2022-02-04 📅
Iesniegšanas termiņš: 2022-03-14 📅
Publicēšanas datums: 2022-02-09 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2022/S 028-072708
OV-S numurs: 28
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Ilgums: 240 dienas
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: 4.5.1. SAM “Attīstīt videi draudzīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru” 4.5.1.1. “Attīstīt videi draudzīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru (sliežu transporta)” ietvaros
Veiktspējas vieta
Galvenā vieta vai izpildes vieta: - (LATVIJA), LV-3401
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Piemērotība profesionālās darbības veikšanai: Saskaņā ar nolikumu
Noteikumu un kritēriju saraksts un īss apraksts: Saskaņā ar nolikumu
Līguma izpilde
Nepieciešamie depozīti un garantijas: Saskaņā ar nolikumu
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar nolikumu
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar nolikumu
Procedūra
Juridiskais pamats: 32014L0025
Piedāvājumu saņemšanas laiks: 14:00
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Piedāvājuma derīguma termiņš: 6 mēneši
Piedāvājumu atvēršanas datums: 2022-03-14 📅
Piedāvājumu atvēršanas laiks: 14:00
Vieta: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/71564
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 42103005911
Kontakti
Kontaktpunkts: tehniskais direktors Aigars Rauda
Pircēja profila adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/4313 🌏
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/71564 🌏
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Pasta adrese: Eksporta iela 6
Pasta pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +371 67326719 📞
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Fakss: +371 67326720 📠
Interneta adrese: http://www.iub.gov.lv 🌏
Informācija par pārsūdzības termiņiem:
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2022/S 028-072708 (2022-02-04)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Celtniecības uzraudzības pakalpojumi
Atsauces numurs: LT 2022/2
Īss apraksts:
Būvuzraudzības pakalpojumi objektam “Tramvaja kontakttīkla un esošo balstu atjaunošana Krišjāņa Valdemāra un Klaipēdas ielu posmos, Liepājā”
Paziņojuma metadati
Oriģinālvaloda: latviešu 🗣️
Dokumenta veids: Paziņojums par līgumu
Līguma raksturs: Pakalpojumi
Regula: Eiropas Savienība, piedaloties GPA valstīm
Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)
Kods: Celtniecības uzraudzības pakalpojumi 📦
Papildu CPV kods: Celtniecības uzraudzības pakalpojumi 📦
Veiktspējas vieta
NUTS reģions: Kurzeme 🏙️
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta procedūra
Piedāvājuma veids: Piedāvājums visām daļām
Piešķiršanas kritēriji
Zemākā cena
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzējas iestādes veids: Komunalines paslaugas teikiantis subjektas
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: SIA "Liepājas tramvajs"
Pasta adrese: Rīgas iela 54a
Pasta indekss: LV-3401
Pasta pilsēta: Liepāja
Kontakti
Interneta adrese: http://liepajas-tramvajs.lv/lv 🌏
E-pasts: ltramvajs@ltramvajs.lv 📧
Tālrunis: +371 63407264 📞
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/71564 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/71564 🌏
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2022-02-04 📅
Iesniegšanas termiņš: 2022-03-14 📅
Publicēšanas datums: 2022-02-09 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2022/S 028-072708
OV-S numurs: 28
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Ilgums: 240 dienas
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: 4.5.1. SAM “Attīstīt videi draudzīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru” 4.5.1.1. “Attīstīt videi draudzīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru (sliežu transporta)” ietvaros
Veiktspējas vieta
Galvenā vieta vai izpildes vieta: - (LATVIJA), LV-3401
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Piemērotība profesionālās darbības veikšanai: Saskaņā ar nolikumu
Noteikumu un kritēriju saraksts un īss apraksts: Saskaņā ar nolikumu
Līguma izpilde
Nepieciešamie depozīti un garantijas: Saskaņā ar nolikumu
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar nolikumu
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar nolikumu
Procedūra
Juridiskais pamats: 32014L0025
Piedāvājumu saņemšanas laiks: 14:00
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Piedāvājuma derīguma termiņš: 6 mēneši
Piedāvājumu atvēršanas datums: 2022-03-14 📅
Piedāvājumu atvēršanas laiks: 14:00
Vieta: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/71564
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 42103005911
Kontakti
Kontaktpunkts: tehniskais direktors Aigars Rauda
Pircēja profila adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/4313 🌏
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/71564 🌏
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Pasta adrese: Eksporta iela 6
Pasta pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +371 67326719 📞
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Fakss: +371 67326720 📠
Interneta adrese: http://www.iub.gov.lv 🌏
Informācija par pārsūdzības termiņiem:
Saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumu likuma 72. panta trešo daļu
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2022/S 028-072708 (2022-02-04)
Papildu informācija (2022-03-10)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: 2
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Papildu informācija
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Tālrunis: +371 63424536 📞
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2022-03-10 📅
Iesniegšanas termiņš: 2022-03-31 📅
Publicēšanas datums: 2022-03-15 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2022/S 052-136484
Atsaucas uz paziņojumu: 2022/S 028-072708
OV-S numurs: 52
Papildu informācija
Grozījumi tiek veikti arī iepirkuma procedūras dokumentos.
Avots: OJS 2022/S 052-136484 (2022-03-10)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: 2
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Papildu informācija
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Tālrunis: +371 63424536 📞
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2022-03-10 📅
Iesniegšanas termiņš: 2022-03-31 📅
Publicēšanas datums: 2022-03-15 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2022/S 052-136484
Atsaucas uz paziņojumu: 2022/S 028-072708
OV-S numurs: 52
Papildu informācija
Grozījumi tiek veikti arī iepirkuma procedūras dokumentos.
Avots: OJS 2022/S 052-136484 (2022-03-10)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2022-04-07)
Objekts
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Procedūra
Piedāvājuma veids: Netaikoma
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
E-pasts: aigars.rauda@ltramvajs.lv 📧
Fakss: +371 63424546 📠
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2022-04-07 📅
Publicēšanas datums: 2022-04-12 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2022/S 072-193690
OV-S numurs: 72
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Kontaktpunkts: Aigars Rauda
Avots: OJS 2022/S 072-193690 (2022-04-07)
Objekts
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Procedūra
Piedāvājuma veids: Netaikoma
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
E-pasts: aigars.rauda@ltramvajs.lv 📧
Fakss: +371 63424546 📠
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2022-04-07 📅
Publicēšanas datums: 2022-04-12 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2022/S 072-193690
OV-S numurs: 72
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Kontaktpunkts: Aigars Rauda
Avots: OJS 2022/S 072-193690 (2022-04-07)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕