Būvprojektu izstrāde un autoruzraudzība Industriālā parka aiz apvedceļa inženiertehniskajam nodrošinājumam
Valmieras novada pašvaldība
Būvprojektu izstrāde un autoruzraudzība Industriālā parka aiz apvedceļa inženiertehniskajam nodrošinājumam
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2022-09-13. Iepirkums tika publicēts 2022-08-05.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko?- • Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi › Projekta un dokumentācijas uzraudzība
- • Inženiertehniskie pakalpojumi › Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2022-08-05 | Paziņojums par līgumu |
| 2022-10-20 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2022-08-05)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
Atsauces numurs: VNP 2022/104AK
Īss apraksts:
Oriģinālvaloda: latviešu 🗣️
Dokumenta veids: Paziņojums par līgumu
Līguma raksturs: Pakalpojumi
Regula: Eiropas Savienība, piedaloties GPA valstīm
Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)
Kods: Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi 📦
Papildu CPV kods: Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi 📦
Veiktspējas vieta
NUTS reģions: Latvija 🏙️
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta procedūra
Piedāvājuma veids: Piedāvājums visām daļām
Piešķiršanas kritēriji
Zemākā cena
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzējas iestādes veids: Reģionāla vai vietēja iestāde
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: Valmieras novada pašvaldība
Pasta adrese: Lāčplēša ielā 2
Pasta indekss: LV-4201
Pasta pilsēta: Valmiera
Kontakti
Interneta adrese: https://www.valmierasnovads.lv/ 🌏
E-pasts: iepirkumi@valmierasnovads.lv 📧
Tālrunis: +371 64207149 📞
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/86395 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/86395 🌏
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2022-08-05 📅
Iesniegšanas termiņš: 2022-09-13 📅
Publicēšanas datums: 2022-08-10 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2022/S 153-437786
OV-S numurs: 153
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Ilgums: 112 dienas
Veiktspējas vieta
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Valmieras pilsēta, Kauguru pagasts, Valmieras novads
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Piemērotība profesionālās darbības veikšanai: Saskaņā ar iepirkuma VNP 2022/104AK nolikumu
Procedūra
Juridiskais pamats: 32014L0024
Piedāvājumu saņemšanas laiks: 09:00
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Piedāvājumu atvēršanas datums: 2022-09-13 📅
Piedāvājumu atvēršanas laiks: 09:00
Vieta: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/86395
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 90000043403
Kontakti
Kontaktpunkts: Iepirkumu nodaļas vadītājs Raivis Grīviņš
Pircēja profila adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/16595 🌏
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/86395 🌏
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Pasta adrese: Eksporta iela 6
Pasta pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +371 67326719 📞
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Fakss: +371 67326720 📠
Interneta adrese: http://www.iub.gov.lv 🌏
Informācija par pārsūdzības termiņiem: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 68. panta trešo daļu
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2022/S 153-437786 (2022-08-05)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
Atsauces numurs: VNP 2022/104AK
Īss apraksts:
Būvprojektu izstrāde un autoruzraudzība Industriālā parka aiz apvedceļa inženiertehniskajam nodrošinājumam
Paziņojuma metadati
Oriģinālvaloda: latviešu 🗣️
Dokumenta veids: Paziņojums par līgumu
Līguma raksturs: Pakalpojumi
Regula: Eiropas Savienība, piedaloties GPA valstīm
Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)
Kods: Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi 📦
Papildu CPV kods: Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi 📦
Veiktspējas vieta
NUTS reģions: Latvija 🏙️
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta procedūra
Piedāvājuma veids: Piedāvājums visām daļām
Piešķiršanas kritēriji
Zemākā cena
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzējas iestādes veids: Reģionāla vai vietēja iestāde
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: Valmieras novada pašvaldība
Pasta adrese: Lāčplēša ielā 2
Pasta indekss: LV-4201
Pasta pilsēta: Valmiera
Kontakti
Interneta adrese: https://www.valmierasnovads.lv/ 🌏
E-pasts: iepirkumi@valmierasnovads.lv 📧
Tālrunis: +371 64207149 📞
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/86395 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/86395 🌏
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2022-08-05 📅
Iesniegšanas termiņš: 2022-09-13 📅
Publicēšanas datums: 2022-08-10 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2022/S 153-437786
OV-S numurs: 153
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Ilgums: 112 dienas
Veiktspējas vieta
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Valmieras pilsēta, Kauguru pagasts, Valmieras novads
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Piemērotība profesionālās darbības veikšanai: Saskaņā ar iepirkuma VNP 2022/104AK nolikumu
Procedūra
Juridiskais pamats: 32014L0024
Piedāvājumu saņemšanas laiks: 09:00
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Piedāvājumu atvēršanas datums: 2022-09-13 📅
Piedāvājumu atvēršanas laiks: 09:00
Vieta: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/86395
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 90000043403
Kontakti
Kontaktpunkts: Iepirkumu nodaļas vadītājs Raivis Grīviņš
Pircēja profila adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/16595 🌏
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/86395 🌏
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Pasta adrese: Eksporta iela 6
Pasta pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +371 67326719 📞
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Fakss: +371 67326720 📠
Interneta adrese: http://www.iub.gov.lv 🌏
Informācija par pārsūdzības termiņiem: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 68. panta trešo daļu
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2022/S 153-437786 (2022-08-05)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2022-10-20)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība: 68 370 EUR 💰
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Procedūra
Piedāvājuma veids: Netaikoma
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Tālrunis: +371 64210686 📞
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2022-10-20 📅
Publicēšanas datums: 2022-10-25 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2022/S 206-588748
Atsaucas uz paziņojumu: 2022/S 153-437786
OV-S numurs: 206
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma noslēgšanas datums: 2022-10-12 📅
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CEĻU KOMFORTS"
Valsts reģistrācijas numurs: 44103040845
Pasta adrese: Valmieras nov., Kauguru pag., "Karameles"
Pasta pilsēta: Valmieras novads
Pasta indekss: 4224
Valsts: Latvija 🇱🇻
Latvija 🏙️
Iepirkuma kopējā vērtība: 68 370 EUR 💰
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Kontaktpunkts: Iepirkumu nodaļas galvenā iepirkumu speciāliste Estere Leoke
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Pasta indekss: LV-1010
Informācija par pārsūdzības termiņiem: PIL 68.panta (2) daļas 1.punkts
Avots: OJS 2022/S 206-588748 (2022-10-20)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība: 68 370 EUR 💰
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Procedūra
Piedāvājuma veids: Netaikoma
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Tālrunis: +371 64210686 📞
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2022-10-20 📅
Publicēšanas datums: 2022-10-25 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2022/S 206-588748
Atsaucas uz paziņojumu: 2022/S 153-437786
OV-S numurs: 206
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma noslēgšanas datums: 2022-10-12 📅
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CEĻU KOMFORTS"
Valsts reģistrācijas numurs: 44103040845
Pasta adrese: Valmieras nov., Kauguru pag., "Karameles"
Pasta pilsēta: Valmieras novads
Pasta indekss: 4224
Valsts: Latvija 🇱🇻
Latvija 🏙️
Iepirkuma kopējā vērtība: 68 370 EUR 💰
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Kontaktpunkts: Iepirkumu nodaļas galvenā iepirkumu speciāliste Estere Leoke
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Pasta indekss: LV-1010
Informācija par pārsūdzības termiņiem: PIL 68.panta (2) daļas 1.punkts
Avots: OJS 2022/S 206-588748 (2022-10-20)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi (>20 jauni iepirkumi)
- Inženiertehniskie pakalpojumi (18)
- Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi (10)
- Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi inženiertehniskajām būvēm (2)
- Nestspējīgo struktūru projektēšanas pakalpojumi
- Rūpniecisko procesu un ražošanas inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
- Tāmēšanas pakalpojumi
- Ēku mehānisko un elektrisko iekārtu inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi