Apkures katlu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi, kā arī siltummezglu sagatavošanas apkures sezonai pakalpojumi uz 2 gadiem

Nodrošinājuma valsts aģentūra

Apkures katlu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi, kā arī siltummezglu sagatavošanas apkures sezonai pakalpojumi uz 2 gadiem

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2022-12-09. Iepirkums tika publicēts 2022-11-03.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2022-11-03 Paziņojums par līgumu
2022-11-30 Papildu informācija
2023-04-03 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2022-11-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Atsauces numurs: IeM NVA 2022/124
Īss apraksts:
Apkures katlu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi, kā arī siltummezglu sagatavošanas apkures sezonai pakalpojumi uz 2 gadiem
Paziņojuma metadati
Oriģinālvaloda: latviešu 🗣️
Dokumenta veids: Paziņojums par līgumu
Līguma raksturs: Pakalpojumi
Regula: Eiropas Savienība, piedaloties GPA valstīm
Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)
Kods: Iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi 📦
Papildu CPV kods: Iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi 📦
Veiktspējas vieta
NUTS reģions: Latvija 🏙️

Procedūra
Procedūras veids: Atklāta procedūra
Piedāvājuma veids: Piedāvājums visām daļām
Piešķiršanas kritēriji
Saimnieciski visizdevīgākais piedāvājums

Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzējas iestādes veids: Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: Nodrošinājuma valsts aģentūra
Pasta adrese: Čiekurkalna 1.līnija 1 k-2
Pasta indekss: LV-1026
Pasta pilsēta: Rīga
Kontakti
Interneta adrese: http://www.nva.iem.gov.lv 🌏
E-pasts: iepirkumi@agentura.iem.gov.lv 📧
Tālrunis: +371 67829089 📞
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/91042 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/91042 🌏

Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2022-11-03 📅
Iesniegšanas termiņš: 2022-12-09 📅
Publicēšanas datums: 2022-11-08 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2022/S 215-617934
OV-S numurs: 215

Objekts
Iepirkuma darbības joma
Maksimālais daļu skaits, ko piešķir vienam pretendentam: 12
Daļas nosaukums: 6.3.1. Apkures katlu tehniskā apkope un remonts Rīgas valsts pilsētas īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem
Daļas numurs: 1
Ilgums: 24 mēneši
Daļas nosaukums: 6.3.2. Apkures katlu tehniskā apkope un remonts Zemgales un Pierīgas īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem
Daļas numurs: 2
Daļas nosaukums: 6.3.3. Apkures katlu tehniskā apkope un remonts Vidzemes īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem
Daļas numurs: 3
Daļas nosaukums: 6.3.4. Apkures katlu tehniskā apkope un remonts Daugavpils īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem
Daļas numurs: 4
Daļas nosaukums: 6.3.5. Apkures katlu tehniskā apkope un remonts Ludzas īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem
Daļas numurs: 5
Daļas nosaukums: 6.3.6. Apkures katlu tehniskā apkope un remonts Kurzemes īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem
Daļas numurs: 6
Daļas nosaukums: 6.3.7. Siltummezglu sagatavošana sezonai Rīgas valsts pilsētas īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem
Daļas numurs: 7
Daļas nosaukums: 6.3.8. Siltummezglu sagatavošana sezonai Zemgales un Pierīgas īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem
Daļas numurs: 8
Daļas nosaukums: 6.3.9. Siltummezglu sagatavošana sezonai Vidzemes īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem
Daļas numurs: 9
Daļas nosaukums: 6.3.10. Siltummezglu sagatavošana sezonai Ludzas īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem
Daļas numurs: 10
Daļas nosaukums: 6.3.11. Siltummezglu sagatavošana sezonai Kurzemes īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem
Daļas numurs: 11
Daļas nosaukums: 6.3.12. Siltummezglu sagatavošana sezonai Daugavpils īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem
Daļas numurs: 12
Veiktspējas vieta
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Latvija

Procedūra
Juridiskais pamats: 32014L0024
Piedāvājumu saņemšanas laiks: 10:00
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Piedāvājumu atvēršanas datums: 2022-12-09 📅
Piedāvājumu atvēršanas laiks: 10:00
Vieta: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/91042
Piešķiršanas kritēriji
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Tehnisko apkopju izcenojums (kopējais)
Izmaksu kritērijs (svērums): 70
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Bojājumu novēršanas un neplānoto remontdarbu izcenojums
Izmaksu kritērijs (svērums): 30
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Siltummezgla apkope

Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 90009112024
Kontakti
Kontaktpunkts: Santa Linde
Pircēja profila adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/1097 🌏
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/91042 🌏

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Pasta adrese: Eksporta iela 6
Pasta pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +371 67326719 📞
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Fakss: +371 67326720 📠
Interneta adrese: http://www.iub.gov.lv 🌏
Informācija par pārsūdzības termiņiem: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 68. panta trešo daļu
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2022/S 215-617934 (2022-11-03)
Papildu informācija (2022-11-30)
Objekts
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Papildu informācija

Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Tālrunis: +371 67829074 📞
Fakss: +371 67829076 📠

Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2022-11-30 📅
Iesniegšanas termiņš: 2022-12-22 📅
Publicēšanas datums: 2022-12-05 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2022/S 234-675823
Atsaucas uz paziņojumu: 2022/S 215-617934
OV-S numurs: 234
Papildu informācija
Grozījumi nolikumā

Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Kontaktpunkts: Administratīvi- juridiskā un iepirkumu nodrošinājuma departamenta Iepirkumu un realizācijas nodaļas vecākā referente Santa Linde
Avots: OJS 2022/S 234-675823 (2022-11-30)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2023-04-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība: 160 000 EUR 💰
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu

Procedūra
Piedāvājuma veids: Netaikoma

Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-04-03 📅
Publicēšanas datums: 2023-04-07 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 070-208177
OV-S numurs: 70
Papildu informācija
Kopējā summa var mainīties atkarībā no papildus piešķirtā finansējumu, tā kā iepirkuma līgumi noslēgti uz 2 gadiem.

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma noslēgšanas datums: 2023-03-13 📅
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Alpex"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003795508
Pasta adrese: Rīga, Krāsotāju iela 6
Pasta pilsēta: Rīga
Pasta indekss: 1009
Valsts: Latvija 🇱🇻
Latvija 🏙️
Iepirkuma kopējā vērtība: 20 000 EUR 💰
28 000 EUR 💰
Līguma noslēgšanas datums: 2023-03-01 📅
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Energotests"
Valsts reģistrācijas numurs: 51503046871
Pasta adrese: Daugavpils, Valkas iela 3
Pasta pilsēta: Daugavpils
Pasta indekss: 5417
Līguma noslēgšanas datums: 2023-03-03 📅
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AMBK"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103390151
Pasta adrese: Rīga, Salaspils iela 16
Pasta indekss: 1057
Iepirkuma kopējā vērtība: 30 000 EUR 💰
Līguma noslēgšanas datums: 2023-03-16 📅
Iepirkuma kopējā vērtība: 16 000 EUR 💰
4 500 EUR 💰
3 000 EUR 💰
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SILTUMTEHSERVISS"
Valsts reģistrācijas numurs: 42402005862
Pasta adrese: Rēzekne, Maskavas iela 5A
Pasta pilsēta: Rēzekne
Pasta indekss: 4604
Iepirkuma kopējā vērtība: 1 500 EUR 💰
Līguma noslēgšanas datums: 2023-03-14 📅
2023-02-28 📅
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
2
1

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Tālrunis: +371 22416641 📞
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2023/S 070-208177 (2023-04-03)