Helikopteru “Agusta 109E Power” un helikopteru “AW119Kx” fizelāžas tehniskā apkope un remonts (4 gadus)

Valsts robežsardze

Helikopteru “Agusta 109E Power” un helikopteru “AW119Kx” fizelāžas tehniskā apkope un remonts (4 gadus).

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2021-02-22. Iepirkums tika publicēts 2021-01-21.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2021-01-21 Paziņojums par līgumu
2021-02-23 Papildu informācija
2021-03-08 Papildu informācija
2021-08-31 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2021-09-22 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2021-09-24 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2021-10-20 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2021-01-21)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Helikopteru remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Atsauces numurs: VRS/ 2020/52/AVP
Īss apraksts:
Helikopteru “Agusta 109E Power” un helikopteru “AW119Kx” fizelāžas tehniskā apkope un remonts (4 gadus).
Paziņojuma metadati
Oriģinālvaloda: latviešu 🗣️
Dokumenta veids: Paziņojums par līgumu
Līguma raksturs: Pakalpojumi
Regula: Eiropas Savienība, piedaloties GPA valstīm
Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)
Kods: Helikopteru remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi 📦
Papildu CPV kods: Helikopteru remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi 📦
Veiktspējas vieta
NUTS reģions: Extra-Regio NUTS 1 🏙️

Procedūra
Procedūras veids: Konkurētspējīgu procedūra ar sarunām
Piedāvājuma veids: Piedāvājums visām daļām
Piešķiršanas kritēriji
Saimnieciski visizdevīgākais piedāvājums

Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzējas iestādes veids: Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: Valsts robežsardze
Pasta adrese: Rūdolfa iela 5
Pasta indekss: LV-1012
Pasta pilsēta: Rīga
Kontakti
Interneta adrese: http://www.rs.gov.lv 🌏
E-pasts: elvira.kozackova@rs.gov.lv 📧
Tālrunis: +371 65703980 📞
Fakss: +371 65703987 📠
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/50466 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/50466 🌏

Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2021-01-21 📅
Iesniegšanas termiņš: 2021-02-22 📅
Publicēšanas datums: 2021-01-26 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2021/S 017-039258
OV-S numurs: 17

Objekts
Iepirkuma darbības joma
Maksimālais daļu skaits, ko piešķir vienam pretendentam: 2
Maksimālais daļu skaits vienam pretendentam: 2
Daļas nosaukums: Helikopteru “Agusta 109E Power” fizelāžas tehniskā apkope un remonts (4 gadus)
Daļas numurs: 1
Īss apraksts: Helikopteru “Agusta 109E Power” fizelāžas tehniskā apkope un remonts (4 gadus).
Ilgums: 48 mēneši
Daļas nosaukums: Helikopteru “AW119Kx” fizelāžas tehniskā apkope un remonts (4 gadus)
Daļas numurs: 2
Īss apraksts: Helikopteru “AW119Kx” fizelāžas tehniskā apkope un remonts (4 gadus).
Veiktspējas vieta
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Pasūtītāja tehniskā bāze “Jaunsmilgas”, Isnaudas pagasts, Ludzas novads, Latvija un izpildītāja bāze.

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Piemērotība profesionālās darbības veikšanai: Saskaņā ar nolikuma 11. punktu.
Līguma izpilde
Līguma izpildes nosacījumi:
Saskaņā ar nolikuma 6. pielikumu “Vispārīgā vienošanās par helikopteru “Agusta 109E Power” fizelāžas tehnisko apkopi un remontu" un 7. pielikumu “Vispārīgā vienošanās par helikopteru “AW119Kx” fizelāžas tehnisko apkopi un remontu".

Procedūra
Juridiskais pamats: 32014L0024
Paredzamo dalībnieku skaits: 3
Piedāvājumu saņemšanas laiks: 13:00
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: angļu 🗣️
latviešu 🗣️

Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 90000086402
Kontakti
Kontaktpunkts: Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes Lidlauka ekspluatācijas un bruņojuma dienesta galvenā inspektore Elvīra Kozačkova
Pircēja profila adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/354 🌏
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/50466 🌏

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Pasta adrese: Eksporta iela 6
Pasta pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +371 67326719 📞
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Fakss: +371 67326720 📠
Interneta adrese: http://www.iub.gov.lv 🌏
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2021/S 017-039258 (2021-01-21)
Papildu informācija (2021-02-23)
Objekts
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Papildu informācija

Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2021-02-23 📅
Iesniegšanas termiņš: 2021-03-05 📅
Publicēšanas datums: 2021-02-26 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2021/S 040-100571
Atsaucas uz paziņojumu: 2021/S 017-039258
OV-S numurs: 40
Papildu informācija
Pagarināts pieteikumu iesniegšanas termiņš, citi grozījumi iepirkuma dokumentācijā nav veikti.
Avots: OJS 2021/S 040-100571 (2021-02-23)
Papildu informācija (2021-03-08)
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2021-03-08 📅
Iesniegšanas termiņš: 2021-03-17 📅
Publicēšanas datums: 2021-03-12 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2021/S 050-126255
OV-S numurs: 50
Avots: OJS 2021/S 050-126255 (2021-03-08)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2021-08-31)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Īss apraksts:
Helikopteru “Agusta 109E Power” un helikopteru “AW119Kx” fizelāžas tehniskā apkope un remonts (4 gadus)
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu

Procedūra
Piedāvājuma veids: Netaikoma

Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2021-08-31 📅
Publicēšanas datums: 2021-09-03 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2021/S 171-447120
OV-S numurs: 171
Papildu informācija
Kā piedāvātā līgumcena norādīta finanšu piedāvājuma 1. punktā ietvertās tabulas Plānveida darbu Fiksēto darbu cenu kopējā summa.

Objekts
Iepirkuma darbības joma
Īss apraksts: Helikopteru “Agusta 109E Power” fizelāžas tehniskā apkope un remonts (4 gadus)
Veiktspējas vieta
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Pasūtītāja tehniskā bāze "Jaunsmilgās", Isnaudas pagastā, Ludzas novadā, Latvijā un izpildītāja bāzē

Procedūra
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Tehniskajā piedāvājumā norādītā iespēja pasūtītajam saņemt informāciju par sūtījuma statusu tiešsaistes sistēmā (Izsekošanas numura izmantošana)
Kvalitātes kritērijs (svērums): 1
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Finanšu piedāvājuma Plānveida darbu Fiksēto darbu cenu summa (EUR)
Izmaksu kritērijs (svērums): 70
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Finanšu piedāvājuma Neplānoto darbu vidējā cena par 1 darba stundu (EUR)
Izmaksu kritērijs (svērums): 10
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Finanšu piedāvājumā norādītā un vispārīgās vienošanās darbības laikā piešķirtā atlaide uzstādāmām jaunajām rezerves daļām, ņemot vērā ražotāja rezerves daļu cenas, % (Procentos)
Izmaksu kritērijs (svērums): 20
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Izmaksu koeficients (ja pretendenta tehniskā bāze atrodas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā)
Izmaksu kritērijs (svērums): 6
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Izmaksu koeficients (ja pretendenta tehniskā bāze atrodas Polijā, Slovākijā, Čehijā, Vācijā, Dānijā, Zviedrijā, Somijā, Lihtenšteinā, Šveicē)
Izmaksu kritērijs (svērums): 5
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Izmaksu koefic. (ja pretend. tehn. bāze atrodas Slovēnijā, Bulgārijā, Beļģijā, Austrijā, Luksemburgā, Nīderlandē, Lielbritānijā, Francijā, Itālijā, Rumānijā, Ungārijā, Horvātijā, Monako, Norvēģijā)
Izmaksu kritērijs (svērums): 4
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Izmaksu koeficients (ja pretendenta tehniskā bāze atrodas Maltā, Spānijā, Grieķijā, Portugālē, Īrijā, Kiprā)
Izmaksu kritērijs (svērums): 3
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Izmaksu koeficients (ja pretendenta tehniskā bāze atrodas ASV, Kanādā, Serbijā, Melnkalnē, Bosnija un Hercegovinā, Krievijā vai citā valstī, kura nav minēta iepriekš)
Izmaksu kritērijs (svērums): 1

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma noslēgšanas datums: 2021-08-23 📅
Nosaukums: Rotorflug GmbH
Valsts reģistrācijas numurs: HRB14644
Pasta adrese: Peter-Geibel-Str. 24
Pasta pilsēta: Friedrichdorf
Pasta indekss: 61381
Valsts: Vācija 🇩🇪
Nosaukums: Leonardo Belgium S.A.
Valsts reģistrācijas numurs: 0416453068
Pasta adrese: Liege Airport Building 60
Pasta pilsēta: Grace-Hollogne
Pasta indekss: 4460
Valsts: Beļģija 🇧🇪
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Pasta indekss: LV-1010
Avots: OJS 2021/S 171-447120 (2021-08-31)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2021-09-22)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība: 139 000 EUR 💰

Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2021-09-22 📅
Publicēšanas datums: 2021-09-27 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2021/S 187-487272
OV-S numurs: 187
Papildu informācija
Kā piedāvātā līgumcena norādīta finanšu piedāvājuma 2.1. apakšpunktā ietvertās tabulas 3. rindā noteiktās 1 speciālista vidējās darba izmaksas. Kā kopējā līgumcena norādīta plānotā līgumcena un tā var atšķirties no faktiski realizējamās.

Procedūra
Piešķiršanas kritēriji
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Finanšu piedāvājumā noradītā un vispārīgās vienošanās darbības laikā piešķirtā atlaide uzstādāmām jaunajām rezerves daļām, ņemot vērā ražotāja rezerves daļu cenas, % (Procentos)

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma noslēgšanas datums: 2021-09-15 📅
Nosaukums: Pegasus Aviación, S.A.
Valsts reģistrācijas numurs: A41017161
Pasta adrese: Aeródromo Sebastián Almagro, Carretera de Fuente Palmera Km 4,5
Pasta pilsēta: Palma del Río (Córdoba)
Pasta indekss: 14700
Valsts: Spānija 🇪🇸
Avots: OJS 2021/S 187-487272 (2021-09-22)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2021-09-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība: 679181.82 EUR 💰

Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2021-09-24 📅
Publicēšanas datums: 2021-09-29 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2021/S 189-492437
OV-S numurs: 189
Papildu informācija
Kā piedāvātā līgumcena norādīta finanšu piedāvājuma 1. punktā ietvertās tabulas Plānveida darbu Fiksēto darbu cenu kopējā summa. Kā kopējā līgumcena norādīta plānotā līgumcena un tā var atšķirties no faktiski realizējamās. Šis paziņojums ir atkārtots, jo labota kļūda, iepriekšējā paziņojuma publicēšanas datums ES OV ir 03.09.2021. un numurs 2021/S 171-447120.
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2021/S 189-492437 (2021-09-24)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2021-10-20)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Īss apraksts:
Helikopteru "Agusta 109E Power" un helikopteru "AW119Kx" fizelāžas tehniskā apkope un remonts (4 gadus)
Iepirkuma kopējā vērtība: 632 260 EUR 💰
Veiktspējas vieta
NUTS reģions: Latvija 🏙️

Procedūra
Procedūras veids: Atklāta procedūra

Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
E-pasts: lauma.labane@rs.gov.lv 📧
Tālrunis: +371 67209710 📞
Fakss: +371 65703980 📠

Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2021-10-20 📅
Publicēšanas datums: 2021-10-25 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2021/S 207-542591
Atsaucas uz paziņojumu: 2021/S 189-492437
OV-S numurs: 207

Objekts
Iepirkuma darbības joma
Daļas nosaukums: Helikopteru "Agusta 109E Power" un helikopteru "AW119Kx" fizelāžas tehniskā apkope un remonts (4 gadus)
Daļas numurs: 3
4
5
6

Procedūra
Piešķiršanas kritēriji
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Cena
Izpildes termiņš
Izmaksu kritērijs (svērums): 30

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma noslēgšanas datums: 2021-09-07 📅
Iepirkuma kopējā vērtība: 27 360 EUR 💰
4 100 EUR 💰
Līguma noslēgšanas datums: 2021-09-24 📅
Iepirkuma kopējā vērtība: 2 100 EUR 💰
Līguma noslēgšanas datums: 2021-09-21 📅
Iepirkuma kopējā vērtība: 529 000 EUR 💰
67 600 EUR 💰
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1

Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Kontaktpunkts: Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes Lidlauka ekspluatācijas un bruņojuma dienesta vecāka speciāliste Lauma Labāne
Avots: OJS 2021/S 207-542591 (2021-10-20)