Būvuzraudzība būvdarbiem Zirgu ielā 47A, Jelgavā
Jelgavas valstspilsētas pašvaldība
Būvuzraudzība būvdarbiem Zirgu ielā 47A, Jelgavā
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2021-11-29. Iepirkums tika publicēts 2021-10-26.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2021-10-26 | Paziņojums par līgumu |
| 2022-03-08 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2021-10-26)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvdarbu uzraudzība
Atsauces numurs: JVP 2021/115/AK
Īss apraksts: Būvuzraudzība būvdarbiem Zirgu ielā 47A, Jelgavā
Paziņojuma metadati
Oriģinālvaloda: latviešu 🗣️
Dokumenta veids: Paziņojums par līgumu
Līguma raksturs: Pakalpojumi
Regula: Eiropas Savienība, piedaloties GPA valstīm
Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)
Kods: Būvdarbu uzraudzība 📦
Papildu CPV kods: Būvdarbu uzraudzība 📦
Veiktspējas vieta
NUTS reģions: Zemgale 🏙️
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta procedūra
Piedāvājuma veids: Piedāvājums visām daļām
Piešķiršanas kritēriji
Zemākā cena
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzējas iestādes veids: Cits
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: Jelgavas valstspilsētas pašvaldība
Pasta adrese: Lielā iela 11
Pasta indekss: LV 3001
Pasta pilsēta: Jelgava
Kontakti
Interneta adrese: http://www.jelgava.lv 🌏
E-pasts: indra.soldane@dome.jelgava.lv 📧
Tālrunis: +371 63005546 📞
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/65095 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/65095 🌏
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2021-10-26 📅
Iesniegšanas termiņš: 2021-11-29 📅
Publicēšanas datums: 2021-10-29 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2021/S 211-554462
OV-S numurs: 211
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Aprēķinātā kopējā vērtība: 20 000 EUR 💰
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 20 000 EUR 💰
Ilgums: 14 mēneši
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra ēkas Zirgu ielā 47A, Jelgavā pārbūve - darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.3.1. un 4.2.2. specifiskā atbalsta mērķa
Veiktspējas vieta
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Jelgava
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Piemērotība profesionālās darbības veikšanai: saskaņā ar nolikumu
Līguma izpilde
Līguma izpildes nosacījumi: saskaņā ar nolikumu
Procedūra
Juridiskais pamats: 32014L0024
Piedāvājumu saņemšanas laiks: 10:00
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Piedāvājumu atvēršanas datums: 2021-11-29 📅
Piedāvājumu atvēršanas laiks: 10:00
Vieta: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/65095
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 90000042516
Cits līgumslēdzējas iestādes veids: Pašvaldība
Kontakti
Kontaktpunkts: Indra Soldāne
Pircēja profila adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/16564 🌏
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/65095 🌏
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Pasta adrese: Eksporta iela 6
Pasta pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +371 67326719 📞
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Fakss: +371 67326720 📠
Interneta adrese: http://www.iub.gov.lv 🌏
Informācija par pārsūdzības termiņiem: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 68. panta trešo daļu
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2021/S 211-554462 (2021-10-26)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvdarbu uzraudzība
Atsauces numurs: JVP 2021/115/AK
Īss apraksts: Būvuzraudzība būvdarbiem Zirgu ielā 47A, Jelgavā
Paziņojuma metadati
Oriģinālvaloda: latviešu 🗣️
Dokumenta veids: Paziņojums par līgumu
Līguma raksturs: Pakalpojumi
Regula: Eiropas Savienība, piedaloties GPA valstīm
Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)
Kods: Būvdarbu uzraudzība 📦
Papildu CPV kods: Būvdarbu uzraudzība 📦
Veiktspējas vieta
NUTS reģions: Zemgale 🏙️
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta procedūra
Piedāvājuma veids: Piedāvājums visām daļām
Piešķiršanas kritēriji
Zemākā cena
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzējas iestādes veids: Cits
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: Jelgavas valstspilsētas pašvaldība
Pasta adrese: Lielā iela 11
Pasta indekss: LV 3001
Pasta pilsēta: Jelgava
Kontakti
Interneta adrese: http://www.jelgava.lv 🌏
E-pasts: indra.soldane@dome.jelgava.lv 📧
Tālrunis: +371 63005546 📞
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/65095 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/65095 🌏
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2021-10-26 📅
Iesniegšanas termiņš: 2021-11-29 📅
Publicēšanas datums: 2021-10-29 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2021/S 211-554462
OV-S numurs: 211
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Aprēķinātā kopējā vērtība: 20 000 EUR 💰
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 20 000 EUR 💰
Ilgums: 14 mēneši
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra ēkas Zirgu ielā 47A, Jelgavā pārbūve - darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.3.1. un 4.2.2. specifiskā atbalsta mērķa
Veiktspējas vieta
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Jelgava
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Piemērotība profesionālās darbības veikšanai: saskaņā ar nolikumu
Līguma izpilde
Līguma izpildes nosacījumi: saskaņā ar nolikumu
Procedūra
Juridiskais pamats: 32014L0024
Piedāvājumu saņemšanas laiks: 10:00
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Piedāvājumu atvēršanas datums: 2021-11-29 📅
Piedāvājumu atvēršanas laiks: 10:00
Vieta: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/65095
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 90000042516
Cits līgumslēdzējas iestādes veids: Pašvaldība
Kontakti
Kontaktpunkts: Indra Soldāne
Pircēja profila adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/16564 🌏
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/65095 🌏
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Pasta adrese: Eksporta iela 6
Pasta pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +371 67326719 📞
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Fakss: +371 67326720 📠
Interneta adrese: http://www.iub.gov.lv 🌏
Informācija par pārsūdzības termiņiem: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 68. panta trešo daļu
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2021/S 211-554462 (2021-10-26)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2022-03-08)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība: 16 730 EUR 💰
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Procedūra
Piedāvājuma veids: Netaikoma
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2022-03-08 📅
Publicēšanas datums: 2022-03-11 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2022/S 050-130217
Atsaucas uz paziņojumu: 2021/S 211-554462
OV-S numurs: 50
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma noslēgšanas datums: 2022-03-04 📅
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cerkazi-G"
Valsts reģistrācijas numurs: 43603063747
Pasta adrese: Rīga, Ropažu iela 14A - 52
Pasta pilsēta: Rīga
Pasta indekss: 1039
Valsts: Latvija 🇱🇻
Latvija 🏙️
Iepirkuma kopējā vērtība: 16 730 EUR 💰
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 6
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Pasta indekss: LV-1010
Avots: OJS 2022/S 050-130217 (2022-03-08)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība: 16 730 EUR 💰
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Procedūra
Piedāvājuma veids: Netaikoma
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2022-03-08 📅
Publicēšanas datums: 2022-03-11 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2022/S 050-130217
Atsaucas uz paziņojumu: 2021/S 211-554462
OV-S numurs: 50
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma noslēgšanas datums: 2022-03-04 📅
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cerkazi-G"
Valsts reģistrācijas numurs: 43603063747
Pasta adrese: Rīga, Ropažu iela 14A - 52
Pasta pilsēta: Rīga
Pasta indekss: 1039
Valsts: Latvija 🇱🇻
Latvija 🏙️
Iepirkuma kopējā vērtība: 16 730 EUR 💰
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 6
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Pasta indekss: LV-1010
Avots: OJS 2022/S 050-130217 (2022-03-08)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕