Helikopteru “Agusta 109E Power” un helikopteru “AW119Kx” fizelāžas tehniskā apkope un remonts (4 gadus)

Valsts robežsardze

Helikopteru “Agusta 109E Power” un helikopteru “AW119Kx” fizelāžas tehniskā apkope un remonts (4 gadus).

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2020-10-13. Iepirkums tika publicēts 2020-09-10.

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2020-09-10 Paziņojums par līgumu
2020-10-14 Papildu informācija
2020-11-19 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2020-09-10)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Helikopteru remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Atsauces numurs: VRS/ 2020/29/AVP
Īss apraksts:
Helikopteru “Agusta 109E Power” un helikopteru “AW119Kx” fizelāžas tehniskā apkope un remonts (4 gadus).
Paziņojuma metadati
Oriģinālvaloda: latviešu 🗣️
Dokumenta veids: Paziņojums par līgumu
Līguma raksturs: Pakalpojumi
Regula: Eiropas Savienība, piedaloties GPA valstīm
Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)
Kods: Helikopteru remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi 📦
Papildu CPV kods: Helikopteru remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi 📦
Veiktspējas vieta
NUTS reģions: Latvija 🏙️

Procedūra
Procedūras veids: Konkurētspējīgu procedūra ar sarunām
Piedāvājuma veids: Piedāvājums visām daļām
Piešķiršanas kritēriji
Saimnieciski visizdevīgākais piedāvājums

Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzējas iestādes veids: Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: Valsts robežsardze
Pasta adrese: Rūdolfa iela 5
Pasta indekss: LV-1012
Pasta pilsēta: Rīga
Kontakti
Interneta adrese: http://www.rs.gov.lv 🌏
E-pasts: elvira.kozackova@rs.gov.lv 📧
Tālrunis: +371 65703980 📞
Fakss: +371 65703987 📠
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/39236 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/39236 🌏

Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2020-09-10 📅
Iesniegšanas termiņš: 2020-10-13 📅
Publicēšanas datums: 2020-09-15 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2020/S 179-432382
OV-S numurs: 179

Objekts
Iepirkuma darbības joma
Ilgums: 48 mēneši
Veiktspējas vieta
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Pasūtītāja tehniskā bāze “Jaunsmilgās”, Isnaudas pagastā, Ludzas novadā, Latvijā un izpildītāja bāze.

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Piemērotība profesionālās darbības veikšanai: Saskaņā ar nolikuma 11. punktu.
Līguma izpilde
Līguma izpildes nosacījumi:
Saskaņā ar nolikuma 5. pielikumu “Vispārīgā vienošanās par helikopteru “Agusta 109E Power” un helikopteru “AW119Kx” fizelāžas tehnisko apkopi un remontu”.

Procedūra
Juridiskais pamats: 32014L0024
Minimālais kandidātu skaits: 2
Maksimālais kandidātu skaits: 3
Paredzamo dalībnieku skaits: 3
Piedāvājumu saņemšanas laiks: 13:00
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: angļu 🗣️
latviešu 🗣️

Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 90000086402
Kontakti
Kontaktpunkts: Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes Lidlauka ekspluatācijas un bruņojuma dienesta galvenā inspektore Elvīra Kozačkova
Pircēja profila adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/354 🌏
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/39236 🌏

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Pasta adrese: Eksporta iela 6
Pasta pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +371 67326719 📞
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Fakss: +371 67326720 📠
Interneta adrese: http://www.iub.gov.lv 🌏
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2020/S 179-432382 (2020-09-10)
Papildu informācija (2020-10-14)
Objekts
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Papildu informācija

Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
E-pasts: leonards.kukjans@rs.gov.lv 📧

Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2020-10-14 📅
Iesniegšanas termiņš: 2020-10-27 📅
Publicēšanas datums: 2020-10-19 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2020/S 203-494405
Atsaucas uz paziņojumu: 2020/S 179-432382
OV-S numurs: 203
Papildu informācija
Tiek pagarināts tikai pieteikumu iesniegšanas termiņš, neveicot citus grozījumus.

Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Kontaktpunkts: Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes Nodrošinājuma dienesta priekšnieks Leonards Kukjans
Avots: OJS 2020/S 203-494405 (2020-10-14)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2020-11-19)
Objekts
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu

Procedūra
Piedāvājuma veids: Netaikoma
Piešķiršanas kritēriji
Zemākā cena

Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2020-11-19 📅
Publicēšanas datums: 2020-11-24 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2020/S 229-565020
OV-S numurs: 229
Papildu informācija
Piedāvājuma izvēles kritēriji netika izstrādāti, jo iepirkuma procedūra tika pārtraukta 1. posma ietvaros.

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Pasta indekss: LV-1010
Avots: OJS 2020/S 229-565020 (2020-11-19)