Lidmašīnu "An-2" tehniskās apkopes un rezerves daļu piegāde ar/bez uzstādīšanas
Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs
Lidmašīnu "An-2" tehniskās apkopes un rezerves daļu piegāde ar/bez uzstādīšanas.
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2019-01-17. Iepirkums tika publicēts 2018-12-07.
Kas? Ko?- • Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz lidaparātiem un citām iekārtām › Lidaparātu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2018-12-07 | Paziņojums par līgumu |
| 2019-07-17 | Papildu informācija |
Paziņojums par līgumu (2018-12-07)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Lidaparātu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Paziņojuma metadati
Oriģinālvaloda: latviešu 🗣️
Dokumenta veids: Paziņojums par līgumu
Līguma raksturs: Pakalpojumi
Regula: Eiropas Savienība
Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)
Kods: Lidaparātu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi 📦
Procedūra
Procedūras veids: Sarunu procedūra
Piedāvājuma veids: Nenurodyta
Piešķiršanas kritēriji
Saimnieciski visizdevīgākais piedāvājums
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzējas iestādes veids: Nacionalinė ar federacinė tarnyba ar biuras
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs
Pasta adrese: Ernestīnes iela 34
Pasta indekss: 1046
Pasta pilsēta: Rīga
Kontakti
Interneta adrese: http://www.vamoic.gov.lv 🌏
E-pasts: elina.ozolina@vamoic.gov.lv 📧
Tālrunis: +371 67301108 📞
Fakss: +371 67300207 📠
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2018-12-07 📅
Iesniegšanas termiņš: 2019-01-17 📅
Publicēšanas datums: 2018-12-11 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2018/S 238-545041
OV-S numurs: 238
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Īss apraksts: Lidmašīnu "An-2" tehniskās apkopes un rezerves daļu piegāde ar/bez uzstādīšanas.
Ilgums: 84 mēneši
Atsauces numurs: VAMOIC 2018/227
Veiktspējas vieta
Galvenā vieta vai izpildes vieta: NBS Aviācijas bāze, Rembates pagasts, Ķeguma novads, LV-5016.
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Piemērotība profesionālās darbības veikšanai: Saskaņā ar nolikuma prasībām.
Ekonomiskais un finansiālais stāvoklis: Saskaņā ar nolikuma prasībām.
Tehniskās un profesionālās spējas: Saskaņā ar nolikuma prasībām.
Līguma izpilde
Nepieciešamie depozīti un garantijas: Nav parezdēts.
Juridiskā forma, kas jāieņem uzņēmēju grupai, kurai paredzēts piešķirt līguma slēgšanas tiesības: Saskaņā ar nolikuma prasībām.
Procedūra
Pamatnolīguma darbības laiks mēnešos: 84
Valodas
Valoda: angļu 🗣️
latviešu 🗣️
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 90009225180
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: NBS Nodrošinājuma pavēlniecības 2. reģionālais nodrošinājuma centrs
Pasta adrese: NBS Aviācijas bāze, Rembates pagasts
Pasta pilsēta: Ķeguma novads
Pasta indekss: 5016
Kontakti
Kontaktpunkts: Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs
Elīna Ozoliņa
Pircēja profila adrese: http://www.mod.gov.lv/Papildriki/Iepirkumi.aspx 🌏
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Pasta adrese: Eksporta iela 6
Pasta pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +371 67326719 📞
Fakss: +371 67326720 📠
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2018/S 238-545041 (2018-12-07)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Lidaparātu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Paziņojuma metadati
Oriģinālvaloda: latviešu 🗣️
Dokumenta veids: Paziņojums par līgumu
Līguma raksturs: Pakalpojumi
Regula: Eiropas Savienība
Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)
Kods: Lidaparātu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi 📦
Procedūra
Procedūras veids: Sarunu procedūra
Piedāvājuma veids: Nenurodyta
Piešķiršanas kritēriji
Saimnieciski visizdevīgākais piedāvājums
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzējas iestādes veids: Nacionalinė ar federacinė tarnyba ar biuras
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs
Pasta adrese: Ernestīnes iela 34
Pasta indekss: 1046
Pasta pilsēta: Rīga
Kontakti
Interneta adrese: http://www.vamoic.gov.lv 🌏
E-pasts: elina.ozolina@vamoic.gov.lv 📧
Tālrunis: +371 67301108 📞
Fakss: +371 67300207 📠
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2018-12-07 📅
Iesniegšanas termiņš: 2019-01-17 📅
Publicēšanas datums: 2018-12-11 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2018/S 238-545041
OV-S numurs: 238
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Īss apraksts: Lidmašīnu "An-2" tehniskās apkopes un rezerves daļu piegāde ar/bez uzstādīšanas.
Ilgums: 84 mēneši
Atsauces numurs: VAMOIC 2018/227
Veiktspējas vieta
Galvenā vieta vai izpildes vieta: NBS Aviācijas bāze, Rembates pagasts, Ķeguma novads, LV-5016.
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Piemērotība profesionālās darbības veikšanai: Saskaņā ar nolikuma prasībām.
Ekonomiskais un finansiālais stāvoklis: Saskaņā ar nolikuma prasībām.
Tehniskās un profesionālās spējas: Saskaņā ar nolikuma prasībām.
Līguma izpilde
Nepieciešamie depozīti un garantijas: Nav parezdēts.
Juridiskā forma, kas jāieņem uzņēmēju grupai, kurai paredzēts piešķirt līguma slēgšanas tiesības: Saskaņā ar nolikuma prasībām.
Procedūra
Pamatnolīguma darbības laiks mēnešos: 84
Valodas
Valoda: angļu 🗣️
latviešu 🗣️
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 90009225180
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: NBS Nodrošinājuma pavēlniecības 2. reģionālais nodrošinājuma centrs
Pasta adrese: NBS Aviācijas bāze, Rembates pagasts
Pasta pilsēta: Ķeguma novads
Pasta indekss: 5016
Kontakti
Kontaktpunkts: Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs
Elīna Ozoliņa
Pircēja profila adrese: http://www.mod.gov.lv/Papildriki/Iepirkumi.aspx 🌏
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Pasta adrese: Eksporta iela 6
Pasta pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +371 67326719 📞
Fakss: +371 67326720 📠
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2018/S 238-545041 (2018-12-07)
Papildu informācija (2019-07-17)
Objekts
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Papildu informācija
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2019-07-17 📅
Publicēšanas datums: 2019-07-19 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2019/S 138-341252
Atsaucas uz paziņojumu: 2018/S 238-545041
OV-S numurs: 138
Avots: OJS 2019/S 138-341252 (2019-07-17)
Objekts
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Papildu informācija
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2019-07-17 📅
Publicēšanas datums: 2019-07-19 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2019/S 138-341252
Atsaucas uz paziņojumu: 2018/S 238-545041
OV-S numurs: 138
Avots: OJS 2019/S 138-341252 (2019-07-17)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕